Ovztkóen Mik Marian van Maurik Hlensentinq.nl maandag 1 augustus 2011 familieberichten 117 Wij zijn heel blij met de geboorte van ons eerste kleinkind Zoon van Roy Jeremiasse en Aniek Schalkoort Jaap en Marianne Jeremiasse-Zegers Den Bosch/Wejrieldinge, 30 juli 2011 Je blijft voor altijd in mijn hart Dag moppie Na een liefdevolle verzorging in hospice Het Clarahofje te Goes is, moegestreden, in alle rust van ons heengegaan mijn lieve vrouw en onze zorgzame moeder Marian van Maurik-Mol Wissenkerke 15 januari 1961 Strandhoekweg 1 4493 NS Kamperland Goes 30 juli 2011 Peter van Maurik Mark en Simon Ilse Tweety \L Wij nemen afscheid van Marian op donderdag 4 augustus om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Geen bezoek aan huis, geen bloemen. In plaats daarvan vragen wij u namens Marian een gift te doen aan stichting Pink Ribbon. Deze kunt u overmaken op rekeningnummer 1418.24.271. Mochten wij iémand vergeten zijn persoonlijk te berichten, beschouwt u dan deze aankondiging als zodanig. Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het veel te vroeg overlijden van onze lieve dappere viendin. Ze was nog maar 50 jaar. We hebben veel respect en bewondering voor de wijze waarop ze met haar ziekte omging. We wensen Peter, Mark, Ilse en verdere familie heel veel kracht toe om dit verlies te dragen. Ko en Helene Dieleman en kinderen Piet Remijnse en Leny van der Borst en kinderen Rust zacht Marian van Maurik Wij wensen familie, vrienden en kennissen veel sterkte en kracht toe met het verwerken van dit verlies. Middelburg Wendy Salina Imairo Daphne Esmé Oostkapel Ie Nana Onze medebewoner, Jaeop Adriaan IJzenbrandt is overleden in de leeftijd van 81 jaar. Wij wensen de familie alle sterkte toe. Namens de Bewoners en medewerkers van Poortershof Brouwerhaven. Wij zullen Jaap missen bij de Bingo, het biljart en de maaltijden. Enige en algemene kennisgeving Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad psalm 119:105 Met groot verdriet geven wij u kennis dat, na een kort stondige, ernstige ziekte in vrede van ons is heengegaan, onze zorgzame moeder, lieve oma en overgrootoma Helena Cornelia Pieternella van den Buuse-van Splunder - Lenie - 26-09-1929 28-07-2011 sinds 17 juli 1992 weduwe van Jacobus Henderikus van den Buuse Klaas en Coby Anthonie en Angèle Co en Ilse Erwin en Hannah, Aron Marsha in liefdevolle herinnering Wendy en Clan Krista en Sido Henny, Susanne, Wouter, Koen Daniel en Dorian Beau Correspondentieadres: Meulpad 26 4371 MZKoudekerke Het is zaliger te geven dan te ontvangen Zo heeft ze geleefd, zo is ze gestorven. Haar lichaam heeft ze ter beschikking van de medische wetenschap gesteld. U bent van harte uitgenodigd haar met ons te herdenken op haar verjaardag, maandag 26 september. Deze herden king vindt plaats in de Historische Kerk Souburg, Oranjeplein, Oost-Souburg, van 14.00-16.00 uur. Onze speciale dank gaat uit naar de medewerkers van de Zoute Viever en Sint Jans Hospice de Casembroot voor de liefdevolle verzorging. Ik ben verlost, God heeft mij welgedaan Hij heeft me bij mijn naam geroepen Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan zijn liefde en zorg voor ons delen wij mede dat na een moeilijke laatste levensperiode is overleden, onze geliefde vader, opa en oude opa Jacobus Coppoolse sinds 18 oktober 1999 weduwnaar van Neeltje de Pagter in de gezegende leeftijd van 96 jaar. Krijn en Mieneke Ronald en Coline Niels, Esmee, Milan Edwin en Marlies Jesper, Aron, Kiana Sandra en Alfons Irene, Floris In het bijzonder gaat onze dank uit naar Dr. de Laet, het personeel en de vrijwilligers van Verpleegcentrum Buitenrust, afdeling Kreukel, voorde liefdevolle verzorging. Middelburg, 30 juli 2011 Correspondentieadres: Familie Coppoolse Van Borsselenlaan 13 4333 LB Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 augustus vanaf 13:00 uur in de Gereformeerde Kerk, Noordweg 372 te Sint Laurens. Aansluitend zal hier om 13:30 uur de dankdienst worden gehouden. Na de dienst zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Sint Laurens. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. "Genade Gods zo rijk en vrij" In dit vertrouwen is van ons heengegaan onze oudste broer, zwager en oom, in de leeftijd van 96 jaar. Jacobus Coppoolse Kloetinge: L. Coppoolse Serooskerke: M.J. Coppoolse-Slabbekoorn Serooskerke: K. Coppoolse J. Coppoolse-Louwerse Middelburg: L. Coppoolse D.J.C. Coppoolse-Gebuijs Serooskerke: P. de Visser-Coppoolse Nichten en neven 30 juli 2011 Na een kortstondig ziekbed hebben we toch nog onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader, trotse opa en oop Jan Platschorre 3 februari 1929 130 juli 2011 Magda Platschorre-van Klooster Corry en Louis Marlies en Jeroen Maryn Suus Jacky en Marianne Tim Lotte De Ruyterstraat 12 4335 GL Middelburg De afscheidsbijeenkomst, waarin we Jan zullen gedenken, zal worden gehouden donderdag 4 augustus om 11.15 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de bijeenkomst is er aldaar nog van 11.00 tot 11.15 uur de mogelijkheid om van Jan af scheid te nemen. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangenkunnen deze advertentie als zodanig beschouwen. Samen veelgelachen Samen ook gehuild Samen smullen van jeschuurfriet Samen naar de tuin Samen po tje kaarten Samen heel veel kattenkwaad Opa Jan, Oop wat zullen we je missen! Je kleinkinderen +Onze lieve zwager en oom Jan Platschorre is plotseling overleden. .Veel liefs Saar en Ko t Gretha en Frans Neven en nichten Psalm 139 vers 1 en 14 Na jaren waarin zijn krachten geleidelijk afnamen, maar zijn wilskracht ongebroken bleef, is in alle rust in zijn ♦vertrouwde omgeving overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Adriaan Nagelkerke Adrie echtgenoot van Neeltje Janna Bliek Wolphaartsdijk, 8 november 1925 Goes, 31 juli 2011 Goes: N.J. Nagelkerke-Bliek Heinkenszand: Nico en Paula Krista Anika en Erik Wemeldinge: JanenAddie Linda en Jeroen Jeanet Wij willen het personeel van zorgcentrum 'St. Maarten in de Groe' bedanken voor alle goede zorgen en vriendschap aan hem gege\ren. St. Maarten in de Groe Laantje van Westdorp 1 Kamer 002 4462 AS Goes De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 4 augustus om 14.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden omstreeks 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot samenzijn en condoleance in bovengenoemd rouwcentrum. Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 17