zeeland 119 er voor iedereen' EXTRA VAKANTIEGELD! het faillissement spoorloos Tentoonstelling over de Vrouwen van Srebrenica vrijdag 29 juli 2011 „Peter Mulder is al sinds de uitspraak zoek. Inmiddels is het faillissement opgeheven, maar de schuldeisers hebben niets gekregen." Hans Wind, curator foto Ruben Oreel In juli 2007 bleek het conflict opge lost en ging de golfbaan open. Een paar maanden later ging het hele golfbaancomplex alweer dicht. In vesteerders hadden er beslag op la ten leggen omdat Golfpro niet aan zijn financiële verplichtingen vol deed. Uiteindelijk werd Golfpro Beheer BV in augustus 2008 fail liet verklaard. Peter Mulder is sindsdien spoor loos, zegt curator Hans Wind uit Middelburg. „Hij is al sinds de uit spraak zoek. Alle wegen om hem op te sporen zijn doodgelopen. In middels is het faillissement opge heven, maar de schuldeisers heb ben niets gekregen." Het complex is voor 600.000 euro verkocht. Dit bedrag is naar de ABN Amro gegaan. Naar de reste rende vordering (200.000 euro) kan de bank fluiten. Dat geldt ook voor alle anderen aan wie Golfpro nog geld schuldig was. In totaal gaat het om 1,1-miljoen euro. De grootste schuldeisers lopen 550.000 en 240.000 euro mis. De kans dat het geld er ooit nog komt, is klein, zegt Wind. RECHTBANK BREDA De griffier van de rechtbank te Breda roept hierbij op de belanghebbende: PUBUDU DE ZOYSA, geboren 17 DECEMBER 1972 te BALAPITYA (Sri Lanka), zonder bekende woon- of verblijfplaats, om te verschijnen ter terechtzitting -met gesloten deu ren- van de rechtbank te Breda op 29 augustus 2011 te 14:00 uur, teneinde te worden gehoord naar aanleiding van een door T.A.P. DE SILVA ingediend verzoekschrift met betrekking tot gezag. De zitting wordt gehouden, in het gebouw van de rechtbank aan de Sluissingel 20 te Breda. Een afschrift van het verzoekschrift is voor belanghebbende te verkrijgen bij bovenge noemde griffier. Belanghebbende kan tot uiterlijk de datum van de terechtzitting, uitslui tend door tussenkomst van een advocaat, een verweerschrift, vergezeld van twee afschriften, ter griffie indienen. Indien belanghebbende niet in staat is de kosten verbon den aan deze procedure te betalen, kan hij/zij zich wenden tot de Raad voor Rechtsbijstand. De griffier. S Circle of live, één van de kunstwerken van Hans van Tilburg op zijn exposi tie Vrouwen van Srebrenica. foto Lex de Meester door Maurits Sep GRIJPSKERKE - De beelden van de val van de Bosnische enclave Sre brenica schokten de wereld. Man nen werden door Servische militai ren gescheiden van hun vrouwen en keerden nooit meer levend te rug. Die televisiebeelden lieten kunstenaar Hans van Tilburg uit Bergen op Zoom niet los. Hij ver werkte zijn gevoelens in een serie beelden, die nu worden geëxpo seerd in de tuin van Wilhelmina's Oord in Grijpskerke. De eerste gevoelens die hij in beel den uitdrukte, waren machteloos heid en verdriet. Daarna volgde nog een reeks beelden over univer sele thema's. Overpeinzing. Geborgenheid. Herinnering. Toeverlaat. Overleg. Al kan van het laatste gezegd wor den dat dat vooral uitdrukt wat er in die oorlog ontbrak, waardoor het drama in Srebrenica zich kon voltrekken. Van Tilburg vertaalde deze emo ties naar Srebrenica door ze tot uit drukking te brengen in vrouwenfi guren. Opvallend is ook zijn mate riaalkeuze. Hij heeft als basis het natuurproduct porcellino gebruikt en dat vervolgens voorzien van een laag polyumarble. Dat zorgt voor oxidatie en voorziet de beel den van een laagje roest. Die geeft de beelden een oranje kleur en de opperlaag oogt als suède. De 'Vrou wen van Srebrenica' krijgen daar door tevens iets zachts en kwets baars. Van Tilburg wil er ook mee uit drukken dat we de vrouwen van Srebrenica niet mogen laten 'ver roesten'. We hebben, vindt hij, nog iets 'goed te maken'. Dat krijgt een extra invulling door het door hem opgerichte fonds Vrouwen van Srebrenica. De sculptuur met die titel is te koop voor 750 euro. Daarvan wordt 250 euro gereser veerd voor de doelgroep: de vrou wen van Srebrenica. Van het beeld worden meer exemplaren ge maakt. De exacte besteding van de opbrengst is nog niet bekend. Expositie Vrouwen van Srebrenica, Hans van Tilburg. Wilhelmina's Oord, Mariekerkseweg 26, Grijpskerke. Te zien tot en met 13 augustus. AutoTeam trakteert UIT Waar naar toe voor een avondje uit? Kijk'op www.pzc.nl/uit voor muziek, theater en films. Op vakantie in Zeeland? Lees de Zomer- krant en kijk op www.pzc.nl/zomer voor tips en leuke verhalen over activiteiten en evenementen in Zeeland. 110% korting op nieuwe auto's uit voorraad én /TXAutoTeam A Z—JLA voel je v r i j r- Bergen op Zoom, Roosendaal, Steenbergen, Goes, Vlissingen www.autoteam.nl 10'-0 voordeel geldig mei registratie uiterlijk 30 september 2011. Alleen op voorraadmodellen en niet in combinotie met ondere octies. De 1.000 cosh wordt rechtstreeks door General Motors Nederlond B.v. uitgekeerd op de bonk/girorekening von de koper, no aflevering/registratie von een nieuwe Opel. Dit aonbod geldt voor nieuwe klontenorders (porticulier/KZM) van 1 juli t/m 30 september 2011 met een uiterlijke kentekenregistrotiedotum van 30 november 2011Kijk voor de voorwoorden op www.opel.nl. Wijzigingen voorbehouden.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 19