Lieve Matty Matty de Witte-Hannewijk l8 I familieberichten maandag 1 augustus 2011 O fIlensenLinq.nl Han heeft al zijn partijen gespeeld Onze "koning" is nu schaakmat gezet Helaas. Ondanks al zijn levenslust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Een goed mens, een levensgenieter, een optimist, onze allerliefste Han en opa heeft ons te vroeg verlaten Han van der Made 8 maart 1947 f 29 juli 2011 Zierikzee, Leny van der Made-Verkaart Zierikzee, Dian van der Mark-van Dijke Jeroen van der Mark Lars Fleur Wolphaartsdijk, Nicole van Dijke Els van Zutphen Oude Haven 8 4301 CK Zierikzee Han is thuis. De plechtige uitvaartdienst zal woensdag 3 augustus om 10.30 uur gehouden worden in de St. Willibrorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis omstréeks 11.30 uur plaatshebben op de R.K. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtweg te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant "De Proeverij", Kraanplein 12-14 te Zierikzee. Heeft u geen rouwkaart heeft ontvangen wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve broer en oom Han van der Made Wij wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen en verdere familie veel sterkte toe. 's-Gravenpolder: Adrie van der Made José van der Made-Hoondert Vlissingen: Nel Bongers-van der Made Jo Bongers t Neven en nichten Tot ons groot verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zwager en oom Han van der Made Goes, Elly en Cor t Stoutjesdijk-Verkaart Doreen en Barry Jill Johan Zierikzee, Hans en Joke Ver kaart-van Liere Karsten en José Dirksland, Wilma en Kees van der Velde-Verkaart Zierikzee, 29 juli 2011 Onze lieve vriend Han is tot ons grote verdriet alleen en voorgoed op reis gegaan Leny: ons aller gedachten zijn bij jou. Het H.H.-reisclubje: Joke en Piet Marleen en Ed Willyan en Leendert Zierikzee, 29 juli 2011 HAN Oud en Nieuw zal nooit meer hetzelfde zijn. Het gemis zal altijd blijven. Chris en Leny Jan en Jannie Bedroefd hebben wij kennis genomen, na een intense strijd, van het overlijden van onze aimabele en zéér gewaardeerde secretaris Han van der Made Wij wensen zijn echtgenote, kinderen en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens het Bestuur Stichting Den Hoge Blok Willem Renger, voorzitter Jan Bij de Vaate, penningmeester Zijn laatste partij was niet te winnen. Wij zijn erg bedroefd dat wij onze gewaardeerde schaak vriend en Secretaris van onze vereniging moeten missen Han van der Made Han was ruim 30 jaar lid van de Schaakvereniging Zierikzee, waarbij hij meerdere Bestuursfuncties vervulde. Daarnaast ontplooide hij nog vele andere activiteiten voor onze vereniging. Wij wensen Leny, de kinderen en kleinkinderen sterkte toe om het gemis van Han een plaats te geven. Bestuur en Leden Schaakvereniging Zierikzee Herman Chr. Jukkenekke Voorzitter Zierikzee, 29 juli 2011 Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van onze voorzitter Han van der Made Han was in 2001 mede-oprichter van de politieke groepering alert!. Hij heeft zich in de jaren daarna met hart en ziel ingezet als raadslid en voorzitter van onze vereniging. We verliezen in Han een zeer betrokken mens en bevlogen bestuurslid. Zijn weldenkendheid, zijn kennis van zaken, zijn inzet voor culturele en cultuurhistorische aangelegenheden en bovenal zijn politieke vriendschap zullen we missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Leny, zijn kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel kracht en sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur en (steun-)fractie alert! Je was zo graag nog wat bij ons gebleven. Wij wisten dat, maar 't kon niet meer. Maar waar je bent is't altijd vrede. Je bent voorgoed nu bij de Heer. Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze zorgzame moeder, oma en overoma Katharina van Iwaarden sinds 3 september 1987 weduwe van Carolus Ludovicus Ots In de leeftijd van 94 jaar. Rilland: Ossendrecht: Rilland: Rilland: Tholen: Rilland: Jac en Joke Ots Hanita en Wim Richelle en Kenny René Jacky en Marcelle Joëlle Koos en Niek de Leeuw Marlon en Kristel Joppe, Ties Barry en Mariska Zoë, Loïs Louis en Trudy Ots Kevin en Eliana Jolene en Jan Rilland: Yerseke: Krabbendijke: 31 juli 2011 Correspondentieadres Fam. J.K. Ots Aggerstraat 1 4411 CV Rilland Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuarium van "Nieulande" te Krabbendijke, waar gelegenheid is om afscheid van haar te nemen op woensdag 3 augustus van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst waarvoor wij u uitnodigen zal worden gehouden op donderdag 4 augustus om 13.00 uur in 'de Levensbron', Valckenisseweg 12 te Rilland. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er in 'de Levensbron' gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar het personeel van Nieulande voor de goede verzorging. Wij staan niet altijd stil bij het woord "samen Maar het is en groot gemis, Als "samenuit je leven is. Diep bedroefd om wat zij achterlaat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij mij heeft omringd, heb ik- afscheid moeten nemen van mijn lieve, dierbare vrouw Maatje Abrina Hannewijk - Matty echtgenote van Rudi de Witte Rudi de Witte Pa en Ma Hannewijk-Geuze Ma de Witte-Hoogerland Familie Hannewijk Familie de Witte 29 juli 2011 Lelieplein 15 4401 HK Yerseke De afscheidsdienst wordt woensdag 3 augustus om 12.00 uur gehouden in het crematorium, Westelijke OudeHavendijk 3 te Middelburg. Vanaf plm. 14.00 uur is er in Dorpshuis "De Zaete", Korringaweg 3 te Yerseke gelegenheid tot informeel samenzijn. Veel te vroeg hebben we afscheid van je moeten nemen, we zullen je missen om je humor en aanstekelijke lach. Rudi en verdere familie wensen wij alle sterkte toe met dit verlies. Hoedekenskerke Ad en Sonja Eckhardt de Witte Kim, Edwin en Sam Martijn en Wendy Wolphaartsdijk Kees en Jolanda van der Schraaf de Witte iuc Na een periode tussen hoop en vrees moeten we tot ons verdriet afscheid nemen van onze lieve nicht Onze genegenheid en medeleven gaat uit naar haar echtgenoot Rudy en haar ouders Ko en Tanny en verdere familie. Geersdijk Wolphaartsdijk Wolphaartsdijk Serooskerke Kamperland Wolphaartsdijk Neven en Nichten Adrie en Piet Bram en Jannie Piet en Henny Diny en Lein Tonny en Monique Mirjam en Adrie Nooit meer een borrel drinken. Nooit meer de Jive. Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve vriendin Matty Ed en Con en kinderen Zij was er altijd voor iedereen, nog zoveel te doen, nog zoveel te geven, nog lang niet klaar in dit leven. Diep ontroerd door de moed en de kracht, waarmee ze tot het laatst heeft gevochten, hebben wij veel te vroeg afscheid moeten nemen van onze lieve collega Matty de Witte-Hannewijk 23-12-1961 29-7-2011 Cor, Joke, Ronald, Pascale, Liesbeth, Ruben, Lotte Danny, Esther, Marijke, Yves, Marjolijn, Thoke, Mattie, Jerom, en Anneke Directie en medewerkers van Juweliers bedrijf 't Gouddoppertje In verband met de uitvaart, zijn onze winkels in Goes, Middelburg en Oostburg aanstaande woensdag 3 augustus gesloten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18