zeeland 113 De bezoeker Mae Uku beelden gevat BELLEZA Kunstroute kende een topdrukte is ringrijden APPARTEMENTEN VLISSINGEN Middelburger met mes en wiet aangehouden ...OP DE ZOMER COLLECTIE i BIJ BOUWMAN 1 LIFESTYLE KORTlNG vraag naar de voorwaarden t. 0118-413920 t. 0118-650575 door Annemarie Zevenbergen serooskerke - De kunstroute Mid den Walcheren werd de afgelopen dagen door een recordaantal bezoe kers bezocht. De belangstelling voor de route, die afgelopen don derdag, vrijdag en zaterdag in Serooskerke en Grijpskerke te zien was, bleek 'overweldigend' zoals Marion van de Velde het uitdruk te. De voorzitter van het bestuur van de kunstroute toonde zich zeer verheugd over het succes dit jaar. „We hadden nu ruim veertig expo santen op 25 locaties. Het aantal bezoekers was gewoon overweldi gend voor ons. Natuurlijk werkte het weer ook mee; niet geschikt voor het strand, maar wel droog. In de Oostkapelseweg in Seroosker ke zijn ruim 1000 bezoekers ge turfd. De overzichtstentoonstel ling in de Zandput trok ook ruim 800 kijkers. De bezoekers waren heel lovend over wat ze gezien heb ben. Dat geeft natuurlijk hoop voor de toekomst. We gaan deze route straks evalueren om te kij ken of we iets moeten veranderen, maar we hebben onszelf weer be ter op de kaart gezet. We gaan vol gend jaar de concerten wat meer verspreiden. Zo was er in de kerk jazz, a capella en kunst. Dat was iets te veel van het goede." domburg - De politie heeft zater dag omstreeks 2 uur een 21-jarige Middelburger aangehouden in de Stationsstraat in Domburg voor het in bezit hebben van een mes. De man had ook wiet bij zich. De eigenaar van een. horecabedrijf zag dat de man in zijn zaak een kopstoot aan een andere bezoeker uitdeelde en wilde hem verwijde ren. Hij greep de 21-jarige bij zijn jas en voelde hier een mes inzit ten. Hierop hebben beveiligers hem vastgehouden. Agenten die in de buurt waren, hebben de man vervolgens aangehouden. De Middelburger bleek ook nog een zakje wiet van 1,2 gram, bij zich te hebben. Hij deed afstand van zowel het mes als van de wiet. Na het afleggen van een verklaring werd de Middelburger later weer in vrijheid gesteld. maandag 1 augustus 2011 W 'Ik voel me hier ook thuis, ik ken de meeste bewoners vanuit woonoord Havendorp. Ik ben 50 jaar geleden naar Middelburg gegaan voor familie, de anderen gingen naar Souburg'. Johannes Sohilait De Stichting Mae Uku (Komt allen tesaam) begon dertig jaar geleden met het driedaagse Midzomerfeest in de wijk. Integratie in de Nederlandse samenleving was het doel. Dat feest is nu één dag, met de Molukse markt. Gezelligheid en heerlijk eten tekenen traditiegetrouw de Pasar Maluku in de Prins Hendrikstraat in Oost-Souburg. foto Ruben Oreel Ook nu bleek een rijder van de af deling Gapinge de sterkste: Sebasti- aan Sturm, na kamp met Ramon Vader (Domburg) die de 2e beker won. De 3e beker ging naar Cor Janse, Souburg. Agenda ZRV: 1 aug. Westkapelle, sje- J zenrijden 17.00-20.30 uur; 2 aug. Vlis- singen, sjezenrijden 13.00-19.00 uur; 3 aug. Oostkapelle, sjezenrijden 15.30-21.00 uur; 4 aug. Zoutelande, Folkloristische dag ringrijden 14.00-21.00 uur; 4 aug. Vrouwenpol der, sjezenrijden 11.00-17.00 uur; 5 aug. Biggekerke, sjezenrijden 16.00-20.30 uur; 6 aug. Koudekerke, ringrijden 8.00-18.00 uur; 6 aug. Dom burg, ringrijden 8.00-18.00 uur; 6 aug. Oud Sabbinge, demonstratie sjezen 11.00-17.00 uur www.bouwmanlifestyle.nl middelburg MARKT 73 renesse HOGIïZOOM 171 terneuzen NOORDSTRAAT IQ? zoutelande LANGSTRAAT 13 domburg ooststraat 1 Dames, heren kids-kleding van o.a: Gaastra, Riverwoods, Gant, Tommy Hilflger, McGregor, Napapijri, Geisha, Maison Scotch, Vingino, Scotch Soda, NZA en Polo-jeans. Cadeau-interieur-artikelen van o.a: Rivièra-Maison, Riverdale, Bridgewater en Disenyo.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 13