Gratis Zomerkrant bij de PZC Geniet van deze fantastische boekenpakketten De hele zomer lang dagelijks kans op een mountainbike! Van 4 juli tot en met 27 augustus www.pzc.ni/abonheren ABONNEEACTIE: De PZC geeft dagelijks een mountain bike weg aan haar abonnees. Ga naar PZC.nl/foto en plaats in fotoalbum Zomer 2011 uw mooiste, leukste, gekste zomerfoto en maak iedere dag kans op deze fantastische fiets. Nog geen abonnee? Neem nu het zomerabon- nemeht, kijk op www.pzc.nl/abonneren Nu in onze webwinkel! pzc.nl/webwinkel Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. if mjg. vrijdag 29 juli 2011 Dagelijks een apart zomerkatern, boordevol interessante verhalen en praktische infomatie over wat er deze zomer te doen is. Met nieuws, reportages, nuttige tips, leuke rubrieken over onder meer musea en koken en een uitgebreide dagagenda. WEBWINKEL Prijs is exclusief verzendkosten III Lezersprijs 19,95* ter» Lezersprijs 15,95* Lezersprijs 15,95* Lezersprijs €22,50* In dit pakket 3 boeken van Nederlandse schrijvers: Alle verhalen (Jan Wolkers): seks, dood, hu mor en sentiment kenmerken de verhalen van Jan Wolkers (1925-2007). Zijn verhalen vormen een van de onbetwiste hoogte punten van de Nederlandse naoorlogse literatuur en zijn in vele talen vertaald Brieven aan Matroos Vosch (Gerard Reve): dit verhaal bestrijkt een veelbewogen periode en nergens anders zal de lezer de neerslag daarvan indringender terugvinden dan in deze intieme brieven De Joodse Messias (Arnon Grunberg): deze dikke roman is absurd, komisch en gru welijk provocerend en tartend en tegelijk - daar kun je niet om heen - meesterlijk! Vertaald literatuurpakket Prachtige verhalen van buitenlandse schrij vers verzameld in één pakket: De lieveling (Russell Banks): het verhaal van Hannah Musgrave die zich als jonge studente met linksradicale sympathieën aansluit zich aan bij de terroristische Weathermen-groep O, wat schitterend allemaal (Sean Wilsey): een caleidoscopische mix van alles wat een jongeman, die Sean Wilsey heet, bezighoudt Ik ben Charlotte Simmons (Tom Wolfe): Charlotte Simmons, een beschermd opge voed meisje uit een klein dorpje in North Carolina, krijgt een studiebeurs om naar Du pont University te gaan. Hoe zal het haar vergaan? 3 fantastische thrillers in een pakket vol spanningen misdaad: Hot kid (Elmore Leonard): Hot Kid is een misdaadverhaal dat zich afspeelt eind jaren twintig/begin jaren dertig van de 20e eeuw CIA Omnibus (Francine Mathews): Twee adembenemende spionage thrillers in één band; Terreurgroep 30 april Tussen twee vuren Donnie Brasco (Joey Pistone): Een waar- gebeurd verhaal over de strijd tegen de maffia in Amerika en speciaal in New York. 3 mooie boeken om lekker creatief bezig te zijn: Schilder uw eigen meesterwerk (Mark Churchill): Voor dit boek werden schilde rijen van dertig van 's werelds grootste kunstenaars geselecteerd en door een team van moderne kunstenaars opnieuw - vervaardigd Gevoel voor stijl - ruimte (Shannon Fricke): dit boek laat u zien hoe u uw huis veran dert in een plek die weerspiegelt wat u zélf bent, een plek die aansluit bij uw sfeer en uw persoonlijkheid Aquarel workshop (Mark E. Mehaffey): dit boek is voor zowel de beginner als de gevorderde aquarellist. Nederlands literatuurpakket Internationaal thrillerpakket Creatief boekenpakket

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72