televisie 135
naar extreme plekken
'Staand op de puinhopen ziet hij onder het gruis een weggerot been liggen'
Onderzoeksjournalist Ross Kemp reisde voor Extreme world naar Haïti
donderdag 4 augustus 2011
07:10 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:15
Who's the boss? 13:40
Trauma centrum 14:15
Heartbeat 15:15 Diag
nosis murder 16:10 Lit
tle house on the prairie
17:10 Een nieuw huis in
60 minuten
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Aid or trade
09:40 RTL Z Nieuws
11:20Tulpenrallye
11:40 RTL Z Nieuws
13:20 Studio E W
13:40 RTL Z Nieuws
15:30 RTL Z opening
Wallstreet 15:35 RTL
Z Nieuws 15:50 RTL
Z opening Wallstreet
16:00 RTL Z Nieuws
16:20 Wereldzaken: De
kracht van duurzaam
ondernemen 16:40 RTL
Z Nieuws
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Uki, Brand
weerman Sam, Chug-
gington, Bibaboerderij,
Eftelingtv: De Schat
kamer, Burgers' Zoo en
Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Chuggington,
De Koala Broertjes, Elias,
Chuggington, Alice ach
ter de schermen, Uki, Fa
beltjeskrant 09:30 Te-
leshop 8: Tel sell 12:15
Eftelingtv: De Schat
kamer 13:15 Teleshop
8: Tel sell 17:15 Oprah
Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Living with Fran
07:55 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready steady
cook 09:55 Tommy Te
leshopping 10:55 Astro
TV 12:55 Tommy Tele-
shopping 14:05 Disney
feest 14:45 MasterChef
15:45 According to Jim
16:10 Friends 16:40 Ca
roline in the city 17:10,
17:40 Will Grace
06:01 Disney XD: Ama
zing Spiez, Super hero
squad show, Iron Man
armoured adventures,
Disney's American dra
gon: Jake Long, Recess,
Oscar's Oasis, Zack
Cody, Zeke St Luther,
Oscar's Oasis, Phine-
as St Ferb, Kick Buttow-
ski, Oscar's Oasis, Kid
vs Kat, Recess, Davinci-
bles, What's with Andy,
Phineas Ferb, Zeke
St Luther, Kick Buttow-
ski, Oscar's Oasis, Kid vs
Kat, Jimmy two shoes,
Recess, Pat and Stan,
Planet sketch, Carl 2,
Stitch!, Disney's The em
peror's new school, Os
car's Oasis, Cory in the
house, Zack St Cody, I'm
in the band, Oscar's Oa
sis, Zeke St Luther
18:05 De grote verbou
wing, Realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:10 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:40 Dr. Phil, Talkshow
18:05 Living with Fran,
Comedy
18:35 MasterChef,
Kookwedstrijd
18:00 Veronica film up
date, Filmupdate
18:15 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 Beach patrol, Re- 19:30 Hoe schoon is 19:30 Extreme home 19:10 Two and a half
land ality jouw huis?, Reality- makeover men, Comedy
19:20 Shownieuws 19:55 UEFA Europa programma 19:30 That 70's Show,
League Jablon- Comedy
ec-AZ
20:00 Burgers' Zoo:
Drukte in de die
rentuin, Docusoap
20:30 House, Ziekenhuis-
serie
20:00 Bevallingsverha
len, Reality
20:30 Griffin St Phoenix,
Romantische ko
medie
20:30 Chocolat, Roman
tisch filmdrama
20:00 The big bang the
ory, Comedy
20:30 The Island, SF-ac-
tiefilm
21:30 House, Ziekenhuis
serie
22:30 Hart van Neder- 22:40 De beste voetbal- 22:40 As the world
land Iers ooit turns1, Soap
22:45 Piets weerbericht
22:50 Shownieuws
23:20 De bijzondere 23:40 Stom, stommer,
dierenkliniek, Do- stomst
23:30 The young and
the restless, Soap-
23:00 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
23:10 The cell, Thriller
00:20 Trauma centrum
00:50 Nachtmagazine
00:05 RTL Poker: The 00:25 Bevallingsver-
big game halen
01:06 Sneks 00:56 Sneak preview
03:00 Stoute meiden TV 02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Buurtscanner
00:00 Army wives
00:55 Caroline in the
city(h)
01:20 How to be a pro
perty developer
02:20 Astro TV
01:25 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:50 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
ter dan vóór de aardbeving.
Wat Ross Kemp doet, is vooral sig
naleren. Hij laat in de eerste afleve
ring zien wat er mis is met een stad
als Chicago die naam heeft ge
maakt als pleisterplaats voor junks
en bendes. We zien beelden van
zielige hoopjes mens van wie je
weet dat ze bestaan, maar die je
niet zo gauw zult bezoeken in hun
zelf gecreëerde wereldje.
Dat geldt ook voor Congo, waar al
ruim tien jaar een bloedige oorlog
aan de gang is en waar verkrachtin
gen aan de orde van de dag zijn.
In Engeland houdt Kemp de men
senhandel tegen het licht. Niet zo
duidelijk aanwezig als bijvoorbeeld
de criminelen van Ciudad Juarez,
maar in wezen net zo gruwelijk.
Extreme world, Discovery Channel,
22.00 uur.
O
o
00
10
N>
O
NJ
NI
N>
NI
UI
O
X
Ross Kemp in Haïti bovenop de puinhopen die ontstonden na de verwoes
tende aardbeving in 2010. foto GPD
ovERiciBESSa
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu 18:25 Weer
18:30 Met je kop in de wind
18:40 MiniDoc 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel-
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:25 Het weer 13:30
1000 Zonnen 13:50 Thuis
14:15 Meerkat manor 14:40
Maigret 16:25 Secret life of pri
mates 17:15 Clips 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 Mas-
terchef: The professionals
19:00 Het journaal 19:30 1000
Zonnen 19:50 Het weer 19:55
De premiejagers 20:25 F.C. de
Kampioenen 21:10 Koppen XL
21:40 Villa Vanthilt 22:35 Het
journaal laat 22:56 KENO-uit-
slagen 22:57 Het weer 23:00
Baantjer 23:50 Vuurzee
07:05 Dobus 07:10 Mickey
Mouse clubhuis 07:35 Angelina
ballerina 07:50 Kaatjes trala-
laatjes 08:00 Piet Piraat Won-
derwaterwereld 08:05 Pippi
Langkous 08:30 Jes Clips 08:35
Kratts in het wild 09:00 Barbie
in De notenkraker 10:10 Oggy
en de kakkerlakken 10:20 Ge
orge van de jungle 10:30 De
Smurfen 10:55 De avonturen
van Bibi Se Tina 11:20 Mama
Mirabelle 11:35 Sprookjes
boom 11:40 Disney's Alladin
12:02 JES ID-Kits 12:05 De
mysteries van Alfred Hedgehog
12:15 Disney's Lilo Stitch
12:40 Disney's Kim Possible
13:00 Disney's Phineas and
Ferb 13:10 The Daltons 13:20
Rudi het racevarken 13:45 Sta-
fari 14:00 Amika 14:45 Lazy-
town 15:10 Opa op zak 15:25
De Smurfen 15:50 Tupu 16:15
Samson en Gert 16:40 De on
gelofelijke avonturen van Kika
Bob 16:55 Disney's Legende
van Tarzan 17:20 Jes Clips
17:25 Mega Mindy 17:50 De
pretrou lette 18:15 Doe de
wrap 18:30 JES ID-Kits 18:35
Lockie Leonard 19:00 De dode
lijkste 6019:30 Life with Derek
19:51 CANVAS 20:00 Terzake
20:45 Canvascrack 21:20 Step
hen Fry in America 22:20 Bea
gle, in het kielzog van Darwin
23:23 Later with Jools Holland
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 11:55 BBC News
12:00 Cowboy trap 12:45
Saints and scroungers 13:15
Bargain hunt 14:00 BBC News
at one 14:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Only fools and horses
16:05 Copycats 16:30 The
Sparticle mystery 17:00 Project
parent 17:30 Richard Ham
mond's blast lab 17:55 Deadly
60 bites 18:00 Newsround
18:15 Pointless 19:00 BBC
News 19:30 Regionaal nieuws
en weerbericht 20:00 The One
show 20:30 EastEnders 20:57
BBC News 21:00 Traffic cops
22:00 Torchwood - Miracle day
23:00 BBC News 23:25 Region
aal nieuws en weerbericht
23:32 Weerbericht 23:35 Kids
behind bars
07:00 Wibbly Pig 07:10 Dipdap
07:15 Pinky Dinky Doo 07:30
Tinga tinga tales 07:45 Octo-
nauts 08:00 Roar 08:25 Leon
08:30 Jungle book 08:40 Dead
ly art 08:55 Newsround 09:00
The legend of Dick and Dom
09:30 LazyTown 09:55 Bob the
builder: Project build it 10:05
The Koala brothers 10:15 Driv
er Dan's story train 10:25 Small
potatoes 10:35 Chuggington
10:45 Mr Bloom's nursery
11:05 Gigglebiz 11:20 ZingZil-
las 11:45 Waybuloo 12:05 In
the night garden 12:35 Coast
12:40 Hot enough for June
14:15 Diagnosis murder 15:00
Wanted down under 16:00 The
weakest link 16:45 Antiques
road trip 17:30 Flog it! 18:15
Escape to the country 19:00
Eggheads 19:30 Celebrity egg
heads 20:00 Madagascar 21:00
Rick Stein's Spain 22:00 Town
with Nicholas Crane 23:00
Have I got old news for you
23:30 Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:30 Der Mauerschütze 12:00
Tagesschau 12:15 ARD-Buffet
13:00 ARD-Mittagsmagazin
14:00 Tagesschau 14:10 Rote
Rosen 15:00 Tagesschau 15:10
Sturm der Liebe 16:00 Tages
schau 16:10 Seehund, Puma
Co. 17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:50 Das Duell im Ersten
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 35. Zirkusfestival Monte
Carlo 21:45 Monitor 22:15 Ta-
gesthemen 22:43 Das Wetter
im Ersten 22:45 Jerichow
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Die Arzte 11:15 hallo deutsch-
land emotionen 12:00 Tages
schau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:0Q heute
15:05 Topfgeldjager 16:00 heu
te- in Europa 16:15 Herzfiim-
mern - Die Klinik am See 17:00
heüte - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:05 SOKO Stuttgart 19:00
heute 19:20 Wetter 19:25 Not-
ruf Hafenkante 20:15 Inspector
Barnaby 21:45 heute-journal
22:12 Wetter 22:15 Der zer-
brechliche Traum 23:00 Kapita-
lismus: Eine Liebesgeschichte
happy returns 18:00 DC Cup
cakes: Nutcracker sweet 18:30
What not to wear 19:30 Snog,
marry, avoid? 20:00 Rich bride,
poor bride 21:00 Model agency
22:00 Great British hairdresser
22:55 Kell on earth 23:50
Deadly women: Bad medicine
06:25 Roarythe racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Fairly odd
parents 08:40 The penguins of
Madagascar 10:15 Spongebob
Squarepants 11:00 Ned's De
classified 11:40 iCarly 12:25
Wingin' it! 13:15 Big time rush
14:00 Victorious 14:45 Johnny
test 15:20 Riens planeet 15:45
Poppixie 16:20 T.U.F.F. Puppy
16:45 True Jackson 17:10 Vic
torious 17:35 iCarly 18:00 The
penguins of Madagascar 18:20
Fairly odd parents 18:45 The
troop 19:10 T.U.F.F. Puppy
19:25 Wingin' it! 19:50 iCarly
20:15 Spongebob Squarepants
20:40 League of super evil
21:00 Drake Josh 21:25 iCar
ly 21:50 Alex FM 22:15 Zoey
101 22:45 The troop 23:10
Saved by the bell 23:35 Big
time rush 00:00 True Jackson
00:25 Drake Josh
Duitsland 3 WDR TMF
07:20 Planet Wissen: Wiesen
und Graser- Faszinierende Le-
benswelten 08:15 hier und
heute 08:30 So lacht NRW
10:00 Lokalzeit 10:30 Aktuelle
Stunde 11:10 Elefant, Tiger St
Co. 12:00 Leopard, Seebar
Co. 12:45 WDR aktuell 13:00
Servicezeit 13:30 In aller
Freundschaft 14:15 Du armes
Pferd - Geliebt, gequalt, gede-
mütigt 15:00 Planet Wissen:
Wale und Delfine - Nomaden
der Meere 16:00 WDR aktuell
16:15 daheim unterwegs
18:00 Lokalzeit 18:05 hier und
heute 18:20 Servicezeit 18:50
Aktuelle Stunde 19:30 Lokal
zeit 20:00 Tagesschau 20:15
Polizeiruf 110 - Rosis Baby
21:45 WDR aktuell 22:00 Über-
nachtung Frühstück 22:30
Menschen hautnah 23:15 Auge
in Auge - Eine deutsche Filrhge-
schichte
Discovery
07:40 Street customs: Habitat
truck 08:30 American hotrod:
'40 Ford 09:25 American chop
per: NHL bike/B-2 bomber bike
10:20 Survivorman: Canyon-
lands 11:15 Flying wild Alaska:
Tundra taxis 12:10 Top trumps:
Warships 12:35 Discovery
project earth: Fixing carbon
13:30 Heart of the machine:
Tanks 14:25 How do they do it?
15:20 Raging planet: Lightning
16:15 Kings of construction:
Tung Chung - Hong Kong's new
cable car 17:10 Wheeler deal
ers: Frogeye sprite 18:05 Myth-
busters: Earthquake machine
19:05 Dirty jobs: Woolen mill
operator 20:00 Swamp loggers:
Nowhere to go 21:00 Stan
Lee's superhumans: Human
wolf 22:00 Ross Kemp: Ex
treme World 23:00 Mighty
ships: Tyco Resolute
National Geographic
07:00 Earth investigated: Dirty
bombs 08:00 Big, bigger, big
gest: Sky wheel 09:00 Night of
the lion 10:00 Is it real? The Da
Vinci Code 11:00 Earth investi
gated: Loch Ness 12:00 Is it
real?: Ghost ship 13:00 Earth in
vestigated: Roman technology
14:00 Secrets of Egypt: Valley
of the kings 15:00 Air crash in
vestigation: Deadly prize 16:00
Bite me with Dr Mike Leahy:
Borneo 17:00 Beneath Easter
Island 18:00 Earth investigated:
Loch Ness 19:00 The dog whis
perer: Cotton, Ricky Jordan,
and Duke Lila 20:00 Air crash
investigation: All engines failed!
21:00 Megafactories: Audi
22:00 Megastructures: World's
biggest shredder 23:00 Mega
factories: Audi
Animal Planet
07:40 Breed all about it: Siberi
an husky 08:10 America's cut
est...: Cat 09:05 Cats 101:
Maine Coon, Egyptian Mau,
Siamese, Himalayan, Oriental,
Turkish Angora 10:00 Michae-
la's animal road trip 10:55
Meerkat manor: Flower power
11:20 Wildlife SOS 11:50 Ani
mal ER 12:45 Animal cops Hou
ston 13:40 Animal precinct:
Just in time 14:30 SSPCA: On
the wildside 15:00 The really
wild show 15:30 Crocodile
hunter: Africa's deadliest
snakes 16:20 Must love cats
17:10 Breed all about it: Saluki
17:35 Orangutan island: Many
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 The Supercharts
13:30 Brand new chart 14:20
Brooke knows best 14:45
America's best dance crew
15:35 My super sweet 16
16:25 Made 17:20 My life as Liz
17:45 The hills: Rescored 18:10
Teen mom 19:05 Moving in
19:35 The family crews 20:00
Skins 20:55 Pranked 21:20 Di
saster date 21:45 Jersey shore
22:35 The X-Effect 23:00 Blue
mountain state 23:25 Bully
beatdown
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Jardins et
loisirs 09:00 Flash 09:05 TiVi-
5monde 10:00 Flash 10:05
Chroniques d'en haut 10:30
Nec plus ultra la collection
11:00 Roxy 11:30 Plus belle la
vie 12:00 Flash 12:05 Recettes
de chefs 12:30 Avoir 32 ans
13:30 Belgisch nieuws 14:05
Au siècle de Maupassant,
contes et nouvelles du XlXe
15:05 Le silence de l'épervier
15:50 Flash 16:00 Nieuws
16:30 Questions pour un
champion 17:00 Flash 17:05
Envoyé special, la suite 18:00
Nieuws 18:20 L'invité 18:35 Les
diamants de la victoire 20:00
Flash 20:05 Les plus belles ïles
du littoral franqais 20:30 Frans
nieuws 21:00 L'avocat 22:40
Korte film 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:55 Des mots
de minuit
Eurosport
08:30 Paardensport 09:30
Voetbal 14:00 Beach soccer
16:30 Wielrennen 19:00 Voet
bal 20:00 Fight club 23:00 FIA
WTCC: Inside WTCC met...
23:35 WATTS 23:45 Voetbal
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Eco solu
tions 10:00 World business to
day 11:00 World one 12:00
World sport 12:30 Living golf
13:00 Piers Morgan tonight
14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 19:00 International desk
19:30 Living golf 20:00 Quest
means business 21:00 Piers
Morgan tonight 22:00 Connect
the world 23:00 BackStory
23:30 World sport