u
41
onderwerp staat dichtbij me'
media
z
o
media@wegener.nl
024-3650570
Homoseksualiteitlesbisch zijn, moet als iets vanzelfsprekends gezien
gaan worden' Mildred Roethof maakte de documentaire Allemaal lesbisch
Zaterdag 6 augustus 2011
07:00 Little house on
the prairie 0S:00 Tom
my Teleshopping 09:00
Who's the boss? 09:30
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tom
my Teleshopping 14:05
Pooh's Heffalump mo
vie 15:15 De grote ver
bouwing 16:00 De bij
zondere dierenkliniek
17:00 Robs grote tuin-
verbouwing
06:01 Teleshop 7: Vei
lig scan, Car tracks, Tel
sell, Tommy Teleshop
ping, Car tracks, Tel sell,
Tommy Teleshopping
13:05 Crocodile hunter
14:05 The Dukes of Haz-
zard 15:00 RTL GP: HTC
Dutch GT4 - Spa Zol
der 15:30 RTL GP: Ral
ly report 16:00 RTL GP:
Rallycross - Noorwegen
16:30 Road to London
17:00 RTL Transport
wereld 17:30 Dichtbij
het vuur
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, PipaPan-
da, Wolleke, Uki, Elias,
Chuggington, Brand
weerman Sam, De Koala
Broertjes, Chuggington,
Bibaboerderij, Efteling
tv: De Schatkamer, Bur
gers' Zoo en Waarom,
Ernst, Bobbie en de rest,
Alice achter de scher
men 09:31 Teleshop 8:
Tel sell, Tommy Tele
shopping, Tel sell 17:10
Style by jury
06:55 Born2Cook 07:30
Living with Fran 07:55
Airline 08:25 Who's the
boss? 08:55 Tommy Te
leshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele-
shopping 13:55 Sister
hood of the traveling
pants 16:15 Born2Cook
16:45 One Tree Hill
17:40 Wildfire
06:01 Disney XD: Ama
zing Spiez, Super hero
squad show, Yin Yang
Yo, Hotwheels battle
force 5, Recess, Phineas
Ferb, Zeke Luther,
Kick Buttowski, The sui
te life on deck, Oscar's
Oasis, Pair of kings, I'm
in the band, Cory in
the house, Oscar's Oa
sis, Davincibles, Spy
dogs, Pat and Stan, Pla
net sketch, Stitch!, Dis
ney's The emperor's
new school, Recess, Carl
2, What's with Andy, I'm
in the band, Aaron Sto
ne, Kick Buttowski, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Iron Man ar
moured adventures, Po-
kemon Sinnoh League
Victors, Phineas Ferb,
Zeke Luther
19:00 Lachen om home 19:00 Beach patrol, Re-
video's, Amuse- ality
ment 19:58 Lucky Day trek
king
20:30 Mulan, Anima
tiefilm
20:05 Extreme bruiden, 20:30 The closer, Dra-
Reality maserie
21:00 For love or mo--
ney, Reality
21:25 Medical exami
ners, Misdaadserie
22:10 Daar is de came
ra!, Hilarisch pro
gramma
22:45 Wekelijkse Lotto
trekking, Trekking
22:20 Rescue dawn,
Oorlogsdrama
22:40 Children of the
dark, Filmdrama
22:20 Medical exami- 22:00 The Ruins, Hor-
ners, Misdaadserie rorfilm
23:00 Hart van Neder
land
23:10 Piets weerbericht
23:15 Shownieuws
23:40 Lachen om home
video's, Amuse-
ment
23:15 Criminal intent, 23:50 George Lopez,
Dramaserie Comedy
01:15 Nachtmagazine
00:55 The beguiled 00:41 Sneak preview
02:46 Sneks 02:00 Meiden
03:00 Stoute meiden TV 04:30 Chat TV
05:00 Car tracks 05:30 Veilig scan
00:10 Witness 00:45 Nachtprogram-
02:25 Astro TV mering: Nacht-
02:55 Criminal intent club live
(h) 03:45 Hart van Neder-
03:45 Gossip girl (h) land (late editie)
o
o
18:00 Droomhuis op 18:00 Sport, levensge- 18:10 Jouw vrouw, mijn 18:35 Gossip girl, Co- -18:00 It only hurts when
het platteland, Re- vaarlijk!, Reality- vrouw, Reality medy I laugh, Amuse-
alityprogramma programma ment
18:30 Wegpiraten be
trapt!, Realitypro-
gramma
19:05 Clash of the 19:30 Cold case (h), De- 19:00 Op heterdaad!,
choirs. Talenten- tectiveserie Realityprogramma
show 19:30 Druktemakersin
het nauw!, Reality
programma
19:55 Guess who, Ro
mantische komedie
00
vo
10
O
O
O
N>
10
Ni
NI
pen door openlijk lesbisch te zijn,
en de Amsterdamse lesbische
icoon Bianca, die bekendheid ver
wierf dankzij het tv-programma
Big brother. We zien de streng-
christelijk opgevoede boerendoch
ter Gelieny die moeite had om uit
de kast te komen. Veel indruk
maakt ook het verhaal van de uit
Marokko gevluchte ex-moslima
Ikram, die door haar vader werd
opgesloten en uiteindelijk door
haar moeder werd bevrijd.
Het getuigt van veel moed om aan
zo'n film mee te werken. „Dat is
zeker zo", beaamt Roethof „Ik wil
de geen klaagzang, maar een film
die het leven van lesbiennes laat
zien. Wie ze zijn, waar ze staan,
waar ze mee te maken krijgen."
Q Allemaal lesbisch, Nederland 3,
22.45 uur.
OVERIGE i
Omroep Zeeland
17:30 Muis en leeuw 17:40
Lees en schrijf (ETV) 17:55 Zee
land in vogelvlucht 18:00 Zee
land de week 18:25 Met je kop
in de wind 18:35 MiniDoc
18:40 RegioNed 18:55 Zeeland
in vogelvlucht 19:00 Herhalin-
ARD-Ratgeber: Technik 17:30
Brisant 17:47 Das Wetter im Er-
sten 17:50 Tagesschau 18:00
Sportschau 19:57 Glücksspirale
20:00 Tagesschau 20:15 Musi-
kantenstadl 22:05 Ziehung der
Lottozahlen 22:10 Tagesthe-
men 22:28 Das Wetter im Er-
sten 22:30 Das Wort zum
Sonntag 22:35 Total recall - Die
totale Erinnerung
Mildred Roethof (rechts) en cameraman Mladen Vekic tijdens het filmen
van Allemaal lesbisch. foto GPD/Foto Bounce Media&TV
09:00 Zomerbeelden 12:30 TV"
Brussel 13:00 Het journaal
13:25 Het weer 13:30 1000
Zonnen 13:50 The Goonies
15:40 Les bleus 16:30 Straté-
gies animales: Le cours des
grands 17:20 Clips 17:30 Buren
17:55 Kijk uit 18:00 Het jour
naal 18:10 Vlaanderen vakan
tieland 19:00 Het journaal
19:30 Het weer 19:35 1000
Zonnen 19:55 Joker+ en Lotto
20:00 De aarde vanuit de he
mel 20:30 F.C. De Kampioenen
21:05 The diary of Anne Frank
22:45 Het journaal laat 23:06
Winst Joker+/Lotto 23:07
KENO-uitslagen 23:08 EuroMil-
lions 23:10 Het weer 23:15
Deadline
07:05 Dobus 07:10 Kwiskwat
07:35 Angelina ballerina 07:50
Kaatjes tralalaatjes 08:00 Piet
Piraat Wonderwaterwereld
08:05 Pippi Langkous 08:30 Jes
Clips 08:35 Kratts in het wild
09:00 Doornroosje 10:20 Ge
orge van de jungle 10:30-De
Smurfen 10:55 De avonturen
van Bibi Tina 11:20 Mama
Mirabelle 11:35 Sprookjes
boom 11:40 Disney's Alladin
12:02 JES ID-Kits 12:05 De
mysteries van Alfred Hedgehog
12:15 Disney's Lilo Stitch
12:40 Disney's Kim Possible
13:00 Disney's Phineas and
Ferb 13:10 The Daltons 13:20
Rudi het racevarken 13:45 Sta-
fari 14:00 Amika 14:45 Lazy-
town 15:10 Opa opzak 15:25
De Smurfen 15:50 Disney's ad
ventures of the Gummi Bears
16:15 Samson en Gert 16:40
De ongelofelijke avonturen van
Kika Bob 16:55 Disney's Le
gende van Tarzan 17:20 Jes
Clips 17:25 Mega Mindy 17:50
X-treem 18:25 Disney's Phineas
and Ferb 18:37 JES ID-Kits
18:40 Stoked 19:05 Geestige
meiden 19:30 Life with Derek
19:51 CANVAS 20:00 Het jour
naal 20:10 Vr.anckx 20:40 Pfen
ning Ma'nkelrs Kurt Wallander
22:15 Moses Jones 23:10 Man
hattan
07:00 Breakfast 11:00 Saturday
kitchen best bites 12:30 The
good cook 13:00 BBC News
13:10 Regionaal nieuws en
weerbericht 13:15 Football fo
cus 14:00 British Olympic
dreams 14:30 Atletiek 17:30 Fi
nal score 18:20 BBC News
18:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 18:40 Total wipe-
out 19:40 Tonight's the night
20:40 The National Lottery: In
it to win it 21:30 Casualty
22:20 John Bishop's Britain
22:50 BBC News 23:10 Con air
07:00 Wibbly Pig 07:10 Dipdap
07:15 Pinky Dinky Doo 07:30
Tinga tinga tales 07:45 Octo-
nauts 08:00 Deadly 60 08:30
Leon 08:35 Arthur 09:00 Little
Howard's big question 09:25
Prank patrol down under 09:50
Dennis and Gnasher 10:00
Trade your way to the USA
10:30 Fee fifo yum 11:00 Mis
sion: 2110 11:25 League of su
per evil 11:40 Wolverine and
the X-men 12:00 OOglies
12:15 Richard Hammond's
blast lab 12:40 MOTD Kicka-
bout 13:00 They came to Cor-
dura 15:00 Rugby Union 17:15
Rugby League: Challenge Cup
19:30 Flog it! 20:30 Dad's army
21:00 Impressionists: Painting
and revolution 22:00 BBC
Proms 2011 23:35 A tribute to
Amy Winehouse
07:10 Gawayn 07:35 Tigeren-
ten Club Xtra 08:05 Wissen
macht Ah! 08:30 neuneinhalb
08:40 Tiere bis unters Dach
09:10 Wie erziehe ich meine El-
tern? 10:00 Tagesschau 10:03
Wie eraiehe ich meine Eltern?
11:00 Die kleinen Strolche
11:10 Tierisch gut! Die Kleinen
sind los... 12:00 Tagesschau
12:03 Auf der Jagd nach dem
Nierenstein 13:30 Sportschau
live: Autosport - DTM 15:00
Sportschau live: Triatlon 16:00
Weltreisen 16:30 Europamaga-
zin 17:00 Tagesschau 17:03
07:35 Das Dschungelbuch
08:00 Bibi Blocksberg 08:25
Prank Patrol - Die Streichpa-
trouille 08:50 logo! Die Welt
und ich 09:00 Bibi und Tina
09:50 H20 - Plötzlich Meer-
jungfrau 10:35 Meine Monster
und ich 11:00 heute 11:05 Die
Küchenschlacht - der Wochen-
rückblick 13:00 heute 13:05
ZDFwochen-journal 14:00 Fett
weg! 14:45 Der Ferienarztam
Capri 16:15
LaferlLichterlLecker! 17:00
heute 17:05 Landerspiegel
17:45 Menschen - das Magazin
18:00 ML mona lisa 18:35 hallo
deutschland 19:00 heute 19:20
Wetter 19:25 Der Bergdoktor
20:15 Kommissarin Lucas
21:45 Ermittler 22:45 heute-
journal 22:58 Wetter 23:00 das
aktuelle sportstudio
Duitsland 3 WDR
07:20 Erlebnisreisen-Tipp: Nie-
derlande - Königliches Den
Haag und die Garten von Mon
de Verde 07:30 Sehen statt Hó
ren 08:00 Planet Wissen: Baren
- Kuschelige Kraftpakete 09:00
Cosmo TV Reportage: Sina und
Thomas - Bollywood am Rhein
09:30 tag7 - Mein Mann lebt im
Wald 10:00 Lokalzeit 10:30 Ak
tuelle Stunde 11:10 Die Sen-
dung mit der Maus 11:40 Die
Sendung mit dem Elefanten -
mit Elternticker 12:00 Quarks
Caspers: Überraschung auf
dem Teller 12:50 Elefant, Tiger
Co. 13:40 Wie der Urwald in
den Pott kam 14:10 Alles tanzt
nach meiner Pfeife 15:25 Der
Schlüssel zum Paradies 16:50
Flüsse der Genüsse 17:20 alfre-
dissimo! Kochen mit Bio und
Tina Ruland 17:50 Land und
lecker 18:20 hier und heute
18:50 Aktuelle Stunde 19:30
Lokalzeit 20:00 Tagesschau
20:15 Der letzte Patriarch (1
21:40 Der letzte Patriarch (2)
23:10 Min Dit - Die Kinder von
Diyarbakir
Discovery
07:50 American chopper: Sen
ior vs Junior 08:45 Myth-
busters: Mini myth madness
09:40 Huge moves 10:35 Pow
ering the future: The energy
planet 11:30 Mythbusters:
Shark special 13:20 Myth
busters: The demolition derby
special 15:10 Mythbusters: Top
25 special 17:05 HMS Ark Roy
al 18:05 Mythbusters: Fixing a
flat 19:05 Deadliest catch 20:00
Auction Kings: Vampire Hunt
ing Kit 20:30 Auction Kings:
Hand Cannon 21:00 Wheeler
dealers: Saab 9-3 22:00 Fifth
gear 23:00 Ross Kemp: Ex
treme World
maternity ward 18:00 Kate plus
8: Australia adventure 19:00
Dresscue me: Step up or step
out 19:30 Extreme couponing
20:00 House wreck rescue:
Ashmead mews 21:00 Mad
about the house 22:00 Kell on
earth 22:55 Model agency
23:50 LA Ink: Tick, tock, biolog
ical clock
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Mr Bean the animated series
07:50 Poppixie 08:15 Riens pla
neet 08:40 The penguins of
Madagascar 09:05 T.U.F.F. Pup
py 09:30 The penguins of Ma
dagascar 10:15 Victorious
10:40 Wingin' it! 11:05 Ned's
Declassified 11:45 Barnyard
12:30 Johnny test 13:05 Fan-
boy Chum chum 13:50 Spon-
gebob Squarepants 14:25 Ge-
ronimo Stilton 14:45 Mighty B
15:10 Genie in the house 16:00
Ned's Declassified 16:45 Fairly
odd patents 17:35 The pen
guins of Madagascar 18:20
True Jackson 18:45 Big time
rush 19:10 iCarly 19:35 Victori
ous 20:00 Adventures of Jimmy
Neutron 20:25 Spongebob
Squarepants 20:50 League of
super evil 21:00 Gigantic 21:25
True Jackson 21:50 Victorious
22:15 Drake Josh 22:40 Zoey
101 23:05 Big time rush 23:30
Mr. Meaty 00:00 iCarly 00:25
Gigantic
08:00 TMF Hits 12:00 TMF Su-
perchart Non Stop 14:00 TMF
Hits 18:00 TMF Superchart Non
Stop 20:00 TMF Hits
09:50 The family crews 10:15
Teen mom 211:35 My super
sweet worldclass 12:00 Ameri
ca's best dance crew 18:10
Teen mom 2 19:35 When I was
17: Best of #2 20:00 Storytell
ers: Death cab for cutie 20:55
My life as Liz 21:20 Hard times
21:45 Jersey shore 22:30 Skins
23:25 Blue mountain state
23:50 Nitro circus
06:25 Le Passager 07:00 Télé-
matin 08:00 Canadees nieuws
08:30 Afrik'art 09:00 Flash
09:05 TiViSmonde 11:05 Ten
dance A11:35 Acoustic 12:00
Flash 12:05 A table! 12:30 Les
beiges du bout du monde
12:55 Coup de pouce pour la
planète 13:20 Quoi de neuf
doc? 13:30 Belgisch nieuws
14:00 L'Odyssée climatique du
Southern Star 14:50 La Polyné-
sie vue du ciel 15:10 Ports d'at-
taché 16:00 Nieuws 16:30
Questions pour un champion
17:00 Flash 17:05 Vie privée vie
publique I'hebdo 18:00 Nieuws
18:30 Les carnets du bourlin-
gueur 20:00 Flash 20:05 Les
plus belles lies du littoral fran
cais 20:30 Frans nieuws 21:00
Y'a du monde a Locarno 21:05
Amusement 22:35 Les chéris
d'Anne 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:50 Taratata
National Geographic Eurosport
07:00 Richard Hammond's en
gineering connections: Airbus
A380 08:00 Cruise ship diaries:
Honeymoon season 09:00 Dog
town: New lives 10:00 Ultimate
Africa: Game rangers - Lost
world of Gabon 11:00 Monster
fish: Mekong mystery 12:00
Racing to America: Montoya's
chase 13:00 Megafactories:
Heineken 14:00 Megafactories:
Coca-Cola 15:00 Megafacto
ries: Lego 16:00 Breakout: The
Texas seven 17:00 Earth investi
gated: Vesuvius - countdown to
eruption 18:00 Lion army
19:00 Hard Time: Back on the
streets 20:00 Megastructures:
World's biggest shredder 21:00
Hard Time: The Hustle 22:00
Nazi Hunters: Barbie 23:00
Hard Time: Female offenders
07:15 The really wild show
07:40 Natural born hunters:
Power 08:10 New breed vets
with Steve Irwin: Amazing Aus
sie ops 09:05 America's cut
est...: Cat 10:00 Dogs/Cats/Pets
101: Bengal, Chartreux, Turkish
Van, Balinese, Snowshoe,
American indoor cat 10:55
Crocodile hunter: Swimming
with alligators 11:50 Dogs vs.
cats 12:45 Animal cops Hou
ston: Breathe 13:40 Baby plan
et: Maternal instinct 14:35
Baby planet: Human interven
tion 15:30 Baby planet: Saving
species 16:20 Baby planet:
When nature takes its course
17:10 Baby planet: On nature's
08:30 Skispringen 09:30 Voet
bal 14:00 Beach soccer 16:30
Voetbal 17:30 Wielrennen
19:00 Skispringen 20:45 Total
KO 22:45 Vechtsport
07:00 World report 07:15 CNN
marketplace Africa 07:30 Eco
solutions 08:00 World report
08:15 CNN Marketplace Mid
dle East 08:30 Living golf 09:00
World sport 09:30 Inside the
Middle East 10:00 World view
10:30 African voices 11:00 In
side Africa 11:30 Eco solutions
12:00 World report 12:30
World sport 13:00 Piers Mor
gan tonight 14:00 World report
14:30 Inside the Middle East
15:00 News special 15:30
World view 16:00 International
desk 16:30 African voices
17:00 Living golf 17:30 World
sport 18:00 Talk Asia 18:30 In
side Africa 19:00 International
desk 19:30 Eco solutions 20:00
World report 20:30 Inside the
Middle East 21:00 Piers Morgan
tonight 22:00 News special
22:30 World view 23:00 Best of
BackStory 23:30 World sport