Nelly Rijnberg - Renters Nelly ^2 I familieberichten vrijdag 29 juli 2011 IDenseniinq.nl We staan niet altijd stil bij het woord "samen", maar het is een groot gemis, als "samen" uit je leven is... Diep bedroefd om wat zij achterlaat, maar.dankbaar voor de liefde, steun en zorg waarmee zij ons heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze bijzondere moeder en oma Charlotte Gertrude Dorothea Pauly-Toetzke "Oma" 11 juli 1929 28 juli 2011 weduwe van Willi Pauly Ritthem: Sabine en Rinus Laurens Correspondentieadres: Zandweg 38, 4389 TH Ritthem Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 2 augustus van 11.30 tot 12.00 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Om 12.15 uur zullen we haar aldaar in een samenkomst herdenken, waarna om 13.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er de mogelijkheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Wanneer u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn verdrietig dat onze vriend Denni Piter het gevecht heeft verloren, maar troosten ons met de gedachte dat hij terug bij zijn moeder is. Denni, we zullen je missen. FC Dauwendaele 4: Peter, Rik, Tommie, Argenus, Adil, Milad, Ruben, Danny, Kevin, Niels, Krijn, Matthias, Ricky, Marcel, lbo, Rinus en Rolf Lieve Denni, je bent in je strijd tot het uiterste gegaan, niemand kan begrijpen wat jij hebt doorstaan. Nathalie Gerstel Lieve Denni Samen opgegroeid,samen alles ondekt en meegemaakt. Ik wil je bedanken voor alle mooie herinneringen die je me hebt gegeven. Ik ga je ontzettend missen. Tommie Wij wensen de familie en vrienden van Denni heel veel sterkte toe in de komende tijd. Jeroen Nellie de Bont Lieke Hans Lindie Diederik Hooimeijer Pieter Marieke Geelhoed We gaan onze vriend Denni Piter missen. Ayomi bon amigu... Lennart, Bianca, Jack, Serge, Olivier, Eva, Dennis, Marjan, Martijn, Hans, Joyce, Diego, Jeroen, Rachel, Jayden, Thalis, Hans, Mariëlle, Sem, Elin, Chris, Sinead, Jennah, Bob, Rhea Heden hebben wij kennisgenomen van het voor ons onver wachte en op veel te jonge leeftijd overlijden van Denni Piter Gedurende zijn jeugd en later bij de senioren heeft hij met veel inzet en plezier bij FC Dauwendaele gevoetbald. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van F.C. Dauwendaele Middelburg De Heer is mijn herder, mij zal niets ontbreken. Psalm 23 Dr. Ida G. M. Gerhardt Onverwachts heb ik afscheid moeten nemen van mijn lieve vriendin Thecla Lubertha van der Roest-Kuil Thecla Denekamp, 20 juli 1922 Goes, 24 juli 2011 Edy Poot Middelmeet 23 4464 AX Goes De crematieplechtigheid heeft op nadrukkelijk verzoek van Thecla zelf, op woensdag 27 juli in besloten kring plaatsgevonden te Middelburg. Mijn lieve vriend Denni Piter Heeft zijn wedstrijd verloren. Nooit meer vissen. Nooit meer een visje eten. Nooit meer samen naar Feyenoord. Mosselik mis je ontzettend. Peter Lieve Denni De herinneringen waarbij we moeten lachen en huilen De herinneringen die we voor geen goud willen inruilen Het gemis van je lach Het gemis van je stem Het gemis van je aanwezigheid We hopen dat je nu je rust gevonden hebt We missen je Rik en Mireille Ondanks zijn grote strijdlust heeft onze lieve vriend Denni Piter de zware en oneerlijke strijd verloren. In ons hart zal hij altijd bij ons blijven. Denni, we zijn super trots op je! We missen je heel erg. De laatste box is van ons samen. Tim en Rik Je was een vrouw van eenvoud. Duidelijk herkenbaar voor degenen die bij je hoorden. Een moeder en oma waar je op kón bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen Achter je ligt een leven van werken en plicht, en juist dat bepaalde in alles jouw gezicht. Zo bescheiden als je hebt geleefd. Zo bescheiden ben je gestorven. Diepbedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan en betekend, en tevens dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn lieve vriendin Pieternella Willemina Rijnberg - Westerbeke sinds 28 maart 1994 weduwe van Jaap Rijnberg in de leeftijd van 66 jaar. Clement en Bianca Damian Kirsten Jaco Bert Heemskerk, 26 juli 2011 Correspondentieadres: Irenestraat 20,4328 BV Burgh-Haamstede Er is gelegenheid om afscheid te nemen van Nelly op zaterdag 30 juli van 10.00 uur tot 10.30 uur in de aula van begraafplaats "Vredehof", Oude Lagezoom te Haamstede, waarna we haar om 10.45 uur willen herdenken. Aansluitend zullen we haar begeleiden naar haar laatste rustplaats. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in bovengenoemde aula. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Vol bewondering over de manier waarop zij haar ziekte heeft gedragen, is onverwachts overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Nelly Rijnberg-Kenters Arno - Hanneke Ria - Jan Willy - Cor Jan - Ludy Joke f - Ab Adrie - Hannie Gré Neven en Nichten Burgh- Haamstede, 26-7-2011 Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Nelly Rijnberg Weduwe van Jaap Rijnberg sinds 1994 en levenspartner van Bert Vink Dirkje Huib t Kees en Willie Maatje Sari en Wim Toon Plonie en Henk Neven en nichten Nooit gedacht dat we je trouw, zorgzaamheid, opgewektheid en medeleven zo gauw zouden moeten missen. We zijn je dankbaar voor alles.... Voor altijd in ons hart! Burgh Haamstede: Francien Mona Lea Risanne

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32