(fj Fay ÖysrJsdsfi Q IDensenlinq.nl donderdag 4 augustus 2011 familieberichten 131 "N Geboren dochter van John Mirjam van Dorst - den Dekker "Ons Dorpsleven" 's-Gravenpolder iVY 1 augustus 2011 \y Kolewiegenhoek19 4435 AT Baarland V Intens verdrietig zijn wij met het overlijden van onze superlieve mama, onze dochter, mijn zus en mijn vriendin Overleden als gevolg van een laffe daad Michelle Thérèsa Emma van Hooff 23 februari 1975 29 juli 2011 Nieuwdorp: Bas Quinty Kayleigh Maudy Aalsmeer: Ans en Ton van Hooff IJmuiden: Raymond van Hooff en Miranda van Roden IJmuiden: Manon van Hooff Aalsmeer: Bouke en Belinda Zwaan-van de Poll Uden: Edward en Debora van de Poll-Stodel Daan en Tim Strijen: Michel den Besten Fabian Kessels Michelle hield van kleurige bloemen Correspondentieadres: Zijdstraat 40f 1431 ED Aalsmeer Condoleance en afscheid nemen op zaterdag 6 augustus van 14.00 tot 15.00 uur in Monuta Uitvaartcentrum, Industrieweg 20,4382 NA Vlissingen. Condoleance en afscheid nemen op maandag 8 augustus j van 13.30 tot 14.15 uur in crematorium Westerveld, Duin f en Kruidbergerweg 2-6, 1985 HG Driehuis, waarna aansluitend om 14.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden. Woorden schieten tekort, Wanneer het allerliefste een herinnering wordt. Michelle van Hooff Wij wensen Bas Quinty Kayleigh Maudy en verdere familie, veel sterkte. We denken aan jullie, Piet Leneke Buteijn Barbara Harm-Jan, Thijs, Juli Angelique, Stijn Saskia Raimo, Nikki, Dani Gisela En alle oppaskinderen, Jesse, Celeste; Raul, Danique, Miya, Nathanaël, Chanelle, Nicky, Teun, Erin, Swen, Yaden Wij zijn diep getroffen door het onverwachte overlijden van onze gewaardeerde collega Michelle van Hooff Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar kinderen, familie en naasten. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Management en medewerkers UWV Telefoon vestiging Goes Geschokt zijn wij door het overlijden van Michelle We wensen de kinderen en familie veel sterkte. Je vroegere buurtjes uit Nieuwdorp Geschokt en diepbedroefd hebben wij helaas moeten vernemen dat uit het leven is weggenomen Michelle van Hooff Wij zullen onze zeer gewaardeerde collega nooit vergeten. 23 februari 1975 f29 juli 2011 Wij wensen de familie en geliefden van Michelle veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Adecco Group Nederland Team Goes Verdrietig zijn wij om het plotseling overlijden van Michelle van Hooff Zij was als vrijwilligster behulpzaam in onze speeltuin. Wij wensen de kinderen en andere nabestaanden heel veel sterkte toe. Het bestuur van Speeltuin 'De Vluchtheuvel' Geschokt en verdrietig zijn wij door het zinloze overlijden van Michelle van Hooff Zij was jarenlang actief bestuurslid van de jeugd- en minisoos in Nieuwdorp. We wensen haar kinderen Bas, Quinty, Kayleigh en Maudy, familie en haar vriend Michel veel sterkte toe voor nu en in de toekomst. Bestuur en leden Jeugd - en minisoos SV Nieuwdorp Bestuur en leden SV Nieuwdorp Afdeling voetbal, tennis en gymnastiek Wij ontvingen het tragische bericht van het overlijden van Michelle van Hooff moeder van de leerlingen Kayleigh en Maudy en oud-leerlingen Quinty en Bas van de Omnisschool De Octopus in Nieuwdorp. We wensen de kinderen, familie en vrienden veel sterkte toe met het dragen van dit verlies. Namens het bestuur en directie, Omnisscholen Rijk van de Lagemaat Met grote verbijstering ontvingen wij het bericht van het tragisch overlijden van Michelle van Hooff moeder van onze leerlingen Kayleigh en Maudy cn onze oud-leerlingen Quinty en Bas We wensen hen en de familie veel sterkte voor nu en in de toekomst. Team, MR en OR Omnis school de Octopus Nieuwdorp Tijdens onze vakantie hoorden we dat Michelle, moeder van onze (oud) klasgenootjes Bas, Quinty, Kayleigh en Maudy is overleden. We zijn heel verdrietig en denken aan jullie. Leerlingen Omnisschool de Octopus Nieuwdorp Met droefheid vernamen wij het plotselinge overlijden van onze gewaardeerde oud-medewerker Rinus Bosman We wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en familie, Gods ondersteuning toe met dit grote verlies. Namens directie en personeel, Aannemingsbedrijf Fraanje B.V. te Lewedorp 1 augustus 2011 Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve en zorgzame tante Krijntje Barendina de Pagter - Pape sinds 30 september 2008 weduwe van Jan de Pagter Heukelum, 03-03-1918 t Domburg, 02-08-2011 neven en nichten Pape, van Noorloos, Adriaanse en Nel Jobse-Blaas "Langs deze weg danken wij het personeel van "Simnia" en de doktoren Spekhorst en Vriesekolk voor de liefdevolle verzorging en verpleging". Correspondentieadres: A.A. Kodde (ex.test), Mezenhof 8, 4357 EP Domburg Er is gelegenheid om afscheid te nemen op zaterdag 6 augustus van 10.45 tot 11.00 uur in ontmoetingscentrum het "Schuttershof, Kanonweistraat 30 te Domburg. Aansluitend zal om 11.15 uur de afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, worden gehouden in het "Schuttershof', waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Domburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in voornoemd ontmoetingscentrum. Ze hield van bloemen. Verdrietig zijn wij dat na een moeilijke levensavond, door steeds afnemende krachten, is overleden mevrouw de Pagter - Pape Nadat ze haar geliefde Jan had verloren zei ze dikwijls "het is voorbij", maar herinneringen blijven. Ze was zo sterk, ze heeft ons allen versteld doen staan... Louw Jobse Nel Jobse Blaas Na een periode van ziek zijn, die hij zeer moedig heeft gedragen, is overleden onze broer, zwager en oom Adrie Schikker Borssele, 22 juni 1949 - t Goes, 2 augustus 2011 Oss: Kitty en Piet Megen: Marinka en Johan Ricardo Onze bijzondere dank gaat uit naar de verpleegkundigen en vrijwilligers van Hospice Het Clarahofje te Goes, voor de liefdevolle verplegingen verzorging van Adrie. Correspondentieadres: Kitty Jansen-Schikker Hazenkamplaan 98 5345 NV Oss De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden zaterdag 6 augustus om 10.30 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren, waarna we naar Verenigingsgebouw "Ammekore", Hertenweg 2 te Nieuwdorp zullen gaan, waarbij wij u van harte uitnodigen voor een informeel samenzijn. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd zijn wij om het verlies van onze goede vriend Adrie Schikker Theo Aamout Jos Leuntje t Ko Elly Kees Coby Kees Jenny Piet Betsy Jaap Addy Piet Leneke Jaap&Tannie Sjaak& Lian Adrie Anja Wij bedanken de mensen van Hospice Clarahofje voor de gastvrijheid tijdens onze bezoekjes aan Adrie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31