China gss» zeeland 115 8gSS& brieven The Conspirator van Redford in voorpremière t/m zaterdag 6 augustus KOltf|WG 1.0% badkame» maandag 1 augustus 2011 Brieven (max. 150 woorden) richten aan: Lezersredacteur PZC Postbus 91 4330 AB Middelburg 0118-434005 lezersredacteur@pzc.nl Brandweer Sluis Wat is de brandweer van Sluis trots op zijn nieuwe aanwinst: een Toyota Hilux 4WD. Ik vraag me af of ze ook zo trots mogen zijn op de leverancierskeuze. In de ge meente Sluis is een goede Toyota- garage gevestigd die werkgelegen heid biedt aan inwoners van de ge meente. Deze garagist is gewoon gepasseerd. Ik hoop dat de verant woordelijke inkoper hierover iets mag uitleggen aan zijn superieu ren. Sluis wil de werkgelegenheid in de gemeente stimuleren. Met de aankoop van deze Toyota blijkt maar weer eens het tegendeel. Staf Soulimans Willem Tellstraat 9, IJzendijke Griekenland De eurolanden hebben vorige week voor de zoveelste maal tien tallen miljarden euro's geleend /geschonken aan Griekenland. Daarnaast leveren ook de banken een bescheiden bijdrage van in to taal hooguit 50 miljard. Op vrijwil lige basis welteverstaan. De logica ontgaat me. Banken en andere fi nanciële instellingen hebben des tijds willens en wetens tegen een hoge rente geld geleend aan Grie kenland. Ze zijn daartoe niet ge dwongen, ze hebben dat gedaan omdat geld lenen aan Griekenland uiterst lucratief was. Nu Grieken land failliet dreigt te gaan, moeten de belastingbetalers ineens over de brug komen. Waarom volgen we het voorbeeld van IJsland niet, waarin de bevolking werd ge vraagd of ze de failliete boedel van Icesave wilden overnemen. Tot drie maal toe stemde de bevolking tegen. Directie en medewerkers van Icesave worden nu tot op het bot uitgekleed. En met de vrijko mende gelden worden de schuld eisers (waaronder de gemeente Goes) zoveel mogelijk betaald. Kees van Oosten Binnendijk 2-90, Wemeldinge Dierenambulance Lia Storm en John Honig hebben ongetwijfeld alles gedaan wat bin nen hun vermogen lag. Met res pect voor de dieren en hun baas jes. Hun dierenliefde deed hen, ook zonder benodigd gelcj, tot het uiterste gaan. Zij namen de verant woordelijkheid waar andere baas jes - behalve in ongevalssituaties - hun verantwoordelijkheid niet zo nauw namen. Onze hond Max (2 jaar oud) verongelukte op de Pro vinciale weg bij Zierikzee. We kon den hem nergens vinden. De Stich ting Dierenvrienden wel en nam contact met ons op. Wij konden di rect naar Max. Die lag in hun huis, zó goed verzorgd en vredig, alsof hij sliep. Naast hem een boeket ro zen en op de achtergrond zacht klinkende muziek... Voor ons was er een kop koffie en het verhaal over het vinden en het vervoeren van Max. Liefdevol voor dier en mens! Maar voor deze vorm van naastenliefde is geen subsidie en zijn er te weinig vrijwilligers. Laura van der Voorde, Dorpsplein 6, Serooskerke (S) Meeuwen De zomerfoto van vorige week is als foto misschien wel een fiets waard. Echter de uitspraak 'we ne men tijdens onze wandelingen vaak brood mee', van de winnaar is voor ons bewoners van de boule vard een gruwel. Iedere keer als ie mand brood gooit op de boulevard komen steeds meer zwermen meeuwen over vliegen, ook op en naast de gebouwen, met het gevolg dat veel uitwerpselen op onze ge bouwen en ramen en zonweringen vallen. De uitwerpselen van meeu wen zijn zo zuur dat het overal in gevreten plekken achterlaat. Meeu wen hoeven echt niet bijgevoerd te worden die hebben altijd wat te eten. J. van Aalst Boulevard Bankert 444, Vlissingen Abdijplein in Middelburg. foto Ruben Oreel „De ontmoeting met het Zeeuwse publiek pakte zaterdag prachtig uit met het schilderen in plein air op het Abdijplein in Middelburg", zegt Nelemans. De groep, werkte daar onder leiding van kunstenaar Geer Huybers en de Rotterdamse kunstenares Ferial Keradpicheh on der meer aan het drieluik Zeeuwse Herinnering. Dat bieden de jeugdi ge gasten vanmiddag in het Provin ciehuis aan gedeputeerde Ben de Reu aan. Onder de titel Musicshowfrom China brengen de studenten dins dag van 15.00 tot 18.00 uur een zang-, dans- en muziekoptreden in de Drukkerij in Middelburg. msmmsmmmmmmmmsmtsmsmm Ans Schilders foto Ruben Oreel vlissingen - Film by the Sea pre senteert morgen om 14.00 en 19.30 uur in CineCity Vlissingen en woensdag om 20.00 uur in CineCity Terneuzen de voorpre mière van The Conspirator van Ro bert Redford. Het verhaal speelt na de moord op de populaire Amerikaanse presi dent Abraham Lincoln. Zeven mannen en één vrouw worden ge arresteerd. aankoop van >en keuken. M Bij aankoop van| een badkamer 10% extra Goes Marconistraat 34, Telefoon 0113-246080 www.brugman.nl BRUGMAN Lithos Eén van de designkeukens van Brugman öKuiaivjMiN uaprera Een greep uit onze grote badkamercollectie SINDS 1971 Wij zijn de hele zomer voor u geopend!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 15