Thijs Kramer Wgn&Whï'dn Familieberichten fj mensenlinq.nl maandag 1 augustus 2011 familieberichten 119 ,r* ■v? §p|§ Hl® V* 'Het nieuwe daglicht staat ons borg voor God's genade en Vaderzorg' (Liedboek voor kerken Gezang 381 Onze lieve moeder, oma en omama is overleden May (Maatje) van Doorn - van den Berg Geboren 24 maart 1926 - Overleden 30 juli 2011 Echtgenote van Wim (Willem Marinus) van Doorn Geboren 3 november 1921 - Overleden 23 mei 1996 Thoke Suzanne en René Nel en Han Jelle (overleden 23 oktober 1998) Sjoerd en llona Sanne Lau en Mariska Wilberten Monique Quinten Amber Faber Wendy Lobke Anne Jojanneke en Michael Sean Hans en Mariel Mieke Kristoff Yaro Wouter en Ellis Fox Quen Morris Esther Joost en Stephanie Willem en Anya Jan Willem Wessel Jos en Linsey Anna Paulownaplein 30 - 4461 RC Goes De afscheidsdienst van Woord en Gebed is op donderdag 4 augustus om 11.00 uur in de Oosterkerk, Bergweg 88, 4461 NB Goes. U wordt van harte uitgenodigd deze bij te wonen. Na de dienst is er gelegenheid de familie te condoleren. In Krabbendijke begraven we onze moeder en oma in de beslotenheid van onze familie. A 24-03-1926 130-07-2011 May van Doorn Verbonden door vriendschap. Rest waardevolle herinnering. Ton Ik mis je als ik wakker word Ik mis je als ik slapen ga Ik mis je Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man en onze geweldige vader Rob Vos echtgenoot van Olga Vos-van den Pangaard in de leeftijd van 53 jaar. Olga Vos-van den Pangaard Elmer en Daphne Lieke en Rocco 29 juli 2011 Noorderbaan 2 4386 CA Vlissingen Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van Rob op donderdag 4 augustus van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta de Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. De afscheidsbijeenkomst wordt aansluitend gehouden om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Hierna kunt u de familie condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Ook indien u geen rouwkaart heeft ontvangen bent u van harte welkom. volop in het leven iedereen alles gegeven dankbaar zijn wij voor een man zoals jij Wij zijn intens verdrietig dat we veel te vroeg afscheid hebben moeten nemen van onze lieve zoon en geweldige broer, zwager en oom Rob Vos Pa en Ma Vos Jan en Elly Vos Martin en Renate Arjan llona Rob onze lieve zwager onze fantastische oom altijd belangstellend, een grapje, een kanjer wat zullen we-je missen rust zacht Rien en Carla Sweres-van den Pangaard Edwin, Iris, Rick De zoute zee staakt een. diepe zilte zucht. Rob Schrikongeloof en verdriet door het verlies van onze strandvricnd. Godert en Corina Daniël en Annet en kinderen Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze dierbare collega Rob Vos Op de leeftijd van 53 jaar. Als donderslag bij heldere hemel kwam begin dit jaar het bericht van zijn ziekte, waaraan hij nu is overleden. We zijn allemaal diep geschokt door Rob's plotselinge en voor velen onverwachte dood. In Rob verliezen we een loyale en sociaal bewogen collega. In de 31 jaar die hij werkzaam was bij ons bedrijf heeft hij iedereen veel begrip en interesse bijgebracht voor de internationale aspecten van ons werk. Onze gedachten zijn bij de famile van Rob. Directie en medewerkers Agilent Technologies Netherlands BV Middelburg, 31 juli 2011 Forever young Rob Vos is helaas veel te vroeg van ons heengegaan. We nemen afscheid van een sociaal bewogen" collega, vol humor en warm betrokken bij het wel en wee van het team en alle zakenrelaties. Wij wensen Olga, Elmer en Lieke veel sterkte. Agilent Technologies EMEA-IDO Team Ben, Branko, David, Evrim, Jerome, Marcel, Renata, Stephane, Thea Verslagen zijn we omdat toch nog vrij plotseling onze teamspeler Rob Vos is overleden. We verliezen in Rob onze gedreven en enthousiaste speler-coach. Futsal-team De Buuzen Hans, Jan, Jean, Jordi, Joy, Mario, Robert, Wesley Ziet, hoe goed en hoe liefelijk is het, als broeders ook tezamen wonen. Want daar gebiedt de HERE de zegen, leven tot in eeuwigheid. Psalm 133 vers 1 en 3^ Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij onverwachts afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Cathalina Verwij s-Hoogerwerf Lieneke *4 april 1947 f29 juli 2011 Wim Verwijs Henrietta en Marco Willianne Jeanine Nienke Janneke en Pieter Bowien Jan-Willem Willeke en Auke Lieke Stelbergstraat 5 4311 GD Bruinisse Lieneke is thuis. De dienst van Woord en gebed zal D.V. donderdag 4 augustus om 13.30 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Kerkplein 1 te Bruinisse. Aansluitend zal omstreeks 14.45 uur de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het Hervormd verenigingsgebouw, Deestraat 5 te Bruinisse. Hoger dan de blauwe luchten en de sterretjes van goud woont de Vader in de hemel die van alle kind'ren houdt Haar stoel is leeg, haar stem is stil We zullen ons lief Omaatje erg missen. Willianne, Jeanine, Nienke Bowien, Jan-Willem Lieke in memoriam 1 augustus 2006 1 augustus 2011 en alles woelt hier om verandering Soan Lan Ie De rechtbank Middelburg, sector kanton, heeft bij beschikking d.d. 21 juli 2011 mevrouw Adriana Elizabeth Kloote, wonende te (4462 AV) Goes aan Joannaplant- soen 1, geboren te Kats op 10 februari 1928 onder curatele gesteld met benoeming tot curator mevrouw Louise Helena Reijnhout, wonende te (4706 PG) Roosendaal aan Oude Ettensebaan 46. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088 -013 9999 Internet j www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19