Oud-wereldkampioenen maken 341 sport Eersteklasser Goes nipt langs KW Zelzate Zeeuwen voltooien triatlon Alpe d'Huez Mark Boot wint Supercross Aagtekerke RONDE VAN HENGSTDIJK De Belg Tom de Meyer wint de Ronde van Hengstdijk. Jacques Schuit uit ln zes cate9°n'eê" c< E-F en G) Oost-Souburg komt als tweede over de meet. van de Ronde van Hengstdijk. Fietsen door Nederland Kadobox Lezersprijs 29,95* pzc.nl/webwinkel maandag 1 augustus 2011 MIDDELBURG Gert van de Vinden uit Biggekerke en Laurent van Nieuwenhuizen uit Krabbendijke hebben meegedaan aan de Alpe d'Huez triatlon. De twee Zeeuwen moesten 2,2, kilome ter zwemmen, 115 kilometer fiet sen (met twee beklimmingen en daarna de Alpe d'Huez op) en 22 ki lometer hardlopen. Van de Vinden deed er 7.48 uur over, Van Nieu wenhuizen 8.17 uur. Huub van Noorden deed mee aan de duatlon en werd daarin 30e. aagtekerke - Motorclub de Peke- linge uit Aagtekerke kan terugkij ken op een prima verlopen 21e su percross. Aan het eind van de lan ge dag kreeg het met Mark Boot uit Burgh-Haamstede de juiste winnaar. Meer dan 3500 toeschou wers waren getuige van het spekta kel aan de Pekelingseweg. De superfinale bracht alles waar het crosspubliek voor kwam: Mo torsport van de bovenste plank. Het was Kevin Spruijt uit Melisker- ke die de juiste opening vond en kopstart pakte. Hij werd gevolgd Jordi van de Wiele uit Sint-Jan- steen, Tom Larsen uit Oss en Rik Pijnen. Daarachter volgde Boot. Deze was vanaf de tweede startrij vertrokken, maar vond al snel de opening om toch redelijk voorin te komen. Een ronde later wist hij Pijnen te passeren en ging op jacht naar Larsen. Een paar ronden verder kreeg hij aansluiting met de beide snelstar- ters. Eerst moest Van de Wiele voor het ontketende geweld bui gen en daarna begon de Schouwe- naar sterk aan te dringen bij een goed rijdende Spruijt. Een ronde later had Boot de leiding te pak ken en gaf die niet meer af. Spruijt hield de tweede plaats vast. De winnaar bij de veteranen, Erik van de Wekken uit Zierikzee, wist nog knap beslag te leggen op de zesde plaats. Boot won ook de MX 2 klasse. De MX 1- MX 3 leverde een over winning op voor Tom Larsen uit Oss. De 850c werd gewonnen door een subliem rijdende Nancy van de Ven. Tom de Meyer rijdt juichend over de finishlijn in de Ronde van Hengstdijk. foto Camile Schelstraete door Klaas Verspoor GOES - Zondag-eersteklasser Goes werkte zaterdagavond een oefen partij af tegen het Belgische KW Zelzate. Het team van trainer Gé- rard de Nooijer won met 3-2. KW Zelzate, dat vorig seizoen kampioen werd in de tweede pro vinciale en daardoor nu uitkomt in de eerste provinciale, verbleef een weekend in Arnemuiden. Bij Goes ontbraken nogal wat spelers, maar desondanks kon het spel van de thuisploeg redelijk genoemd worden. Alle treffers vielen voor rust. Tot twee keer toe schoten de Bel gen, mede door verdedigingsfou- ten bij de thuisploeg, de bal langs doelman Sven Wolkenhauer. Tussendoor zorgde Ignacio Missai- ne voor de 1-1. Via Robin de Pag- ter kwam Goes in een sterke fase opnieuw langszij. Op aangeven van Gaffin de Meza zette Kyle Doesburg Goes op een 3-2-voor- sprong. In de tweede helft was de thuis ploeg de bovenliggende partij. De ingevallen keeper Daniël Koole had geen moeite om zijn doel schoon te houden en via Does burg en De Meza kreeg Goes zelfs nog kansen om verder afstand te nemen. stonden 250 renners aan het vertrek ^WEBWINKEL Genieten Ontdekken Met de Fietskadobox kan de recreatieve fietser in geheel Nederland fietsen en vooraf al haar gewenste routes plannen. Meer heeft u niet nodig! Inhoud van deze luxe kadobox: Fietsatlas Nederland ter waarde van €24,95 Fietsrouteplanner op DVD-ROM ter waarde van €9,95 VVV Knooppunter ter waarde van €4,95 Een mooi geschenk voor de feestdagen, verpakt in een luxe kadobox! •exclusief verzendkosten categorie Diversen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 50