Pleijte en Engels ongrijpbaar Top voorraad deals bij de Ford dealer 24I sport Arwin Willem* 20% bijtelling Goes: Auto Adria B.V., 0113 - 22 04 40. Oostburg: Van de Ree Oostburg B.V., 0117 - 38 32 30. Terneuzen: Van Putten Zn. B.V., 0115 - 61 38 57. Vlissingen: Autobedrijf Joosse, 0118 - 41 94 20. Zierikzee: Auto Adria Zierikzee B.V., 0111 - 41 72 16. Pool Konrad Helt afgetest bij Hoek Van der Velde verliest van titelfavoriet PZC STRATENLOOPCIRCUIT Volgende week volgt ontknoping in Vlissingen 2.500,- inruilpremie op de Focus 17.245,- 2.500,- inruilpremie op de C-MAX 21.845,- 2.500,- inruilpremie op de Mondeo Arwin Willemsen toont de fraaie racefiets door Koen de Vries MIDDELBURG - Arwin Willemsen mag zich sinds gisteren de trotse ei genaar van een Cannondale Super- six racefiets ter waarde van 5499 euro noemen. De bijna zeventien jarige Middelburger won de door de Middelburgse tweewielerspecia- list Piet Voskamp ter beschikking gestelde supersonische fiets door de afsluitende quiz van de PZC Le zers Tour als beste in te vullen. Willemsen was een van de tien ge nodigden die in het nationaal voet balmuseum kans maakten op de hoofdprijs. Hij stond net als de an- Het belooft een mooie zomer voor u te worden. U ontvangt namelijk 2.500,- extra inruilpremie van de Ford dealer als u kiest voor de exclusieve selectie uit zijn voorraad van de nieuwe Focus, nieuwe (Grand) C-MAX of Mondeo. Stuk voor stuk Ford modellen uitgerust met slimme technologieën die zorgen voor een hoog rijcomfort. Deze actie geldt tot en met augustus 2011. Leaserijders ontvangen een accessoirecheque van 1.000,-. Hóe eerder u langskomt, hoe groter uw keuze. Kom langs en kies uw nieuwe Ford uit de voorraad. Feel the difference MIDDELBURG De Poolse voetballer Konrad Helt is afgetest bij hoofdklasser Hoek. Hij heeft meegetraind en het oefen duel met Axel meegespeeld, maar is niet goed genoeg bevonden. Over de andere testspeler, de Brazi liaan Lima, is nog geen beslissing genomen. Helt, die zichzelf aanmeldde bij Hoek, werkt nu een oefenperiode af bij zaterdag-eersteklasser Zaam- slag. MAASEIK Tennisster Bernice van der Velde is er gisteren niet in geslaagd de laat ste acht te bereiken van het future- toernooi in Maaseik. De negentien jarige speelster uit 's-Gravenpolder verloor van de nummer één van de plaatsingslijst, de Bulgaarse Marti na Gledacheva. Het werd 6-3 7-6. De Bevelandse, die zich succesvol door het kwalificatieschema heen werkte, won in de eerste ronde van de Belgische Anne Delefortrie. donderdag 28 juli 2011 Ford Focus Ambiente v.a. 19.745,- Inruilpremie 2.500,- Tijdelijk incl. inruilpremie v.a. Ford C-Max Trend v.a. 24.345,- Inruilpremie 2.500,- Tijdelijk incl. inruilpremie v.a Ford Mondeo Ambiente v.a. 24.995,- Inruilpremie 2.500,- Alle bedragen in euro's. Prijzen zijn incl BTW/BPM. exd. kosten rijklaar maken en verwijderingsbijdrage, tenzij anders aangegeven. Wijzigingen voorbehouden Afgebeelde auto kan afwi|ken van standaardspecificaties. 'Rekenvoorbeeld afhankelijk van beschikbare vaxraad v,aag de dealer naar de uoor waaiden of kijk op ford.ni Gemiddeld brandstofverbruik en C02-uitstoot: km/liter: 12,5-23,8; liter/100 km: 4,2-8,0; C02 gr/km: 109-184. Tijdelijk incl. inruilpremie v.a. door Sjaak Sinke BURGH-HAAMSTEDE - Op Tim Pleij te en Anjolie Engels staat in het PZC-stratenloopcircuit geen maat. Van start tot finish liep het tweetal in hun categorie gisteravond in de Bombokaal te Burgh-Haamstede aan de leiding. Pleijte was na een ronde van 3,4 ki lometer al uit het zicht van zijn achtervolgers gelopen. Erwin Har mes (Dynamica) hield de schade nog enigszins beperkt met Alexan der van de Vooren (Atverni) op de derde stek, voor Tommy Staal (Del ta Sport) die het na twee ronden voor gezien hield. Staal liep in ge zelschap van Jesper Francke (Dyna mica), Huub van Noorden (AV'56), en Maurice van Veltho- ven (De Lier). Martijn de Kok (Dynamica) was te rug na een beenblessure en werkte zich in de loop van de wedstrijd steeds verder naar voren. Arjan Be- ije (Delta Sport) had vorige week de loop in Westkapelle laten gaan en voelde zich nu in zijn eigen ge bied weer lekker op dreef Maar Pleijte was voor iedereen al snel ge vlogen. Na de eerste ronde in 10 minuten en 32 seconden kwam de ex-bokser na twee ronden door in 21 minuten en 30 seconden. Har mes had inmiddels al een minuut aan de broek, maar had zich wel losgemaakt van Van de Vooren, Staal en Francke. Pleijte had uiteindelijk 32 minuten en 6 seconden nodig voor de 10,2 kilometer. Harmes hield de twee de plaats vast en staat nog steeds aan de leiding in het stratenloop- circuit met 1996 punten omdat Ple ijte de Domburgloop heeft gemist. Francke werd vierde achter Van de Vooren en bezet de tweede plaats in het circuit. Martijn de Kok liet zijn blessure achter zich en fmish- Schrier (Dynamca), Jan Growy (Sas van Gent), Sjacco Joziasse (Dy namica) en Lous Wondergem (Dy namica). Na 37 minuten en 22 se conden finishte Engels op de acht tiende plaats overall net achter Erik Goossen (Scheldesport), die ook weer terug is na een blessure. Laura Kleinepier (Middelburg) blijft het goed doen in het circuit en finishte vier minuten achter En gels, maar bleef wel Annemiek van de Velde (Delta Sport) ruim schoots voor. Leonie Ton (Delta Sport) had slechts twee seconden achterstand op Van de Velden. Ook Ton is terug na een blessure. Volgende week neemt ze zelfs deel aan de Schotsmantriatlon in Kam perland, op de kwart-afstand. De finale van het PZC-stratenloop- circuit wordt volgende week woensdag in Vlissingen gelopen met de klassieke Boulevardloop over 7,2 kilometer. Anjolie Engels. te op de vijfde plaats, voor Huub van Noorden, Arjan Beije en Adriaan van Keulen. Anjolie Engels liep voor de vierde keer alle vrouwen op een hoop. Op haar nieuwe Lunarracer zweef de ze over de keien van Haamste de, natuurlijk in een groepje man nen met onder anderen David

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 24