i21 zeeland Apotheek in Zierikzee verhuist eind augustus Van de spullen op de j TRADITIE Alom bekende rommelmarkt rondom de kerk in Burgh: de laatste MEEST GELEZEN Demonstraties in het Oude Raadhuys Zomerexpositie bij Maud Meijer Kindermiddag op terras Akershoek Rijn en Trijn spelen Rood Kapje Orgelconcert in Sint Nicolaaskerk Verkoopdag op kerkplein Ankerweg Buckle Up treedt op in De Klepperstee Bar De Stulp zet met muziek in op de zomer maandag 1 augustus 2011 ZIERIKZEE - De apotheek, nu nog gevestigd aan de Dam in Zierikzee, verhuist op 25 en 26 augustus naar de nieuwe vestiging aan de Mol 15 in Zierikzee. Het bedrijf zal daar worden voortgezet onder de nieu we naam Boots Apotheek Zierik zee. Vanaf zaterdag 27 augustus kunnen de klanten terecht op dit nieuwe adres. De verhuizing heeft enkele conse quenties. Zo zal de apotheek op donderdag 25 augustus en vrijdag 26 augustus telefonisch slecht be reikbaar zijn. Voor beide dagen geldt een speciaal telefoonnum mer: 06-53717648. Voor spoedeisen de recepten kunnen klanten op vrijdag 26 augustus nog terecht op het huidige adres aan de Dam. Om de verhuizing zo soepel moge lijk te laten verlopen, worden klan ten aangeraden niet tot het aller- 1 .Zeiljacht met stuurproblemen. 2.Satelietkern vergt voorzieningen. 3.Susanne Streefkerk rondemiss. TIPS NAAR schouwen-duiveland@pzc.nl Zie voor meer regionieuws: www.pzc.nl/schouwen-duiveland laatste moment te wachten met het aanvragen van herhaalrecep- ten. Zij worden verzocht die her- haalrecepten zo veel mogelijk voor 24 augustus aan te vragen, zodat zo min mogelijk last zal worden ondervonden van de verhuisactivi- teiten. Tijdens de eerste dag in de nieuwe vestiging aan de Mol ont vangen de eerste honderd vaste be zoekers een attentie op vertoon van de verhuisbrief die zij vooraf in de bus hebben gekregen. Een feestelijke open dag in de nieu we apotheekvestiging staat ge pland op zaterdag 10 september. Het publiek kan dan een rondlei ding krijgen en kennis maken met de Boots producten op het gebied van gezondheid en verzorging, die de apotheek naast de nu reeds vrij verkrijgbare geneesmiddelen gaat BURGH-HAAMSTEDE Beeldend kunstenares Catherine Gathier geeft op de donderdagen 4 en 11 augustus in galerie het Oude Raadhuys in Burgh-Haamstede de monstraties van haar werkwijze. Gathier heeft zich toegelegd op stil levens in olieverf en landschappen in acryl en olieverf. Vooral het Hol landse landschap geldt voor haar als bron van inspiratie. Zij is op bei de dagen vanaf 11.00 uur aanwezig. ZIERIKZEE Beeldhouwer Peter Hendriks uit Tilburg exposeert tot en met 4 sep tember in atelier-galerie Maud Me ijer, Laan van St. Hilaire 7 in Zierik zee. Hij stelt daar dertien beelden ten toon. Naast deze beelden zijn er ook schilderijen van Helma van Ieperen, Lee-Anne van den Brand en van Maud Meijer zelf te zien. Op 4 september is Peter Hendriks zelf aanwezig in de galerie. OUDDORP Hotel Akershoek in* Ouddorp houdt woensdag 3 augustus tussen 12.00 en 16.00 uur een kindermid dag op het terras van het hotel. Daar loopt een ballonnenclown rond. Er staat ook een springkus sen. Kinderen kunnen zich laten schminken en krijgen poffertjes. OOSTERLAND Reint Laan en Cecilia Meinders spe len als het duo Rijn en Trijn zon dagmiddag 7 augustus een voorstel ling van Rood Kapje de Boze Wolf in hun eigen huistheater aan de Bredeweg 1A in Oosterland. Rijn en Trijn vieren dit jaar hun zilve ren theaterjubileum en spelen in dit kader elke eerste zondag van de maand een voorstelling. Het optre den begint om 15.00 uur. BROUWERSHAVEN Huisorganïst Marien Stouten van de Sint Nicolaaskerk in Brouwers haven verzorgt dinsdag 9 augustus het vijfde orgelconcert in de serie OrgelPlus-concerten. Stouten treedt op met pianist Peter Teeuw en met planfluittist Comé van der Giessen. Het repertoire be staat uit klassieke en populair-klas- sieke muziek. Het concert begint om 20.00 uur. BURGH-HAAMSTEDE De Gereformeerde Gemeente in Burgh-Haamstede houdt donder dag 11 augustus de jaarlijkse ver koopdag op het kerkplein aan de Ankerweg 10 in Haamstede. Er zijn boeken, tweede hands kleding, groenten, fruit, bloemstukjes, olie bollen en kwarkini's (oliebollen met kwark) te koop. Voor de kinde ren staat er een springkussen. De verkoop duurt van 9 tot 16 uur. OUDDORP De pop&rock-coverband Buckle Up treedt zaterdag 6 augustus op in @Wilz, de vernieuwde horecagele genheid op recreatiepark De Klep perstee in Ouddorp. Buckle Up is een Flakkeese band met veel po diumervaring. De band speelt éen gevarieerd repertoire van stevige pop- en rockcovers met een mix van grote hits en minder bekende songs uit heden en verleden. Het optreden begint om 20.30 uur. RENESSE - Bij Bar De Stulp in Ren- esse heeft het idee post gevat dat na alle regen nu eindelijk de zo mer zijn intrede doet. Het betere weer wordt daar de komende week begroet met een gevarieerd muziekprogramma. Dat begint vanavond met twee DJ's onder de 1 naam de Biergartenboys. Zij wor- den bijgestaan door Heidi. Woensdagavond verzorgt de pop band Volt Violin (foto) de zogehe ten Stulp fiction Showcase. De 'Jongens van je weet wel' zijn traditiegetrouw op donderdaga vond aan de beurt. Het gaat om Pa trick en Benjamin die het publiek onthalen op gevarieerd live pia no-entertainment. Piet van Oosten (I) en Peter Verstraeten coördineren de Rommelmarkt in Burgh al 24 jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 26