Coloton Coby Kort amiiieberichten mensenlinq.nl donderdag 4 augustus 2011 familieberichten 133 Je was al zo lang ver van ons Droeg duizend vragen in je ogen Met soms een enkel woord nog Uit jouw bijna stille mond Je was de tijd kwijt En alle dingen En dan ineens die gljmlach Dat gebaar, herinneringen aan vroeger Het hoorde zo bij jou En jij Jij hoorde zo bij ons Gehuld in deA/varmte van wie hem lief hadden is overleden mijn lieve man, onze pa en opa Adriaan Koole echtgenoot van Jozina Janna Smies 13-2-1937 2-8-2011 AxelIna Koole-Smies Terneuzen Cor en Lilian Tim Nicky en Nathan AxelAnja St.Jansteen Rianne en Robby Robin Romy De Weistede 6 4571 KZ Axel Zaterdag 6 augustus is er van 9.45 -10.20 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan in Axel. Na de begrafenis kunt u de familie ontmoeten in het genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar Dokter Luc de Sonville en het personeel en vrijwilligers van 'De Vurssche', afd. Bossenblie, voor de liefdevolle verzorging. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Adrie Koole We wensen Ina, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Wim en Rina Joke en Piet Patrick en Tanja Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend is na een welbesteed en zorgend leven rustig van ons heengegaan Cornelia Helena Marie van Melle- Barendse weduwe van Frangois Abraham van Melle in de leeftijd van 91 jaar Bergen op Zoom: Bram en Annet van Melle- Riemens Ferdinand en Marthe van Melle Auke Cathelijne van Melle en Jelle Duindam Oostburg, 1 augustus 2011 Correspondentieadres: De Moerkens 21 4614 GT Bergen op Zoom avanmelle@home.nl De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 8 augustus om 14.00 uur in de PKN Kerk, Dorpsstraat 50 te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Breskens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de voornoemde kerk. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Met al haar levenslust en wilskracht heeft zij deze strijd niet kunnen winnen. Na alle fijne jaren die we methaar mochten beleven, hebben wij met veel verdriet en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze mama, schoonmama en oma echtgenote van Ron Jansen in de leeftijd van 58 jaar. Zaamslag: Terneuzen: Schiedam: Ron Jansen Cindy en Rini Jarno Linda en Marcel Amber Quentin Tyg° 2 augustus 2011 Adriaan Walravenstraat 5 4543 AT Zaamslag Onze dank gaat uit naar dokter de Keyser voor de goede zorg. De crematieplechtigheid wordt gehouden op maandag 8 augustus om 10.30 uur in crematorium Monuta, Bellamystraat 28c, Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het crematorium Geen bezoek aan huis. Het hart van de mens en de bodem van de zee zijn onpeilbaar. The sky is the limit. Intens verdrietig zijn wij, nu wij afscheid hebben moeten nemen van mijn echtgenote, onze moeder en onze omi Evelyn Goldstaub Amsterdam, 13 mei 1944 Philippine, 1 augustus 2011 Philippine: Henny van Straaten Aardenburg: Nathalie Schade Zeist: Pjotr Schade en Mathilde Schade-Meijer Vadiem, Levi, Benjamin Swifterbant: Peter Schade Sportparklaan 7,4553 BL Philippine Wij nemen afscheid van Evelyn op zaterdag 6 augustus om 15.30 uur in de R.K. kerk, Philipsplein 10 te Philippine, gevolgd door de begrafenis op de R.K. begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "Het Witte Paard", Weststraat 15,4553 AH te Philippine. Evelyn vindt het fijn als u afscheid neemt met een bloem. De leegte zonder jou is met geen pen te beschrijven. De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart. Toch nog onverwacht hebben we afscheid moeten nemen van onze collega Evelyn Goldstaub Wij zullen haar blijven herinneren als een fijne en prettige collega, ondanks haar tomeloze energie kon ze het gevecht helaas niet winnen. Wij wensen Henny van Straaten en haar naaste familieleden heel veel sterkte toe de komende tijd. Namens het bestuur, de P.B.O. en de vrijwilligers van de Stichting Lokale Omroep Terneuzen Terneuzen, 1 Augustus 2011 Ons bereikte het bericht van overlijden van Mevrouw Hilde Boonstra Als vrijwilliger bij Radio De Honte te Terneuzen werkte ze sinds februari 2001 mee aan de uitzendingen van de ziekenomroep van ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen locatie De Honte. Eerst als gastvrouw voor het ophalen van verzoeknummers en daarna als vaste medewerker van 'Shalom', het geestelijk programma van de ziekenomroep. Wij wensen haar familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Raad van Bestuur, medewerkers en vrijwilligers ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze vrijwilliger, Hilde Boonstra Hilde was sinds 2001 vrijwilliger bij de Ziekenomroep. Wij zullen haar inzet voor de omroep missen en wensen hen die zij achterlaat, veel sterkte met dit verlies. Bestuur en medewerkers, Ziekenomroep Radio de Honte, Terneuzen La vida es una fiesta Trots op het beleven van vele leuke salsa feesten samen met onze lieve en positieve salsa vriendin Nelly gaat de dans nu verder zonder haar, adiós querida chica (dag lieve meid). Luc, de salsa vrienden wensen jou en je dochters heel veel sterkte de komende tijd. Allerliefste Oma Nooit meer je lach, nooit meer een knuffel, we zullen je missen Liefs, Amber, Jamo, Quentin, Tygo Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33