Wil Kochen ITlensenÜnq.nl vrijdag 29 juli 2011 familieberichten 131 Üys/lailüi] Nu laat Gij, Here, uw dienstknecht gaan in vrede, naar uw woord, want mijn ogen hebben uw heil gezien, Lucas 2:29 en 30 Na een periode van afnemende gezondheid is rustig ingeslapen onze lieve pa en opa Izak Elenbaas weduwnaar van Christina Dina Verstraten 24-3-1926 t 27-7-2011 Sjaak t Joop f Helmond Dorine Dagmar en Wouter Naomi Leander Axel: Jacqueline en John DouniaY en Sharlon Sjamal Vlissingen Eric en Carolien Correspondentieadres: Hugo van der Goesstraat 3, 4571 MC Axel. Zaterdag 30 juli is er van 19.00 -19.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortuarium op begraafplaats 'Westerzicht' aan de Westsingel te Axel. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 1 augustus om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Koestraat 2 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan te Axel. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Verdrietig delen wij u mede dat wij afscheid hebben moeten nemen van mijn broer en onze zwager Izak Elenbaas Hij is in de vroege ochtend van 27 juli 2011 op 85-jarige leeftijd overleden. A. Elenbaas C.J.Elenbaas-Murre L. Elenbaas- Durinck Werpt al uw bekommernis op Hem, want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5 7 Bedroefd, maar dankbaar terugkijkend naar alles wat zij voor ons heeft betekend, hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Wilhelmina Sophia Flohil-de Jong Will Santpoort, 29 juli 1935 Goes, -27 juli 2011 Scharendijke, Simon Flohil Oost-Kapel le, René en Petra Flohil Milou Anne Ellemeet, Remy Flohil en verdere familie Dorpsstraat 10 4322 AD Scharendijke De afscheidssamenkomst zal gehouden worden maandag 1 augustus om 13.30 uur in "De Putmeet", Ingridstraat 32 te Scharendijke. Aansluitend zal de begrafenis omstreeks 14.30 uur plaatshebben op de algemene begraafplaats te Scharendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Putmeet". Will hield van bloemen Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Met groot verdriet moeten wij afscheid nemen van ons zusje, schoonzusje en tante Will Flohil-de Jong Bogor (Indonesia), Radboud en Kusni de Jong Aerdenhout, Mien Rijbroek-de Jong Heemstede, Ita Manz-de Jong Santpoort, Rienk de Jong Elma de Jong-Flohil Hilversum, Joop Dollé-de Jong f Wim Dollé Heemstede, Truus de Jong Noordwijkerhout, Bart de Jong Spanje, Bram de Jong Hoofddorp, André de Jong Burgh-Haamstede, Wim Flohil f Burgh-Haamstede, Jans van der Zande-Flohil Burgh-Haamstede, Mina Noordhoek-Flohil Krommenie, Kitty Flohil neven en nichten Scharendijke, 27 juli 2011 O, als ik niet had geloofd des Heren goedheid te zullen zien- Psalm 2713a Na een leven vol zorg voor alles wat haar lief en dierbaar was, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Johanna den Haan-Blom weduwe van Johannes den Haan in de leeftijd van 86 jaar. Kinderen en kleinkinderen Bruinisse, 27 juli 2011 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 125 Correspondentieadres: Overgauwseweg 41 2641 NC Pijnacker De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden maandag 1 augustus om 13.30 uur in het "Stiltecentrum" van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Diepbedroefd zijn wij door het overlijden van Michiel van Luijk Jet, we leven met je mee, we zullen er voor je zijn. Sterkte, ook voor Kostas, Eleni en familie. Kus, meiden van Kruidvat Wij zijn diep geschokt door het overlijden van onze jeugd trainer, begeleider en vader van ons jeugdlid Kostas Michel van Luijk Wij wensen familie en vrienden van Michel heel veel sterkte toe met dit onvoorstelbare verlies. Bestuur en leden van Handbalvereniging Delta Sport Tot onze diepe droefheid is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame moeder en schoonmoeder Gieltje Hage-van den Berge in de leeftijd van 96 jaar. Lies en Daan Jumelet-Hage Bruinisse, 27 juli 2011 Zorgcentrum "In 't Opper", kamer 23 Correspondentieadres: van Hertsbekestraat 13 4311 GS Bruinisse De rouwdienst zal D.V. maandag 1 augustus om 9.45 uur gehouden worden in het "Stiltecentrum" van zorgcentrum "In 't Opper", Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de oude begraafplaats aan de Dorpsweg te Bruinisse, omstreeks 10.45 uur. Na de begrafenis is er tot 12.00 uur gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Geen bloemen Onze dank gaat uit naar het personeel van "In 't Opper" voor de liefdevolle zorg en aandacht aan moeder gegeven. I.v.m. bovenstaande advertentie is onze winkel maandag 1 augustus de gehele dag gesloten. Bakkerij en Slijterij Jumelet-Otte Kerkstraat 45 Bruinisse bidden gaat met woorden maar ik doe het liever zonder en ben opeens een beetje bevangen door het wonder Toon Hermans Aan een mooi leven is een einde gekomen. Mijn lieve man, onze bijzondere vader, schoonvader, opa, broer en zwager is op 83-jarige leeftijd overleden Willem Kochen echtgenoot van Henriëtte Koppels Middelburg: H. Kochen-Koppels Driebergen: Michiel en Caroline Levi, Ilja Zeist: Selma en Titus Noah, Berber Fam. Kochen Fam. Koppels 25 juli 2011 Seisweg 143 4334 AH Middelburg Wij nemen afscheid van Wil tijdens een dienst op maandag 1 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Het voelt nog erg onwerkelijk dat op 25 juli is overleden onze goede vriend en maatje We zullen hem en daarmee zijn humor missen. Wij wensen Hannie, kinderen, kleinkinderen en verdere familie heel veel sterkte bij de verwerking van dit gemis. Ab en Ineke, Hans en Lenny, Chris, Riet, Jan en Linda.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31