U y Jacobus van Dijke Lieve oma en omama, bedankt voor alles. 0 mensenlinq.nl dinsdag 2 augustus 2011 familieberichten 127 üysrlsilaii Tot onze diepe droefheid is, door de Heere, na een korte ernstige ziekte uit ons midden weggenomen mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Marinus Maarten Bosman Rinus 8 november 1945 t 1 augustus 2011 Bruinisse, S.C. Bosman-Hartoog Bruinisse, Ludy Joziasse-Bosman André Joziasse Kees Eline Laura Bruinisse, Jan Bosman Tanja Bellers Janet Spijkenisse, Diana Bosman Mare Wassink Burgemeester Hagelaan 21 4311 CE Bruinisse De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrijdag 5 augustus in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse, aanvang 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof' aan de Molenweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw. Geen bloemen Na een kortstondig, ernstig ziekbed, is van ons weggenomen onze geliefde zwager Rinus Bosman echtgenoot van Lineke Bosman-Hartoog in de leeftijd van 65 jaar. Wij wensen Lineke, kinderen en kleinkinderen, de kracht van God toe om dit zware verlies te kunnen dragen. Yerseke, Jan en Janneke Hartoog Dick Hartoog Bruinisse, Chris en Ada Hartoog Bruinisse, 1 augustus 2011 Enige en algemene kennisgeving Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad psalm 119:105 Met groot verdriet geven wij u kennis dat, na een kort stondige, ernstige ziekte in vrede van ons is heengegaan, onze zorgzame moeder, lieve oma en overgrootoma Helena Cornelia Pieternella van den Buuse-van Splunder - Lenie - 26-09-1929 28-07-2011 sinds 17 juli 1992 weduwe van )acobus Henderikus van den Buuse Klaas en Coby Anthonïe en Angèle Co en Ilse Erwin en Hannah, Aron Marsha in liefdevolle herinnering Wendy en Clan Krista en Sido Henny, Susanne, Wouter, Koen Daniel en Dorian Beau Correspondentieadres: Meulpad 26 4371 MZKoudekerke "Het is zaliger te geven dan te ont\>angen Zo heeft ze geleefd, zo is ze gestorven. Haar lichaam heeft ze ter beschikking van de medische wetenschap gesteld. U bent van harte uitgenodigd haar met ons te herdenken op haar verjaardag, maandag 26 september. Deze her denking vindt plaats in de Historische Kerk Souburg, Oranjeplein, Oost-Souburg, van 14.00 -16.00 uur. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de Zoute Viever en Sint Jans Hospice de Casembrool voorde liefde\>olle verzorging. Met diepe droefheid delen wij u mede dat, door de HEERE, na een ernstige ziekte van ons is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Rinus Bosman echtgenoot van Lineke Bosman-Hartoog De "HEERE ondersteune onze geliefde schoonzus met de (klein)kinderen in deze weg van rouw en gemis en heilige de roepstem aan ons allen. Ede, L. Baayens-Bosman A.R Baayens in herinnering Goes, M. Proos-Bosman J. Proos Goes, J. Everse-Bosman J. Everse in herinnering Oosterland, K. Folmer L. Folmer-Otte P. Bosman in herinnering Veere, J.P. Bosman C.J. Bosman-de Witte Neven en Nichten Bruinisse, 1 augustus 2011 Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Helena Cornelia Pieternella van den Buuse-van Splunder 26-09-1929 28-07-2011 Wij wensen haar kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Uit aller naam: C.J. van Splunder Al een poosje onderweg, maar vandaag definitief vertrokken. Op 31 juli 2011 overleed mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Ko in de leeftijd van 83 jaar. H.M.A. van Dijke-Kafoe Paul van Dijke Erik en Angela van Dijke-Tilroe Tim, Lisa Correspondentieadres: Dr. Ottestraat 7 4382 LVVIissingen U kunt afscheid van Ko nemen op donderdag 4 augustus van 14.30 tot 15.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620, 4382 XW Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal om 16.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in bovengenoemd uitvaartcentrum. Onze oprechte en welgemeende dank gaat uit naar het personeel van Stichting Werkt voor Ouderen, locatie Pablo Picassoplein en Van Doesburgcentrum voor de geweldige, liefdevolle verzorging tijdens de laatste periode van zijn leven. Rectificatie 'Het nieuwe daglicht staat ons borg voor God's genade en Vaderzorg' (Liedboek voor kerken Gezang 381 Onze lieve moeder, oma en omama is overleden May (Maatje) van Doorn - van den Berg Geboren 24 maart 1926 - Overleden 30 juli 2011 Echtgenote van Wim (Willem Marinus) van Doorn Geboren 3 november 1921 - Overleden 23 mei 1996 Thoke Suzanne en René Nel en Han Jelle (overleden 23 oktober 1998) Sjoerd en llona Sanne Lau en Mariska Wilberten Monique Quinten Amber Faber Wendy Lobke Anne Jojanneke en Michael Sean Dustin Hans en Mariel Mieke Kristoff Yaro Wouter en Ellis Fox Quen Morris Esther Joost en Stephanie Willem en Anya Jan Willem Wessel Jos en Linsey Anna Paulownaplein 30 - 4461 RC Goes De afscheidsdienst van Woord en Gebed is op donderdag 4 augustus om 11.00 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88, 4461 NB Goes. U wordt van harte uitgenodigd deze bij te wonen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. In Krabbendijke begraven we onze moeder en oma in de beslotenheid van onze familie. May van Doorn 24 maart 1926 30 juli 2011 Alle kleinkinderen en achterkleinkinderen 7 SB - s?

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27