Boek uw last minute bij Sunweb en parkeer GRATIS op Airport Weeze! Apulië - Het laatste, best bewaarde geheim van Zuid-ltalië i JKSC, 8 dagen Hotel Villa Bora 8 dagen Aparthotel Luna Alvor Bay*** pzc.nl/webwinkel pzc.nl/wetminkel Mondial Tours donderdag 4 augustus 2011 Bulgarije - Zonnestrand Het Bulgaarse Zonnestrand, ook wel bekend als Sunny Beach, is werkelijk één van de mooiste stranden die u ooit zult zien! Het is een 8 kilometer lang zandstrand, omgeven door prachtige duinen. Ideaal voor families met kinderen, wegens zowel het fijne zand alsmede het feit dat het strand vlak afloopt. Zonnestrand zelf kan niet gekenmerkt worden als één plaats, maar bestaat uit een aantal prachtige boulevards waar u zich niet snel zult vervelen. Geniet van de diverse leuke restaurants en gezellige bars of slenter langs de souvenirwinkeltjes. Dat belooft een topva- kantie, voor slechts 449,- p.p. Wanneer u op zoek bent naar een gezellige en kleinschalige accommodatie, dan bent u bij •Hotel Villa Bora aan het juiste adres! Zowel het strand als het centrum én de winkels liggen op slechts een steenworp afstand, dus de drukte kan zo worden opgezocht. Tevens wordt er 's avonds in het restaurant live muziek verzorgd. Portugal - Alvor 15 aug. *Prijs is per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Inclu sief vlucht vanaf Airport Weeze (Niederrhein), transfer en accommodatie o.b.v. logies/ontbijt. Exclusief: reser- veringskosten, calamiteitenfonds en evt. verzekeringen. Alvor is een typisch Portugees vissersdorpje, gelegen in het populaire gebied Algarve. tl vindt hier een gezellig oud centrum met steile winkelstraatjes, souvenirwinkeltjes en mooie, met mozaïek ingelegde, gevels. Tevens is er een kleine vissershaven en een nieuwe boule vard met gezellige terrasjes. Het brede strand van Alvor is omringd door prachtige rotsfor maties en loopt vrij geleidelijk af, waardoor het uitermate geschikt is voor families met kinderen. Ontdek Alvor voor slechts 499,- p.p. Op slechts 200 meter van het zandstrand en 500 meter van het centrum, vindt u het nieu we Aparthotel Luna Alvor Bay. Het aparthotel is van alle gemakken voorzien en vanaf uw balkon heeft u werkelijk een adembenemend uitzicht over het prachtige Portugese land schap. Tevens is Luna Alvor Bay een perfecte uitvalsbasis voor het ontdekken van de omge ving. Een aanrader is om dat per fiets te doen zodat u geen enkel prachtig plekje mist! 10 aug. 499,-' *Prijs is per persoon o.b.v. een studio type algemeen. Inclusief vlucht vanaf Airport Weeze (Niederrhein), trans fer en accommodatie o.b.v. logies. Exclusief: reserve- ringskosten, calamiteitenfonds en evt. verzekeringen. categorie reizen zonvakanties Ga naar onze webwinkel of boek op www.sunweb.nl. U kunt Sunweb Vakanties ook bellen op 0900-0290 (15 c.p.m.) WEBWINKEL 8 - daagse vliegreis, vertrek 4 september Reisperiodes: 04 september t/m 11 september 2011 Lezersprijs 1.095,-* *Prijs o.b.v. tweepersoonskamer. Toeslag eenpersoonskamer 200,- Apulië, helemaal onder in de hak van de Italiaanse laars biedt een combinatie van landschappelijke en bouwkun dige hoogtepunten. Zacht glooiende heuvels, olijfgaarden, kleine vissersdorpjes, stranden, kristalhelder zeewater en een badseizoen van mei tot oktober. Tel daarbij sierlijke baroksteden, Romaanse kathedralen, typische ronde huisjes met kegelvormige daken ('trulli') en een veelvoud aan kastelen op, en u snapt meteen waarom Apulië het laatste, best bewaarde geheim van Zuid-ltalië wordt ge noemd. Tijdens deze reis maakt u kennis met overblijfselen van de allereerste bewoners van Italië. In musea kunt u zich verbazen over de vondsten uit de antieke periode en naast Byzantijnse rotskerken bezoekt u prachtige koepels en kastelen uit de tijd van de Noormannen. U verblijft in het viersterrenhotel Masseria ChianconeToricella in het plaatsje Martina Franca. Deze prachtige reis is inclusief: Luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen Transfers ter plaatse (volgens programma 1 overnachting o.b.v. halfpension in een hotel in Napels 6 overnachtingen o.b.v. halfpension in het viersterrenhotel Masseria Chiancone Torricella Rondrit door de stad Napels, inclusief lunch Excursie Lecce - Gallipoli - St. Maria di Leuca - Otranta Excursie naar Martina Franca en olijfolieproeverij in de omgeving van Cisternino Opstapplaatsen: Almelo, Apeldoorn, Arnhem, Den Bosch, Eindhoven, Enschede, Goes, Nijmegen, Roosendaal, Tilburg, Zwolle categorie reizen rondreizen Meer informatie en boeken Vraag vrijblijvend het uitgebreide dagprogramma aan! U kunt contact opnemen met mondial-tours.nl, tel. (053) 484 25 26, maandag t/m vrijdag tussen 10.00 en 17.00 uur of per e-mail: lezersreizen@mondial-tours.com Bon LEZERSREIZEN - Apulië I Stuur vrijblijvend het Mondial Tours informatiepakketen boekingsformulier naar: VOORLETTERSVOORNAAM I NAAMO M O V I ADRES POSTCODEPLAATS I TELEFOON 1 MOBIEL E-MAIL 1 Stuur deze bon naar: Mondial Tours, Postbus 500,7500 AM Enschede I De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft nadere Informatie aan. -ii

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 58