televisie 131
'Alleen tussen vier muren'
I
niasi
'Andere kinderen zullen me uit de weggaan. Ze zijn allemaal bang voor me'
Tolya, 13-jarige jeugddelinquent in de documentaire Alleen tussen vier muren
woensdag 3 augustus 2011
07:10 Een nieuw huis in
60 minuten 08:10 Tom
my Teleshopping 13:10
Who's the boss? 13:40
Trauma centrum 14:15
Heartbeat 15:15 Diag
nosis murder 16:10 Lit
tle house on the prairie
17:10 Een nieuw huis in
60 minuten
08:30 RTL Z Voorbeurs
09:00 RTL Z Nieuws
09:20 Tulpenrallye
09:40 RTL Z Nieuws
11:20 Studio E W
11:40 RTL Z Nieuws
14:20 Wereldzaken: De
kracht van duurzaam
ondernemen 14:40 RTL
Z Nieuws 15:30 RTL
Z opening Wallstreet
15:35 Aid or trade
15:50 RTL Z opening
Wallstreet 16:00 RTL Z
Nieuws
06:31 RTL Telekids: Fa
beltjeskrant, Uki, Brand
weerman Sam, Chug-
gington, Bibaboerderij,
Eftelingtv: De Schat
kamer, Burgers' Zoo en
Waarom, Ernst, Bobbie
en de rest, Chuggington,
De Koala Broertjes, Elias,
Chuggington, Alice ach
ter de schermen, Uki, Fa
beltjeskrant 09:30 Te-
leshop 8: Tel sell 12:15
Eftelingtv: De Schat
kamer 13:15 Teleshop
8: Tel sell 17:15 Oprah
Winfrey show
07:00 Disney feest
07:30 Living with Fran
08:00 Tommy Teleshop
ping 09:00 Ready steady
cook 10:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Tele-
shopping 14:05 Disney
feest 14:40 MasterChef
15:40 According to Jim
16:10 Friends 16:40 Ca
roline in the city 17:10,
17:35 Will St Grace
06:01 Disney XD: Ama
zing Spiez, Super hero
squad show, Iron Man
armoured adventures,
Disney's American dra
gon: Jake Long, Recess,
Oscar's Oasis, Zack
Cody, Zeke St Luther,
Oscar's Oasis, Phine-
as St Ferb, Kick Buttow-
ski, Oscar's Oasis, Kid
vs Kat, Recess, Davinci-
bles, What's with Andy,
Phineas S Ferb, Zeke
Si Luther, Kick Buttow-
ski, Oscar's Oasis, Kid vs
Kat, Jimmy two shoes,
Recess, Pat and Stan,
Planet sketch, Carl 2,
Stitch!, Disney's The em
peror's new school, Os
car's Oasis, Cory in the
house, Zack St Cody, I'm
in the band, Oscar's Oa
sis, Zeke Luther
18:05 De grote verbou
wing, Realitypro-
gramma
18:00 The A-Team, Ac
tieserie
18:10 The bold and the
beautiful, Soap
serie
18:40 Dr. Phil, Talkshow
18:05 Living with Fran,
Comedy
18:30 MasterChef,
Kookwedstrijd
18:00 Veronica film up
date, Filmupdate
18:15 My wife and kids,
Comedy
18:40 According to Jim,
Comedy
19:00 Hart van Neder- 19:00 Beach patrol, Re- 19:30 Hoe schoon is 19:30 Extreme home 19:10 Two and a half
land ality jouw huis?, Reality- makeover men, Comedy
19:20 Shownieuws programma 19:30 That 70's Show,
Comedy
20:00 Trauma centrum, 20:00 Operation repo: 20:00 Bevallingsverha- 20:30 MasterChef: met 20:00 The big bang the-
Realityprogramma
20:30 Je eigen droom
huis, Realitypro-
Payback time!
20:05 Lucky Day trek
king
20:10 Operation repo:
Payback time!
20:30 Battlestar Galacti-
ca: The plan
len, Reality
20:30 The night listener,
Thriller
Gordon Ramsay, ory, Comedy
Kookwedstrijd 20:30 Criminal minds,
Misdaadserie
21:30 Je echte leeftijd,
Coachprogramma
21:30 Gordon Ramsay's 21:25 Criminal minds,
hells kitchen, Misdaadserie
Kookprogramma
22:30 Hart van Neder
land
22:50 Piets weerbericht
22:55 Shownieuws
22:45 Battlefield earth:
A saga of the year
3000, SF-film
22:15 As the world
turns, Soap
22:25 Law Order:
Special Victims
Unit, Dramaserie
22:20 Criminal minds,
Misdaadserie
23:20 Verslaafd aan ver
zamelen, Docu
mentaire
23:05 The young and 23:25 Cold case, Detecti- 23:15 Profiler, Misdaad-
the restless, Soap- veserie serie
serie
00:20 Trauma centrum
00:50 Nachtmagazine
00:45 RTL Poker: The
big game
01:05 RTL Poker: Euro
pean Poker Tour-
Monte Carlo
02:06 Sneks
03:00 Stoute meiden TV
00:00 Bevallingsver
halen
00:31 Sneak preview
02:00 Meiden
04:30 Chat TV
05:30 Buurtscanner
00:20 Army wives
01:10 Extreme home
makeover (h)
02:05 Astro TV
02:40 Caroline in the
city (h)
03:05 The L word
00:05 George Lopez
00:40 Nachtprogram
mering: Lek
ker live
02:15 Nachtprogram
mering: Lekker
live afterparty
de toekomst, want hoe hoopvol de
jongens zelf ook zijn, volgens de
statistieken zullen negen van de
tien jeugdige delinquenten vroeg
of laat weer achter de tralies belan
den. Niet alleen omdat nazorg ont
breekt, ook omdat velen in de Rus
sische samenleving geen andere
uitweg zien dan het criminele mi
lieu. Het is de kille conclusie van
een documentaire die stof tot na
denken geeft, de kwetsbaarheid
van de jongens goed weet te tref
fen en tegelijk de misdadigers van
morgen in beeld brengt. Neem To
lya, de jonge moordenaar. Hij ver
zekert dat hij zijn vrijheid met bier
zal gaan vieren. Daarna ziet hij wel
verder. „Andere kinderen zullen
me uit de weg gaan. Ze zijn alle
maal bang voor me."
Alleen tussen vier muren,
Nederland 2, 0.05 uur
00
10
k>
o
fO
ki
ki
ki
ui
X
Het militaristische regime in de Russische jeugdgevangenis is strak, maar
niet zo streng als je zou verwachten. foto CPD
Omroep Zeeland
17:30 Muis en leeuw 17:40
Lees en schrijf (ETV) 17:55 Zee
land in vogelvlucht 18:00 Zee
land nu 18:25 Weer 18:30 De
Zeeuwse top 40 clips 18:45 Re-
gioNed 18:55 Zeeland in vogel-
vlucht 19:00 Herhalingen
BUITENLAND
09:00 Zomerbeelden 12:35 De
premiejagers 13:00 Het jour
naal 13:25 Het weer 13:30
1000 Zonnen 13:50 Thuis
14:20 Meerkat manor 14:45
Maigret 16:05 Secret life of pri
mates 16:55 Clips 17:05 Vrolijk
Vlaanderen 17:35 Buren 18:00
Het journaal 18:10 Masterchef:
The professionals 19:00 Het
journaal 19:30 1000 Zonnen
19:50 Joker+ en Lotto 19:55
Het weer 20:00 De premieja
gers 20:30 F.C. De Kampioenen
21:10 Planeet Kuifje 21:40 Villa
Vanthilt 22:30 Het journaal laat
22:50 KENO-uitslagen 22:51
Winst Joker+/Lotto 22:52 Eu-
roMillions 22:53 Het weer
22:55 Heterdaad 23:55 Sea pa
trol
07:05 Dobus 07:10 Mickey
Mouse clubhuis 07:35 Angelina
ballerina 07:50 Kaatjes trala-
laatjes 08:00 Piet Piraat Won-
derwaterwereld 08:05 Pippi
Langkous 08:30 Jes Clips 08:35
Kratts in het wild 09:00 Pettson
en Findus 10:10 Oggy en de
kakkerlakken 10:20 George van
de jungle 10:30 De Smurfen
10:55 De avonturen van Bibi
Tina 11:20 Mama Mirabelle
11:35 Sprookjesboom 11:40
Disney's Alladin 12:02 JESID-
Kits 12:05 De mysteries van. Al
fred Hedgehog 12:15 Disney's
Lilo Stitch 12:40 Disney's
Kim Possible 13:00 Disney's
Phineas and Ferb 13:10 The
Daltons 13:20 Rudi het racevar
ken 13:45 Stafari 14:00 Amika
14:45 Lazytown 15:10 Opa op
zak 15:25 De Smurfen 15:50
Tupu 16:15 Samson en Gert
16:40 De ongelofelijke avontu
ren van Kika Bob 16:55 Dis
ney's Legende van Tarzan 17:20
Jes Clips 17:25 Mega Mindy
17:50 De pretroulette 18:15
Doe de wrap 18:30 JES ID-Kits
18:35 Lockie Leonard 19:00 De
dodelijkste 60 19:30 Life with
Derek 19:52 CANVAS 20:00
Terzake 20:45 Film op 2: Les té-
moins 22:35 Mi vida dentro
07:00 Breakfast 10:15 Heir
hunters 11:00 Homes under
the hammer 12:00 Cowboy
trap 12:45 Saints and scroung
ers 13:10 BBC News 13:15 Bar
gain hunt 14:00 BBC News at
one 14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Only fools and horses
16:05 Copycats 16:35 Me and
my monsters 17:00 School of
silence 17:30 Little Howard's
big question 17:55 Deadly 60
bites 18:00 Newsround 18:15
Pointless 19:00 BBC News
19:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 20:00 The One
show 20:30 The great british
weather 21:27 BBC News
21:30 Sherlock 23:00 BBC
News 23:25 Regionaal nieuws
en weerbericht 23:32 Weer
bericht 23:35 The National Lot
tery Wednesday night draws
23:45 Not going out
07:00 Wibbly Pig 07:10 Dipdap
07:15 Pinky Dinky Doo 07:30
Tinga tinga tales 07:45 Octo-
nauts 08:00 Roar 08:25 Leon
08:30 Jungle book 08:40 Dead
ly art 08:55 Newsround 09:00
The legend of Dick and Dom
09:30 LazyTown 09:55 Bob the
builder: Project build it 10:05
The Koala brothers 10:15 Driv
er Dan's story train 10:25 Small
potatoes 10:35 Chuggington
10:45 Mr Bloom's nursery
11:05 Gigglebiz 11:20 ZingZil-
las 11:45 Waybuloo 12:05 In
the night garden 12:35 Road to
Rio 14:15 Diagnosis murder
15:00 Wanted down under
16:00 The weakest link 16:45
Antiques road trip 17:30 Flog it!
18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Celebri
ty eggheads 20:00 Rick Stein's
Spain 21:00 Top Gear 22:00
The Code 23:00 Ql 23:30
Newsnight
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 ARD-Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Brisant
10:25 Das Glück dieser Erde
11:15 In aller Freundschaft
12:00 Tagesschau 12:15 ARD-
Buffet 13:00 ARD-Mittagsma-
gazin 14:00 Tagesschau 14:10
Rote Rosen 15:00 Tagesschau
15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Seehund,
Puma Co. 17:00 Tagesschau
17:15 Brisant 18:00 Verbotene
Liebe 18:50 Mord mit Aussicht
19:45 Wissen vor 8 19:50 Das
Wetter im Ersten 19:55 Börse
im Ersten 20:00 Tagesschau
20:15 Der Mauerschütze 21:45
ARD-exclusiv 22:15 Tagesthe-
men 22:43 Das Wetter im Er
sten 22:45 Deutschland, deine
Künstler 23:30 Mubarak vor
Gericht
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Die Arzte 11:15 hallo deutsch
land emotionen 12:00 Tages
schau 12:15 drehscheibe
Deutschland 13:00 ARD-Mit-
tagsmagazin 14:00 heute - in
Deutschland 14:15 Die Kü-
chenschlacht 15:00 heute
15:05 Jopfgeldjager 16:00 heu
te - in Europa 1 6:15 Herzflim-
mern - Die Klinik am See 17:00
heute - Wetter 17:15 hallo
deutschland 17:45 Leute heute
18:00 SOKOWismar 18:50
LOTTO Ziehung am Mittwoch
19:00 heute 19:20 Wetter
19:25 Küstenwache 20:15 Ak-
tenzeichen XY... ungelöst 21:45
heute-journal 22:12 Wetter
22:15 auslandsjournal 22:45
ZDFzoom 23:15 Das kleine
Fernsehspiel: Wenn die Welt
uns gehort
Duitsland 3 WOR
07:20 Planet Wissen: Die Kuh -
Heiligtum und Milchmaschine
08:15 hier und heute 08:30
Wetterleuchten iiberdem Zil-
lertal 10:00 Lokalzeit 10:30 Ak-
tuelle Stunde 11:10 Elefant, Ti
ger Co. 12:00 Leopard,
SeebarEi Co. 12:45 WDRaktu-
ell 13:00 Servicezeit 13:30 In
aller Freundschaft 14:15 Der
IKEA-Check 15:00 Planet Wis
sen: Wiesen und Graser- Faszi-
nierende Lebenswelten 16:00
WDR aktuell 16:15 daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit
18:05 hier und heute 18:20
Servicezeit 18:50 Aktuelle
Stunde 19:30 Lokalzeit 20:00
Tagesschau 20:15 Das Schlag-
zeilenquiz mit Sven Lorig 21:00
Die beliebtesten Dialekte der
Nordrhein-Westfalen 21:45
WDR aktuell 22:00 SK Kölsch
22:50 Tatort: Stirb und werde
Discovery
07:40 Street customs: Dourdan
charger 08:30 Chop shop: Dal-
laglio's muscle car (2) 09:25
American chopper: Dodge Ram
bike 10:20 Survivorman: Win
ter plane crash 11:15 HMS Ark
Royal: The final journey 12:10
Top trumps: Fire engines 12:35
Discovery project earth: Orbital
power plant 13:30 Da Vinci's
machines 14:25 How do they
do it?: GPS/Aluminium 14:55
How do they do it? 15:20 Rag
ing planet: Volcano 16:15 Kings
of construction: The Woodrow
Wilson Bridge, Washington DC
17:10 American hotrod: '40
Ford 18:05 Mythbusters: Dead
ly straw 19:05 Dirty jobs: Pin-
setter mechanic 20:00 Swamp
loggers: Rising waters 21:00
The amazing race 22:00 Flying
wild Alaska: Greenhorn Ben
23:00 Mighty ships: MV Paul R.
Tregurtha
National Geographic
07:00 Earth investigated: How
to kill a planet 08:00 Big, bigger,
biggest: Dome 09:00 Holly
wood bear tragedy 10:00
Locked up abroad: The real
midnight express 11:00 Hard
Time: Prison city 12:00 Is it
real?: King Arthur 13:00 Earth
investigated: Explosive force
14:00 Secrets of Egypt: Cleopa
tra - The last pharaoh 15:00 Air
crash investigation: Lockerbie
16:00 Bite me with Dr Mike
Leahy: India 17:00 Locked up
abroad: The real midnight ex
press 18:00 Hard Time: Prison
city 19:00 The dog whisperer:
Chuy, Jack en Carmine 20:00
Air crash investigation: Miracle
escape 21:00 Is it real? The Da
Vinci Code 22:00 Earth investi
gated: Loch Ness 23:00 Is it
real? The Da Vinci Code
Animal Planet
07:15 Natural born hunters:
Agility 07:40 Breed all about it:
Australian cattle dog 08:10
Dogs/Cats/Pets 101: Tibetan
Mastiff, Japanese Chin, Affen-
pinscher, Leonberger, Toy Terri
er 09:05 Cats 101American
shorthair, Savannah, Scottisch
fold, Persian, Ragdoll, Sphynx
nonHHi
10:00 Michaela's animal road
trip 10:55 Meerkat manor: Dai
sy's choice 11:20 Wildlife SOS
11:50 K9 cops: Gangs 12:45
Animal cops Houston 13:40
Animal precinct: Team rescue
14:30 SSPCA: On the wildside
15:00 The really wild show
15:30 Chris Humfrey's wildlife
16:20 America's cutest...: Cat
17:10 Breed all about it: Siberi
an husky 17:35 Orangutan is
land: Who rules? 18:00 DC
Cupcakes: Tattoo twosome
18:30 What not to wear 19:30
Snog, marry, avoid? 20:00 Rich
bride, poor bride 21:00 Cherry
Healey investigates... Marriage
22:00 Who do you think you
are?: Matthew Broderick 22:55
LA Ink: The truce 23:50 Deadly
women: Dark secrets
06:25 Roary the racing car
06:35 Dora the explorer 07:00
Spongebob Squarepants 07:25
Big time rush 07:50 Fairly odd
parents 08:40 The penguins of
Madagascar 10:15 Spongebob
Squarepants 11:00 Ned's De
classified 11:40 iCarly 12:25
Wingin' it! 13:15 Big time rush
14:00 Victorious 14:45 Johnny
test 15:20 Riens planeet 15:45
Poppixie 16:20 T.U.F.F. Puppy
16:45 True Jackson 17:10 Vic
torious 17:35 iCarly 18:00 The
penguins of Madagascar 18:20
Fairly odd parents 18:45 The
troop 19:10 T.U.F.F. Puppy
19:25 Wingin' it! 19:50 iCarly
20:15 Spongebob Squarepants
20:40 League of super evil
21:00 Drake Josh 21:25 iCar
ly 21:50 Alex FM 22:15 Zoey
101 22:45 The troop 23:10
Saved by the bell 23:35 Big
time rush 00:00 True Jackson
00:25 Drake Josh
09:00 3 from 1 10:00 Fantastic
Music Videos 11:00 Top 11 at
11 12:00 The Supercharts
13:30 Brand new chart 14:20
Brooke knows best 14:45
America's best dance crew
15:35 My super sweet 16
16:25 Made 17:20 My life as Liz
17:45 The hills: Rescored 18:10
Teen mom 19:05 Moving in
19:35 Room raiders 20:00 True
life 20:55 Pranked 21:20 Disas
ter date 21:45 Jersey shore
22:35 The X-Effect 23:00 Blue
mountain state 23:25 Jackass
06:30 Télématin 08:00 Cana
dees nieuws 08:30 Une brique
dans le ventre 09:00 Flash
09:05 TiVi5monde 10:00 Flash
10:05 Visite libre 10:30 Nec
plus ultra la collection 11:00
Roxy 11:30 Plus belle la vie
12:00 Flash 12:05 Al dente
12:30 Un jour la pandémie
viendra 13:30 Belgisch nieuws
14:05 Le thé au harem d'Archi-
mède 15:45 Flash 15:50 En at
tendant que la pluie cesse
16:00 Nieuws 16:30 Questions
pour un champion 17:00 Flash
17:05 Tout <ja 18:00 Nieuws
18:20 L'invité 18:35 Au siècle
de Maupassant, contes et nou-
velles du XlXe 19:35 Le silence
de l'épervier 20:20 Flash 20:30
Frans nieuws 21:00 Des racines
des ailes 23:00 Nieuws 23:10
Zwitsers nieuws 23:35 Afri
kaans nieuws 23:50 Fortier
08:35 Voetbal 15:30 Wielren
nen 17:00 Voetbal 19:00 Olym
pic magazine 19:35 Wednesday
selection 19:40 Paardensport
20:40 Riders club 20:45 Golf:
US PGA Tour 21:45 Golf 22:45
Golfclub 22:50 Zeilen 23:50
Yacht Club
07:00 World report 09:00
World sport 09:30 Inside the
Middle East 10:00 World busi
ness today 11:00 World one
12:00 World sport 12:30 Talk
Asia 13:00 Piers Morgan to
night 14:00 News stream 15:00
World business today 16:00 In
ternational desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 19:00 International desk
19:30 Inside the Middle East
20:00 Quest means business
21:00 Piers Morgan tonight
22:00 Connect the world 23:00
BackStory 23:30 World sport