L_ WlMkulSiis!. J Ronald Deurloo Ronald Deurloo Ronald Deurloo Elisabeth Cornelia van Hiele-van bijl Catharina Francina Francke Efëfj£hx2/J De Bevelanden J.C. Hoekman O fl1ensenLinq.nl woensdag 3 augustus 2011 familieberichten 2Q Onze allerliefste, dappere Ronald is er niet meer. In ons hart zul je altijd bij ons blijven. 's-Gravenhage, 11-11-1946 Vlissingen, 1-8-2011 Man van: Vader van: Lieve opa van: Renée Deurloo - Gasille Renzo Koen en Saskia Sandra en Cees Renée en Sander Anna, Madelief, Julius, Marnix, Olivia, Veerle, Olivier Wij nemen afscheid van Ronald op zaterdag 6 augustus om 13.30 uur in de Sint Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. Op verzoek van Ronald is er na afloop van de dienst een borrel. De crematie vindt plaats in besloten kring. Een ieder is van harte welkom, ook als u geen kaart heeft ontvangen. Aanwezig in afwezigheid en daarom nooit verleden tijd Wij zijn heel verdrietig door het overlijden van onze lieve schoonzoon, zwager en oom. Hij was ons zeer dierbaar, wij zullen hem erg missen. 11 november 1946 Zus Gasille 1 augustus 2011 Frank en Madeleine Sjollema-Gasille Tim en Nicolette Mara Sabine Jelle en Terry Meisel Gasille Linda en Michel Frederique, Teun, Taeke Davine en Derek Jaap Gasille Jaap en Sandra Vriendschap is geluk hebben Wij zijn zeer verdrietig dat wij afscheid moeten nemen van onze vriend Ronald Deurloo Vlissingen: José en Jan Merel, Stefan en Sylver Jasmijn en Jongker keel-, neus- en oorarts en onvergetelijke vriend is ons ontvallen Met dankbaarheid en met een brede glimlach denken we terug aan de tijd dat wij met hem mochten samenwerken. Wij leven intens mee met Renée en de kinderen. We zullen hem nooit vergeten. Maatschap KNO-artsen Walcheren Koos Bernard, Xavier Brouha, Luke Schoenmakers Anja de Moor, Gonneke de Korte, Riet Meesen, Elly Baas Hoewel niet onverwacht is Ronald Deurloo op maandag 1 augustus overleden. Wij zullen Ronald's altijd opmerkelijke aanwezigheid zeker missen en ons medeleven gaat uit naar Renée, kinderen en kleinkinderen. Lions Club Vlissingen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw May van Doorn-van den Berg Wij wensen haar nabestaanden veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers van Van Doorn Dakspecialist B.V. Mawipex B.V. Na een periode van afnemende krachten heeft het de HEERE behaagd van onze zijde weg te nemen mijn geliefde man, onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgrootvader IzakAnthonie Goudzwaard echtgenoot van Adriana van Dommelen in de leeftijd van 84 jaar. Temeuzen A. Goudzwaard-van Dommelen Temeuzen Thijs en Corrie Kruiningen Martien en Heieen Bert - in herinnering - Temeuzen Jan en Anneke Temeuzen Tonnie en José Temeuzen André en Jacqueline Klein- en achterkleinkinderen 2 augustus 2011 Oleanderstraat 34 4537 XE Temeuzen De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 6 augustus om 10.30 uur in het kerkgebouw van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaantje 1 te Temeuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het kerkgebouw. Vrijdag 5 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen. Onze dank gaat uit naar doktoren en personeel van streekziekenhuis "De Honte afdeling B2, voor de liefdevolle verzorging. Mochten wij vergeten zijn u een rouwkaart te sturen, dan vragen wij u deze rouwadvertentie als zodanig te beschouwen. Geen bloemen. Opa Goudzwaard 30 november 1926 - 2 augustus 2011 het afscheid is definitief maar de herinnering onuitwisbaar Jacky Sjonnie Andrea Diana Tom Henriëtte Opa Goudzwaard 30 november 1926 - 2 augustus 2011 wij zijn verdrietig dat opa er niet meer is, wij zullen aan hem blijven denken. Mark en Manon Patricia Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze tante, mevrouw E.A. Hack-de Feijter Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verlies van hun moeder en oma. Wim, Christine, Alex, Petra, Malaika, Bert-Jan en Annabelle Irf hospice Het Clarahof je in Goes is in de vroege ochtend van 2 augustus rustig ingeslapen onze lieve, zorgzame en bewonderenswaardige moeder, schoon-, groot- en overgrootmoeder: Bep Ze is 90 jaar geworden en sinds 30 juni 2006 weduwe van Jaap van Hiele 'Het is goed 20' Hardenberg: Leo en Christel Sleeuwijk: Gerard en Lilian Laren (Gld): Lia en Erik Gapinge: Rob en Birgit Klein- en achterkleinkinderen 2 augustus 2011 Hof ter Veste 167, 4333 HJ Middelburg Moeder is opgebaard in het rouwcentrum in Goes. Bezoek alleen na overleg met Marea Uitvaart (06 - 40796513). We nemen afscheid van haar tijdens een samenzijn in de Oostkerk, Oostkerkplein in Middelburg op zaterdag 6 augustus, om 11.00 uur. Daarna volgt om 13.00 uur een korte bijeenkomst in de aula van het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Aansluitend ontmoeten we elkaar in de koffiekamer. M Overleden is onze zus, schoonzus en tante 15-05-1937 01-08-2011 Weduwe van Johan v d Schans Haar leven werd door reuma bepaald. Na een zware operatie is ze aan complicaties overleden. Grijpskerke Francien Koole-Francke Jo Koole Meliskerke Joke Wisse-Francke Jan Wisse Neven en nichten Voor uw medeleven en blijk van belangstelling na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve zorgzame vrouw, onze moeder en oma Johanna Coppoolse van der Graaff willen wij u hartelijk danken. Middelburg: Ko Coppoolse kinderen en kleinkinderen augustus 2011 UITVAART VERZORGING Peter Butler Voor een perioonliike begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCENtRUM GELDELOOZEPAO 20,4463 AI GOES (0113) 227525 (0113) 311444 Voor een volledige en waardige verzorging van uitvaarten in geheel Midden-Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29