Nazomeren op Madeira JE BESPAART KOOP DIT WEEKEND OP SWEETDEAL.NL WEEKENDDEAL Ga voor een heerlijk 5-gangen keuzemenu voor 2 personen t.w.v. 66,- voor 33,- naar restaurant Amigo in Vlissingen. Je profiteert van wel 50% korting. HIGHLIGHTS VOORWAARDEN ^T'web T GA VOOR DEZE AANBIEDING NAAR SWEETDEAL.NL IN PLAATS VAN €66,- KORTING zaterdag 30 juli 2011 sweetdèa Een uitgebreid etentje voor 2 personen met een korting van 50%. Keuze uit 8 verschillende 5-gangen keuzemenu's, met een variatie aan Argentijnse gerechten op de kaart. Top locatie in Vlissingen, vlak bij het strand. De voucher is 4 maanden geldig. Reserveren o.v.v. Sweetdeal. Niet geldig tijdens de feestdagen. Geldig van maandag t/m vrijdag. Deze zonnige reisaanbieding neemt u mee naar het Portugese eiland Madeira. Dit vulkanische eiland is het decor van een prachtige flora en fauna en is daarmee een ideale bestemming voor wandel- en natuurliefhebbers. Vanuit het hotel maken we mooie eilandtochten en bezoeken we de hoofdstad Funchai met haar botanische tuinen. Op de vrije dagen heeft u alle tijd om het eiland op eigen gelegenheid te verkennen of deel te nemen aan één van de mooie excursies! Dagprogramma: Donderdag: Vluchtvan Amsterdam naar Funchai en transfer naar het hotel. Vrijdag: Halve dagtocht naar de hoofdstad Funchai. Hier bezoeken we o.a. de Mercado dos Lavradores, de botanische tuinen en de oudst werkende wijnkelder van Funchai. Zaterdag: Vrije dag. Zondag: Optionele wandeltocht Referta o.l.v. een ervaren gids. De route voert door schitterende natuur en kleine dorpjes aan de noordkust (kosten ca. 27,- p.p.). Maandag: Eilandtour naar het westelijke deel van Madeira met o.a. bezoeken aan het pittoreske stadje Camara de Lobos, de 'Paul da Serra' hoogvlakte en Porto Moniz, een klein vissersdorpje bekend om zijn natuurzwembaden in de lavarotsen. Dinsdag: Optionele halve dagtocht naar de Nonnenvallei en Monte. Ook rijden we naar de indrukwekkende Pico dos Barcelos, vanwaar we een schitterend uitzicht hebben over Funchai en de baai (kosten ca. €28,-p.p.). Woensdag: Eilandtour naar het oostelijke deel van Madeira met o.a. een bezoek aan een forellenkwekerij in Ribeiro Frio en het traditionele plaatsje Santana. Donderdag: Transfer naar de luchthaven van Funchai en terugreis naar huis. Hotel Madeira Panoramico**** Gelegen op ca. 3 km afstand van het centrum van Funchai (ma-za 12x per dag gratis shuttlebusje hotel-centrum). Het hotel beschikt over Lezersprijs: September1 - 8 -15 - 22 - 29 Oktober 6 -13 -20 €-827,- 797,- €-827,- 797,- *De genoemde prijs geldt per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer en is inclusief de genoemde 30,- korting per persoon. Excl. entreegelden en optionele excursies, reserverings-en administratiekosten, Calamiteitenfonds en reis-en/of annuleringsver zekering. U kunt tegen een toeslag van €30,-een NS treinretour Schiphol reserveren. een receptie, lift, meerdere restaurants, bar, overdekt zwembad, verwarmd zwembad met ligstoelen, poolbar, tennisbaan en Health Center. De kamers zijn voorzien van airconditioning, telefoon, tv, minibar en kluisje en hebben alle een badkamer met bad, toilet, föhn en balkon. Inbegrepen: vlucht Amsterdam-Funchai v.v. perTransavia.com genoemde excursies per lokale bus 7 nachten verblijf in 2-pers. kamer 7x halfpension vanaf diner le dag t/m ontbijt laatste dag Nederlands sprekende reisleiding tijdens de excursies (tijdens de keuze-excursies, ter plekke te reserveren, mogelijk Engelssprekende reisleiding) luchthavenbelastingen brandstof-en veiligheidstoeslagen. Extra's Verlenging 300,- p.p. per week o.b.v. een 2-pers. kamer Toeslag 1-persoonskamer 150,- p.p. per week Toeslag 1-persoonskamer zeezicht 200,- p.p. per week Toeslag 2-persoonskamer zeezicht 50,- p.p. per week Meer informatie en boeken: Zie onze website voor meer informatie of om deze zeer aantrekkelijk geprijsde lezersaanbieding te boeken. Of ga naar één van de 200 Globe Reisburo's of bel 0900 - 8098 (0,20 p.m.) Minimum aantal deelnemers: 18 (ook bij optionele excur- sies). Vermeld bij reservering het reisnummer BEPT04-01. [RElZENl sSi (i® pzc.nl/webwinkel PZC categorie reizen (rondreizen) 8-/15-daagse vlieg-excursiereis, incl. reisleiding en excursies

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28