Overleden Jan Rijk Leu Rijk-Vermuë 36 Ifamilieberichten zaterdag 30 juli 2011 (f) mensentinq.nl 1951 2011 en zijn 60 jaar getrouwd. U bent allen van harte welkom op de receptie op zaterdag 6 augustus a.s. tussen 13.30 en 15.00 uur in grand café de Fonteyne te Heinkenszand. Jacob Valckestraat 17,4451AW Heinkenszand y Wij voelen de stilte in je hart, de woede in je hoofd en kunnen je tranen horen. Hannah, veel sterkte met het verlies van jouw lieve Harry Je collega's verpleging en verzorging Kloosterzande Ik heb het leven liefgehad, u allen evenzeer. Graag had ik hier nog wat vertoefd, helaas, dat mocht niet meer. Wanneer er iemand aan mij denkt, dan zonder veel verdriet. Bedenk het leven is maar kort, dus is mijn wens: geniet Geheel onverwacht is vandaag, na een leven dat getekend werd door inzet en hartelijkheid voor allen die haar lief waren, overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en oma Elly Louisa Mathilda de Maat-de Ridder echtgenote van Willem Alphons Marie de Maat Zij overleed in de leeftijd van 75 jaar. Axel: Wim de Maat Axel: Freddy t en Hilda St. Jansteen': Brigitte Jeroen, Eline, Jordy Axel: Frank en Jolanda Arianne, Chantal Familie de Ridder Familie Everaard Familie de Maat 28 juli 2011 van Gistellelaan 114571 EG Axel U kunt afscheid nemen van Elly in het uitvaartcentrum van het crematorium, Bellamystraat 28 c te Temeuzen, op maandag 1 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 augustus om 10.30 uur in de H. Catharinakerk te Hengstdijk, gevolgd door de begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Nooit klagend, nooit vragend, je verdriet in stilte dragend. Jouw handen hebben voor ons gewerkt, jouw hart heeft voor ons geklopt, jouw ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit, je hebt het verdiend. Verdrietig willen wij u laten weten dat na een langdurige verzorging van ons is heengegaan mijn lieve zorgzame man, vader, schoonvader en onze opa Roger Franciscus Meulblok echtgenoot van Gerarda Maria van Vlierberghe in de leeftijd van 78 jaar Oostburg: G. Meulblok-van Vlierberghe Oostburg: Nicole en Kees van Baai-Meulblok Maury Tycho Oostburg, 28 juli 2011 Correspondentieadres: Mars 29 4501 HG Oostburg Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van verpleeghuis De Stelle voor hun goede en liefdevolle verzorging. In het bijzonder afdeling Korenbloem. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op donderdag 4 augustus om 10.30 uur in de Sint Eligiuskerk, Sint Eligiusplein 17 te Oostburg. Aansluitend bent u in de gelegenheid de familie te condoiepen aldaar. 7W' De crematie vindt in stilte plaats. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze als zodanig beschouwen. In zijn vertrouwde omgeving is plotseling overleden mijn levenspartner, onze zorgzame vader, schoonvader, groot- en overgrootvader Josephus Mathilda Janssens Jo ft Graauw, 1 Hulst, 28-7-2011 11-1919 1 weduwnaar van Augusta Blommaert levenspartner van Bregtje van den Hoven Hulst: B. van den Hoven Geldermalsen: Marleen en Frank Rijen: Dyonne en Karim Noa en familie Correspondentieadressen: Chopinstraat 14,4561 VJ Hulst Notarisappel 10,4191 DZ Geldermalsen De dienst van afscheid zal plaatsvinden op dinsdag 2 augustus 2011 om 14.00 uur in het uitvaartcentrum aan de van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Aansluitend begeleiden wij hem naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats aan de van der Maelstedeweg. Afscheid nemen van Jo is mogelijk vóór de afscheidsdienst van 13.15-13.45 uur in het eerder genoemd uitvaartcentrum Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Bedroefd zijn wij door het onverwacht overlijden van Jo Janssens levenspartner van Bregtje Lantsheer--van den Hoven Oostkapelle W.J. de Schipper F.B. de Schipper - van den Hoven neven en nichten Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Neeltje Menheere-Moison weduwe van Johannes Josephus Menheere in de leeftijd van 95 jaar. Goes: LonyenHenk Linda en Ronald, Robert Marc en Kristin, Troy Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Randhof, (Huisje de Paauw), voor de goede en liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Randhof, 26 juli 2011 Correspondentieadres: Tak van Poortvlietstraat 14463 TA Goes De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. Bedroefd geven wij u kennis dat na een laatste moeilijke levensperiode, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader Hendrik Weststrate sinds 6 juni 1991 weduwnaar van Adriana Overbeeke in de leeftijd van 79 jaar. Jan Weststrate Hans Weststrate Krabbendijke, 29 juli 2011 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Wilhelminastraat 57 4413 AX Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 2 augustus om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling A, voor de goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve pa en opa Als je ouder wordt en niet meer weet wie je bent. Als je mensen ziet maar ze niet meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven. Dan hopen wij. datje nu de rust is gegeven. Nicole en Kees Maury Tycho 'K bin zo blieë da'k je zieë Onverwacht overleed onze lieve en gezellige tante Alie de Poorter-Wieberdink sinds 2000 weduwe van Anton de Poorter Rilland-Bath, 29 november 1925 Goes, 28 juli 2011 Voor Wilma en Marian was 'tantje' een tweede moeder. Wij zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend. Driewegen: Marian de Jong en Wim Scholten Goes: Wilma t en Jan Koet Den Helder: Lex en Marijke Wieberdink Goes: Jeannette de Poorter Goes: Harry en Trudy de Poorter Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Alie te nemen op dinsdag 2 augustus van 12.30 tot 14.30 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Weltevredendijk 5,4438 NJ Driewegen ra*»

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 68