I 0 IHenseniinq.nl Pieter de Jonge Marian van Maurik Pieter de Jonge Marian van Maurik-Mol Adrie Nagelkerke 28 I familieberichten dinsdag 2 augustus 2011 Je hebt nu rust gevonden al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet kunnen helpen, dat was onze grootste smart. Verdrietig maar vervuld van mooie herinneringen en dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is na een liefdevolle verzorging in het Ewoud Gasthuis van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Ebrina Aaltje Hack-de Feijter weduwe van Adriaan Hack Hoek, 17 februari 1927 f IJsselstein, 1 augustus 2011 Nieuwegein: Wim t en Lia Hack-van Barneveld Utrecht: Karien en Frank Utrecht: Willemijn en Tjeerd Nieuwegein: Mart en Wil Hack-van der Linden Niek en Charissa Daniëlle en Bob Correspondentieadres: Dela Uitvaartverzorging t.a.v. M.W. Hack Euclideslaan 201, 3584 BS Utrecht De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 augustus om 11.00 uur in de kerk van de PKN Hoek, Langestraat 6 te Hoek (gemeente Temeuzen). Aansluitend zal de teraardebestelling op de gemeentelijke begraafplaats te Hoek plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren van de familie in bovengenoemde kerk. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze tante. Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte met het verlies van hun moeder en oma. Wim, Christine, Alex, Petra, Malaïka en Annabelle Diep bedroefd, maar intens-dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame vader, schoonvader en opa weduwnaar van Elizabeth de Jonge-Goozen 7 september 1922 t 31 juli 2011 Piet de jonge Annie de Jonge t Nathalie en Nikos llona en Frans Pedro Kees de Jonge Anja en Anton lmanse-de Jonge Patrick Jessica Correspondentieadres: A. Imanse-de Jonge Merel hof 34 4451 EC Heinkenszand Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 augustus van 13.00 tot 13.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsvinden om 14.30 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ons bereikte het droevige bericht dat de heer J.A J. van der Made na een ernstige ziekte is overleden. De heer Van der Made was van 2002 tot 2004 raadslid voor de politieke partij Alert! In deze periode toonde hij zich als raadslid nauw betrokken bij het wel en wee van de samenleving van Schouwen-Duiveland. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. We wensen hen sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Ons bereikte het droevige bericht van het overlijden van onze oud-medewerker en collega Han van der Made Wij_ wensen zijn echtgenote, de kinderen, kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Notarissen en medewerkers Klaassen Notarissen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze vrijwilliger Han van der Made Namens het bestuur en de vrijwilligers van Stichting Museumhaven Zeeland J.O. Verwest, voorzitter Verdrietig zijn wij van het overlijden van onze lieve Marian. Marian van Maurik Wij wensen de familie heel veel sterkte. Namens het personeel van Anna Friso Rob Jeroen Nellie Jannie Jolande en Robin Namens de campingwinkel van Anna Friso Marijke Zoë Lisa en Anne Geschokt en verdrietig vernamen wij het bericht van het overlijden van Marian van Maurik-Mol Zij was jarenlang aktief en trouw lid van onze vereniging. Wij wensen haar man, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Bestuur en leden E.H.B.O. vereniging afdeling Kamperland Verdrietig zijn wij om het overlijden van Moeder van onze teamgenote Ilse Wij wensen de familie, vrienden en kennissen veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Oostkapelle Speelsters en begeleiding van VV Oostkapelle Dames 2 In liefde herdacht onze allerliefste opa Nooit meer samen over voetbal praten Nooit meer samen in de auto rijden Nooit meer knuffelen Nooit meer pepermunt vragen Nooit meer op bezoek bij opa We zullen u heel erg missen U was er altijd voor ons U was onze enigste lieve opa die we nog hadden U blijft altijd in ons hart Wij blijven altijd van u houden Veel liefs en kusjes Patrick en Jessica Imanse Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van vrouw van ons medebestuurslid Peter van Maurik Wij wensen hem en zijn gezin veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Ondernemers Vereniging Kamperland Izaak de Regt, voorzitter Marianne Wittkamp, secretaris Verdrietig hebben wij kennis genomen van het overlijden van de moeder van onze jeugdtrainster Marian van Maurik Wij wensen Ilse, haar vader Peter, broer Mark en overige familie veel sterkte toe. Team B1M V.V. Bevelanders Michelle K, Jaimie, Michelle C, Naomi, Danique, Kirsten, Claudia, Celine, Emily, Carmen, Joelle, Tamara, Joyce, Laura, Kim, Anne, SteffyJolanda, Marco Veilig in Jezus' armen Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom echtgenoot van Neeltje Bliek A Wolphaartsdijk t Goes 8 november 1925 31 juli 2011 M. van Zweeden - Nagelkerke t P.C. van Zweeden t J. Nagelkerke A. Nagelkerke - Markerink M. Nagelkerke Neven en nichten Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van Els Schroevers Els was een zeer gewaardeerde vrijwilligster van SVRZ locatie 't Gasthuis. Met haar liefdevolle en wanne zorg die zij aan onze cliënten gaf, verliezen wij een zeer gewaardeerde collega. We zullen haar erg missen. Wij wensen haar man en verdere familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie "t Gasthuis Mirjam Drost, voorzitter directie SVRZ

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28