de emotie... Q PP familieberichten Piet Miltenburg Marian van Maurik - Mol Wat blijft is 32 I familieberichten donderdag 4 augustus 2011 (JJ niensenlinq.nl Ats een scfip achter de horizon verdkvijnt, is het niet weg... we zien het alken niet meer. Verdrietig maar tevens opgelucht dat, na een moeilijke laatste weg waarin zijn wilskracht ongebroken bleef, in ons bijzijn is overleden mijn man, onze bijzondere vader, schoonvader en trotse opa Piet Boogert -echtgenoot van Lenie Boogert-Hoogesteger- Koninklijk onderscheiden met de Gouden Ridderordevan Oranje-Nassau Terseke, 12 november 1923 Vlissingen, 2 augustus 2011 Zijn dankbaarheid voor het leven is een voorbeeldvoor ons. Lenie Boogert-Hoogesteger Annelies Kuijs-Boogert Jaap Kuijs Beatrice Pieter-Jan Peter Boogert Peter van Wijngaarden Correspondentieadres: Molendijk. 15 4401 NLYerseke Er is gelegenheid om afscheid van Piet te nemen op vrijdag 5 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', GeldeloozepadZO te Goes. De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 6 augustus om 10.00 uur in 'De Haven', Dreef 6 teTerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats teTerseke. Na de begrafenis is er gedegenheid tot samenzijn en condoleance in'DeHaven'. Na een rumoerige en gespannen tijd is mijn lieve man overleden Petrus Johannes Miltenburg Pieter Appingedam 7 juni 1939 Vlissingen 27 juli 2011 We hebben samen vele jaren lief en leed gedeeld Vlissingen: Catharina Miltenburg-de Muijnck De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. -rdk Correspondentieadres Badhuisstraat 129,4381 LR Vlissingen Pieter, behouden vaart.. Het verties was er at voor het einde, de rouw voordat het afscheid hwam. Toen die cmr.ehere verwarring hezit van je gedachten nam. We zuttenje heet erg missen om wie je was. Jij wou rust Toen hestootje hij ons weg te gaan, maar een groot deet van jou zat attijd htijven hestaan. Annie, Sas en Thom Tjtst zacht tieve Tiet. Tiet is naar zijn eigen wens in hestoten hring gecremeerd. Met onsteltenis namen wij kennis van het overlijden van de grondlegger van ons bedrijf Wij koesteren de herinnering aan zijn innemende persoonlijkheid. Het team van Bert Bimmel Makelaardij, Vlissingen Op 1 augustus 2011 is overleden Ronald Deurloo KNO-arts Ronald Deurloo is altijd een zeer gewaardeerd lid van de medische staf geweest o.a. een aantal jaren als voorzitter van de Vereniging Medische Staf Walcheren. Wij zullen hem missen! Wij wensen zijn vrouw, kinderen en de verdere familie veel sterkte toe. Namens het Admiraal De Ruyter Ziekenhuis Raad van Bestuur Vereniging Medische Staf Vandaag kregen wij het droevige bericht, dat één van onze gewaardeerde KNO artsen Drs. Ronald Deurloo na een ernstig ziekbed is overleden. Wij hebben de afgelopen jaren altijd prettig met Ronald mogen samenwerken. Wij wensen zijn vrouw Renée, kinderen, overige familieleden en de afd. KNO Vlissingen veel sterkte met dit grote verlies. Directie en medewerkers Schoonenberg Hoorcomfort Nederland de filialen Middelburg Vlissingen Henry, Charles en Anja Peter, Geert en Linda Wij geven u kennis dat, voor ons toch nog onverwacht, door de HEERE uit ons midden is weggenomen onze geliefde tante Martina Cornelia fobse Tante Kee in de leeftijd van 101 jaar. Neven en nichten Goes, 3 augustus 2011 Zorgcentrum "Rehoboth" Correspondentieadres M.T. Koole-Huizer Bosseweide 30,4431 AE 's-Gra venpolder De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. maandag 8 augustus om 13.30 uur in de zaal van Zorgcentrum "Rehoboth", Bergweg 1 te Goes, waarna omstreeks 14.30 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in Zorgcentrum "Rehoboth" gelegenheid tot condoleren. Onze bijzondere dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum "Rehoboth" voorde goede en liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van PIET DAVIDSE, vele jaren de grote inspirator van van de tentoonstellingen in de Odulphuskerk te Meliskerke. Wij wensen Jo en verdere familie veel sterkte Vrienden van de Odulphuskerk Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-medewerker Izak Anthonie Goudzwaard De heer Goudzwaard is werkzaam geweest bij de afdeling Plantsoenen van de voormalige dienst Openbare Werken van de gemeente Temeuzen. Zijn overlijden heeft ons diép geraakt. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en de overige familie. Wij wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Burgemeester en Wethouders van Temeuzen, loco - secretaris, J.G. Princen loco - burgemeester, F. O. van Hulle Vandaag nemen wij afscheid van Wij wensen Peter, Mark, Ilse en familie veel sterkte en kracht toe Namens alle Camping Anna Friso Verenigingen familieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32