JiBKr 1 ÉkGÏfe JtHkÉi Wim Zuijddijk Willem Adriaan Zuijddijk Wim Zuijddijk Hendrina Janna van den Hoek-Schot Zoetje Adrie Kant IDensenlinq.nl zaterdag 30 juli 2011 familieberichten 137 "Het is wat het is Erich Fried Op 28 juli 2011 is thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, in bijzijn van zijn vrouw en kinderen overleden, mijn lieve man en onze lieve vader 10 mei 1943 - Wemeldinge - 128 juli 2011 Corry Zuijddijk - Feleus Wilco en Sabine Wilhelminastraat 28, 4424 BC Wemeldinge De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op dinsdag 2 augustus om 13.00 uur in het dorpscentrum "de Wemel" Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Hierna ontmoeten we elkaar in "de Wemel". Onze boom is groot Groene takken bovenaan Takken met knoppen Takken met bloemen en ook oude takken, en vandaag is de oudste tak gevallen. Maar de boom leeft voort. Onze broer, zwager en oom. Kruiningen Foort Zuijddijk Ellie Zuijddijk-Dek Yerseke Rina de Koeijer-Zuijddijk Piet de Koeijer Grijpskerke Corrie de Witte-Zuijddijk Frans de Witte 's-Gravenpolder Nellie Hoogesteger-Zuijddijk Kees Hoogesteger Hoogland Ardie Bogels-Zuijddijk Frans Bogels Wemeldinge Ko Zuijddijk Catrien Zuijddijk-van Stel Neven en nichten Wemeldinge, 28 juli 2011 Dankbetuiging Nooit meer: Yoooo, ik ben er weer. Nooit meer: Bakkie doen? Nooit meer: Ik kom er aan. Nooit meer: Samen een biertje. Wat een enorm gemis. Helaas is het voor mij onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat ik heb gekregen na het zeer plotseling overlijden van mijn zeer zorgzame man, kanjer, maatje Louis Spoelstra Daarom wil ik u op deze manier laten weten dat uw aanwezigheid, de bloemen, de lieve kaarten en telefoontjes mij erg goed hebben gedaan en mij helpen dit zeer grote verlies te verwerken. In het bijzonder de directie en de collega's van Total zijn voor mij een zeer grote steun geweest. Simone Fokkens Heinkenszand, juli 2001 Veel te vroeg is overleden onze zwager en oom s Janny Feleus (in herinnering) Dineke en Frans (in herinnering) van Stee- Feleus Peter en Jolanda Feleus-Heijnsdijk Neven en nichten We zullen hem missen Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd. Voor uw vriendschap tijdens haar leven, het medeleven en de warme belangstelling bij het afscheid van onze lieve moeder, oma en ouwe oma Henny zeggen wij u hartelijk dank. Anja en Kees Cor en Marian Heieen en Nemi kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, juli 2011 Zoveel kaarten en zoveel warme belangstelling. Wij denken dat hiervan genoten zou hebben. Wij willen iedereen hartelijk bedanken. Juli 2011 Familie van den Berge |1 im Voor de hartverwarmende belangstelling, de bloemen, de vele kaarten, brieven, telefoontjes en bezoeken na het overlijden van mijn man r Bert Bal j - - wil ik u heel hartelijk bedanken. Het heeft mij goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen geliefd was. Roos Bal-Steur Oost-Souburg, juli 2011 Voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en voor het medeleven in de vorm van een kaart, een telefoontje of een persoonlijk woord na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Tannetje Moens-Meijers zeggen wij u hartelijk dank. Tannie Gideonse-Moens Adri Gideonse Adriaan Laura Oost-Souburg, juli 2011 Uw betrokkenheid en vriendschap betoond na het overlijden van mijn moeder, schoonmoeder en onze oma Janna Aaltje de Feijter-Scheele is voor ons een geweldige steun geweest. Hartelijk dank daarvoor. Kees en Willie Joyce en Sander Manon en Erik Temeuzen, juli 2011 Al uw warme blijken van medeleven tijdens het ziekbed en na het overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Jacobus Nicolaas Speijer zijn ons enorm tot steun en troost geweest. Hiervoor willen wij u hartelijk bedanken. Koudekerke, 30 juli 2011 Lena Speijer - van Sluijs Marja en Jan Dirk Nel en Ger Jan-Wim en Mirjam Kleinkinderen en achterkleinkind M DANKBETUIGING Voor de liefde en steun die wij ontvingen via uw aanwezigheid, kaarten, telefoontjes en hartverwarmende gesprekken na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante FIEN DE WITTE 27 oktober 1927 - f27 mei 2011 onze broer, zwager en oom CHRIS DE WITTE 14 maart 1932 - f21 juni 2011 willen wij u hartelijk bedanken. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd heeft ons gesteund om het verlies te dragen. Familie de Witte Juli 2011 Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Zoveel liefde en steun ons gegeven. Een kaart, brief, telefoontje of wat het ook zij, was ons een troost in deze moeilijke tijd. De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve vrouw en onze moeder Cornelia Joppa de Booij-de Smit Corrie hebben ons diep ontroerd. Wij willen u hier hartelijk voor bedanken. Jan de Booij John en Maaike Kortgene, juli 2011 Langs deze weg willen wij iedereen bedanken voor het warme medeleven dat wij van u allen hebben ontvangen na het in korte tijd achter elkaar overlijden van mijn echtgenoot, onze vader en opa, John Schieman en zijn moeder, mijn schoonmoeder en onze oma, Truus Schieman-de Wael Uw aanwezigheid bij de herdenkingsbijeenkomst, de bloemen en de vele kaarten met betuigingen van uw medeleven bieden ons veel steun bij het verder verwerken van het verlies. Namens de gehele familie, M.J.W.F. Schieman-de Burger Zoveel kaarten, Zoveel warme woorden, Zoveel belangstelling, Zoveel troost Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve pa en allerliefste opa willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo gezien was. Betsie Kant - Ossewaarde Kinderen en kleinkinderen Kapelle, juli 2011.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 37