Vergroot uw kennis! NTI PZC Zomer in Maastricht! WEBWINKEL 20 verschillende cursussen Wat dacht u van onderstaande cursussen? Nederlandse taal foutloos Internet en e-mail Een leven lang vitaal Zelf webshop starten pzc.nl/webwinkel 109,- p.p. voor 3 dagen! donderdag 28 juli 2011 Studeren op je eigen manier Uw krant biedt u in samenwerking met NTI maar liefst twintig verschillende cursussen aan' De verschillende cursussen worden allemaal met een hoge korting op de reguliere prijs aan u aangeboden, zonder verborgen kosten. Alles zit in de lezersprijs inbegrepen: van inschrijfgeld tot certificaat en eventueel een af te nemen examen. Gaat Nederlands spreken, lezen en schrijven u niet zo goed af als dat u eigenlijk zou willen? Dan is de cursus Nederlandse taal foutloos schrijven en spreken geknipt voor u. Adviesprijs €440,- Lezersprijs 367,- Bent u die 50-plusser die met de computer aan de slag wilt? De cursus Internet en e-mail voor 50+ is zo opgesteld dat u stap voor stap alle kennis en vaardigheden opdoet die nodig zijn om van internet gebruikte maken. Adviesprijs 287,50 Lezersprijs €221,88* Bent u benieuwd naar het geheim van een lang en vitaal leven? Het antwoord vindt u in de cursus Een leven lang vitaal voor 50+! Lezersprijs 189,25* Wilt u al jaren een webshop beginnen? Of hebt u al een webshop, maar wilt u deze optimaliseren en zorgen dat deze beter te vinden is? Dan is de cursus Webshop starten zeker iets voor u! Lezersprijs 367,-* Bekijk het gehele aanbod of voor nadere informatie onze webwinkel en vergroot uw kennis binnen uw interessegebied! De lezersprijs is een totaalprijs van lesgeld, inschrijfgeld, certificaat en eventueel te maken examen. Alle cursussen hebben betrekking op afstandsonderwijs. categorie Cursus en opleiding Maastricht, sjoenste stad aon de Maos Een zomers bezoek aan Maastricht is heerlijk. Deze mooie stad aan de Maas is aangenaam verfrissend. Lekker op een terrasje zitten aan het beroemde Vrijthof of onder de bomen op het Onze Lieve Vrouwe plein. Gezellig samen een ijsje eten bij een authentieke ijssalon of even uitwaaien tijdens een rondvaart over de Maas met een bezoek aan de grotten. Ook in de zomer is het in deze mooie stad goed toeven. Vanuit uw luxe 4-sterren Amrath Grand Hotel de I' Empereur kunt u optimaal genieten van Bourgondisch Maastricht. Even winkelen, slenteren langs kunst Si antiek winkeltjes, wandelen langs de Maas, Bourgondisch dineren, zwemmen in uw luxe hotel of misschien wel een dagje relaxen in Ther men Born? U komt nog tijd tekort. Natuurlijk maakt u ook een mooie tocht door het schitterend Limburgse Heuvelland schap. Wat is Zuid Limburg toch prachtig. Wedden dat u na 3 dagen nog lang niet huiswaarts wilt keren? Amrath Grand Hotel de l'Empereur: U verblijft in het prachtige 4 sterren Amrath Grand Hotel de I' Empereur, in het chique stadsdeel Wyck. Dit prachtige gebouw is een Jugendstil Rijksmonument uit 1902. Het moderne comfort en de klassieke traditie staan garant voor een heerlijk verblijf. Uw com fortabele kamer is voorzien van douche, ligbad en toilet, haarföhn, telefoon, televisie, high-speed internetaansluiting (gratis gebruik in de lobby), koelkastje, koffie-en theefaciliteiten en kluisje. Natuurlijk is er een gezellige hotelbar met lounge. Het sfeervolle Grand Restau rant met uitzicht op het plein laat u genieten van heerlijke gerechten met lokale accenten. Het hotel heeft verder een verwarmd overdekt zwembad (gratis), een infrarood sauna (tegen betaling) en zonne bank (tegen betaling). Dit heerlijke hotel is een oase van rust in het bruisende Maastricht Inhoud: 2 x overnachting 2 x "Le good Morning Amrath Ontbijt buffet" lx3-gangen diner op deaankomstdag Informatiepakket over Maastricht Entreebewijs Holland Casino Valkenburg Adviesprijs 175,- Lezersprijs* 109,- *Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Bij aankomst op donderdag, vrijdag of zaterdag geldt een toeslag van 15,- p.p. Toeslag alleengebruik: 34,- p.n. Toeristenbelasting: 3,41 p.p.p.n. Reserveringskosten: 7,50 per boeking. Nachten bijboeken is uiteraard mogelijk op aanvraag. Dit arrangement is geldig t/m 31 oktober 2011. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744 o.v.v. WEG1AMEMP rr. w w w. pzcn l/we bwi n ke I categorie reizen (hotelovernachtingen) #WEBW!NKEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 27