tejiioiimn Colofon zoeken-» vinden «-reageren WH iensenlinq.nl PZCl Rob Vos 'Bsrieiiisj) te de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 amilieberichten Ulcnscniinq.nl dinsdag 2 augustus 2011 Bedroefd zijn wij om het verlies van onze geliefde neef Rob Vos Ineke en Gert Jack en Gerda Heieen en Ben Marleen en Alco Henk en Hennie Elisa en Lia Yvonne en Ger Bert en Ria Wij wensen Olga, Elmer en Lieke heel veel sterkte toe met dit grote verlies. "Het is zo stil in ons, we hebben nergens woorden voor" Veel te jong overleden is onze buurman In gedachten zijn wij bij Olga, Elmer en Lieke West Souburg Lian en Richard Michelle, Amy Coby en Dick Jan en Riet Rineke en Rob Annelot, Roosmarijn Adrie en Wim Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Rob Vos lid van zaalvoetbalvereniging De Buuzen. Deze zware wedstrijd werd verloren. We wensen de familie en vrienden veel sterkte de komende tijd. Het bestuur van Regionaal Zaalvoetbal Walcheren Bedroefd zijn wij door het overlijden van Rob Vos vader van onze medewerker Lieke en Elmer. Lieke, Elmer en Olga veel sterkte en kracht toegewenst. Johnny, Jorina en collega's van terras De Slak Zoutelande Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van Rob Vos echtgenoot van onze collega Olga Wij wensen Olga, Elmer en Lieke alle kracht toe voor de komende tijd. Directie en medewerkers van de Zeeuwse Bibliotheek Na een maandenlange en moeilijke strijd is Rob Vos de man van onze dierbare collega Olga toch nog vrij onverwachts heengegaan. Dit raakt ons allemaal. Intens leven wij mee met Olga, Elmer en Lieke. Cocky, Conny, Corrie, Elly, Han, Hans C., Hans H., Hilly, Marianne, Mildred, Sharda, Soledad, Wilma en Wouter Als ik de dingen niet meer weet Als ik de namen niet meer ken En al wat ik weet meteen vergeet Zodat ik onherkenbaar ben Herinner mij dan, stralend in de zon Vol levenskracht, toen ik alles nog kon. Hierbij delen wij u mee dat, in de leeftijd van ruim 94 jaar, in Zorgcentrum 'Buitenrust' is overleden onze tante Magdalena Maria Wigard-Step - Lenie - weduwe van Piet Wigard 8 december 1916 - f 31 juli 2011 Truus Step Cees Boot Neven en nichten Correspondentieadres Zuidpolderdijk 4,4435 PW Baarland De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 5 augustus om 11.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voor aanvang van de bijeenkomst is er in de aula van het crematorium gelegenheid tot afscheid nemen. Na de bijeenkomst is er in de koffiekamer van het crema torium gelegenheid tot condoleren en samenzijn. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Rectificatie Wij staan niet altijd stil bij het woord "samen Maar het is een groot gemis, Als "samenuit je leven is. Diep bedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij mij heeft omringd, heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve, dierbare vrouw, onze lieve dochter, schoondochter, zus, schoonzus en tante Maatje Abrina Hannewijk - Matty 23-12-1961 29-07-2011 echtgenote van Rudi de Witte Rudi de Witte Pa en Ma Hannewijk-Geuze Ma de Witte-Hoogerland Familie Hannewijk Familie de Witte 29 juli 2011 Lelieplein 15 4401 HKYerseke De afscheidsdienst wordt woensdag 3 augustus om 12.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vanaf plm. 14.00 uur is er in Dorpshuis "De Zaete", Korringaweg 3 te Yerseke gelegenheid tot informeel samenzijn. Met verslagenheid namen wij kennis van het overlijden, na een slopende ziekte, van Maatje Abrina Hannewijk (Matty) echtgenote van onze medewerker Rudi de Witte Ons medeleven gaat uit naar Rudi en familie, wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en Medewerkers Zeeland Aluminium Company N.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Maatje Abrina Hannewijk (Matty) echtgenote van onze collega Rudi de Witte Wij wensen Rudi en familie veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Collega's A-ploeg Gieterij Zeeland Aluminium Company N.V. familieberichten 129 2-8-2006 2-8-2011 Lieve Frans Al weer 5 jaar. Maar voor altijd in ons hart. Tina Kinderen en kleinkinderen 2 - 8- 2006 2-8-2011 Pa ik mis je zo Joke Voor een persoonlijke begeleiding: uitvaartverzorging REQUIEM Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. teleforjisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Alle overlijdensberichten op internet branden van een kaarsje in de condoleanceregisters doorsluizen naar Twitter. Facebook. Hyves. enz. mail een familiebericht

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 29