3 6 I familieberichten zaterdag 30 juli 2011 Hl9nsenlinq.nl 1 JobÊujJi 1951 2011 Jan Rijk en Leu Rijk-Vermuë zijn 60 jaar getrouwd. U bent allen van harte welkom op de receptie op zaterdag 6 augustus a.s. tussen 13.30 en 15.00 uur in grand café de Fonteyne te Heinkenszand. Jacob Valckestraat 17,4451 AW Heinkenszand Dyarlailsn Geschokt en verdrietig vernamen wij het bericht van het overlijden van Will Flohil-de Jong Zij was jarenlang een actief en trouw lid van onze vereniging. We herinneren haar als een sportief en vrolijk tennismaatje. We wensen haar man Simon, en verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden LTC Scharendijke Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Vol verdriet om de leegte die hij bij ons achterlaat, doch zeer dankbaar voor alle zorg en liefde die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve vader en opa Jacob Adriaan IJzenbrandt Jaap - sinds 26 juli 1997 weduwnaar van Atie IJzenbrandt - Rolandus in de leeftijd van 81 jaar. Jaap Jos en Peter Wim en Marian Marcel en Jolanda Kleinkinderen Achterkleinkind Poortershof" Brouwershaven, 27juli 2011 Correspondentieadres Familie van der Linde Heshuijzenstraat 18 4315 AZ Drei schor Pa is opgebaard in zijn eigen woning, Poortdijkstraat 2-01 te Brouwershaven alwaar gelegenheid is om afscheid van Pa te nemen dinsdag 2 augustus van 12.30 uur tot 13.00 uur, waarna we om 13.15 uur de samenkomst willen houden in de zaal van Poortershof", Poortdijkstraat 2. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats van Brouwershaven. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde zaal. Bedroefd zijn wij door het onverwacht overlijden van Jo Janssens levenspartner van Bregtje Lantsheer - van den Hoven Oostkapelle W.J. de Schipper F.B. de Schipper - van den Hoven neven en nichten .Verdrietig, maar dankbaar voor de lange tijd dat zij in ons midden was, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, oma en overoma Neeltje Menheere-Moison weduwe van Johannes Josephus Menheere in de leeftijd van 95 jaar. Goes: Lony en Henk Linda en RonaldRobert Marc en Kristin, Troy Onze bijzondere dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Randhof (Huisje de Paauw), voor de goede en liefdevolle verzorging. Zorgcentrum Randhof, 26 juli 2011 Correspondentieadres Tak van Poortvlietstraat 1,4463 TA Goes De afscheidsbijeenkomst, voorafgaand aan de crematie, heeft in besloten kring plaatsgevonden. Lieve Denni, Zoveel meegemaakt maar toch de strijd verloren. Je hebt nooit de kans gekregen om-al je dromen waar te maken. We hopen dat alle pijn is verdwenen en weet dat we jou nooit vergeten. Heel veel sterkte aan alle nabestaande, Familie, Vrienden en Geliefden. Dag lief vriendje, Je zit in ons hart. Het ga je goed. Peter en Faye 'K bin zo blieë da'kje zieë Onverwacht overleed onze lieve en gezellige tante Alie de Poorter-Wieberdink sinds 2000 weduwe van Anton de Poorter Rilland-Bath, 29 november 1925 Goes, 28 juli 2011 Voor Wilma en Marian was 'tantje' een tweede moeder. Wij zijn dankbaar voor alles wat ze voor ons heeft betekend. Driewegen: Marian de Jong en Wim Scholten Goes: Wilma f en Jan Koet Den Helder: Lex en Marijke Wieberdink Goes: Jeannette de Poorter Goes: Harry en Trudy de Poorter Er is gelegenheid om persoonlijk afscheid van Alie te nemen op dinsdag 2 augustus van 12.30 tot 14.30 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in besloten kring. Weltevredendijk 5,4438 NJ Driewegen Voor ons veel te vroeg, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn schoonzus en onze tante Els Schroevers- de Wolf Die in het volste vertrouwen naar haar Hemelse Vader is gegaan Tanny Schroevers Walter en Leonie Heidi en Marcel Irene en Albert en Petra en Maurice en kinderen kinderen Wij wensen haar man en kinderen veel sterkte in deze tijd Wij zijn erg verdrietig dat we afscheid hebben moeten nemen van onze lieve buurvrouw Els. Wij wensen Leen en de kinderen veel sterkte. Jan en Rian Martens, Jelle t, Elke en Nick Bedroefd zijn wij door het plotseling overlijden van onze behulpzame buurman Nico Walhout op de leeftijd van 62 jaar. Wij wensen Adrie en kinderen veel sterkte toe. Familie Spruijt Familie Krijt Bertus Spee Arie Bauer Familie Welleman Familie De Graaff Familie Van der Starren Borssele, 28 juli 2011 Bedroefd geven wij u kennis dat na een laatste moeilijke levensperiode, door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde vader Hendrik Weststrate sinds 6 juni 1991 weduwnaar van Adriana Overbeeke in de leeftijd van 79 jaar. Jan Weststrate Hans Weststrate Krabbendijke, 29 juli 2011 Zorgcentrum "Ter Weel" Correspondentieadres: Wilhelminastraat 57 4413 AX Krabbendijke De rouwdienst wordt D.V. dinsdag 2 augustus om 13.30 uur gehouden in één der zalen van de Gereformeerde Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Ter Weel te Krabbendijke, afdeling A, voor de goede en liefdevolle' verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor de vele jaren dat zij bij ons mocht zijn, geven wij u met droefheid kennis, dat uit ons midden is weggenomen onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Nellie van de Zande-van den Hoek -Nel- weduwe van Jacobus Leendert van de Zande in de leeftijd van 92 jaar. Bep en Anton Richard en Jacqueline Annemiek, Davy, Niek John en Maiy Anthony Raymond en Sonja Demi, Nikki Sigrid en Paul Iker Alex Elly en Piet Edwin en Astrid Jarno Michel en Colinda Micca, Kyani Zierikzee, 29 juli 2011 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Scheepstimmerdijk 48 4301LV Zierikzee Woensdag 3 augustus zal om 13.30 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van het crematorium. Onze dank gaat uit naar het verplegend en verzorgend personeel van afd. "Hoge Duin" voor de liefdevolle zorg en aandacht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 50