naar roem in België Terneuzens feest afgelast 2C 50% zeeland 119 korting Vier brandweerwagens kazerne Terneuzen-noord bij zuiderburen Politie zoekt getuigen van inbraak Oostburg AFWIJZING Veiligheid niet gegarandeerd vouwgordiin donderdag 28 juli 2011 Z OOSTBURG - De politie zoekt getui gen van een inbraak in Oostburg, die dinsdag tussen 10.00 en 13.00 uur is gepleegd. Bij een inbraak in een woning aan de Bakkersdam werden een fotoca mera en een navigatiesysteem mee genomen. Getuigen zagen daarna, een zwarte Opel Astra wegrijden, met daarin vier donker getinte per sonen. Met twee auto's zetten zij de ach tervolging in, maar in de omge ving van de Appelstraat verdween het voertuig uit het zicht. De politie vraagt mensen die iets gezien hebben of die meer denken te weten over de inzittenden, te T>ellen naar 0900 8844. AutoVermeulen Goes Autohuis Terneuzen Kia Melse Vlissingen (gi?) DOE ONS DAT MAAR EENS NA door Paul Begijn TERNEUZEN - Het dancefeest dat op zaterdag 13 augustus op het Arse naalplein in Terneuzen zou wor den gehouden, gaat niet door. Bur gemeester en wethouders verle nen geen vergunning omdat de openbare orde en veiligheid niet gegarandeerd kunnen worden. De politie heeft niet genoeg agenten beschikbaar. Volgens waarnemend burgemees ter Pim Broekhuysen kan de poli tie geen extra mensen vrijmaken omdat er nog drie grote evenemen ten zijn in de provincie. „De ver gunningaanvraag is te laat binnen gekomen. Het wordt helaas steeds moeilijker om dit soort evenemen ten op korte termijn te regelen. De politie zit ook met een planning en dit soort feesten kunnen daar niet ineens nog bijkomen." De organisatie, de stichting Live Stage Terneuzen, betreurt het af ketsen van het dancefeest, maar heeft ook wel begrip voor de beslis sing van het dagelijks gemeentebe stuur. Volgens Cindy van der Zalm is de aanvraag voor het evenement drie maanden geleden ingediend. „De politie maakt in het begin van het jaar haar planning voor de eve nementen in de regio. Omdat wij toen nog niet van plan waren in augustus een dancefeest te hou den, konden wij nog geen aan vraag doen. Het is voor ons met een een les om in het begin van het jaar een duidelijke en strakke planning te maken voor de evene menten die we willen houden." Overigens was de stichting Live Stage enkele weken geleden al ge stopt met het opzetten van het eve nement omdat Van der Zalm al verschillende signalen had gekre gen dat de vergunning een moei lijk verhaal zou worden. De stichting Live Stage richt zich nu op de volgende evenementen, die wel rond zijn. Op 10 septem ber krijgt Terneuzen in navolging van Vlissingen voor het eerst het evenement Film by the Sea. Een week later staat de tweede editie van Maespop op het programma dat vorig jaar een succesvolle start kende tijdens de Terneuzense ker mis. jgp Geldig op elk 2C vouwgordijn. Korting geldt op het goedkoopste product. Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen www.tmcbinnenhuisadviseurs.nl door Wout Bareman TERNEUZEN - In de nieuwe brand weerkazerne Terneuzen-noord in de Zuidlandstraat worden vier brandweerwagens gestationeerd. De kazerne wordt gebouwd op de plaats waar tot vorig jaar een flatge bouw van woonstichting Clavis stond. Met de nieuwbouw is een klein miljoen gemoeid. De brandweer was al geruime tijd op zoek naar een goede locatie voor een extra uitrukpost, naast de nieuwe brand weerkazerne in de Koegorspolder. Die extra post is nodig om te vol doen aan de normen voor de uit- ruktijd. Bij brand, ongevallen en andere incidenten moet de brand weer binnen vijf tot acht minuten ter plaatse zijn. Dat kon, bij een in cident in het hart van de stad, van uit de Koegorspolder niet worden gegarandeerd. De nieuwe kazerne wordt vlakbij de rotonde Guido Gezellelaan-Zuidlandstraat ge bouwd. Het resterende gedeelte van het perceel wordt ingevuld met groen. Voor de nieuwbouw moet overigens wel een aantal bo men wijken. De brandweer maakt voor de uitruk in het noordelijk stadsdeel nu nog gebruik van de oude kazerne aan de mr. Haarman- weg. Die is verkocht. Bij exploot van gerechtsdeurwaarder P.J. Dielen te Terneuzen d.d. 20 juli 2011 is, onder intrekking- en buiten effectstelling van het exploot van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen d.d. 24 juni 2011, op verzoek van BENNO DE REU, wonende te Hoofdplaat, bete kend aan YOANA YORDANOVA VEZENKOVA, voorheen wonende te Hoofdplaat, doch thans zonder beken de woon- en of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, het namens requirant ingediende verzoekschrift tot echtscheiding. Gerequireerde kan, slechts door tussenkomst van een advocaat, tenminste 13 weken na betekening hetzij een verweerschrift indienen, hetzij uitstel verzoeken. Van dit exploot kan belanghebbende een afschrift verkrijgen op onder staand-adres. VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 Sherelle de Jong: „Een carrière in de model- of televisiewereld zie ik misschien wel zitten." foto's Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41