28 I familieberichten woensdag 27 juli 2011 niensenljnq.nl Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze zoon Jacob Adriaan We noemen hem Jack Mare en Rianne Geene-Verduijn 23 juli 2011 Oostelijke kanaalweg 18 - 4424 NC Wemeldinge Opa Jo Geheel onverwachts zijn wij in Opa Jo Braggeman een goede vriend verloren. We zullen hem allemaal erg missen in zijn stamcafé The New Inn. Frans Robbie Simson Antoine Debbaut Karei van Son Rinus de Keijzer Rinus Govers Piet Wagenaar Patrick Mohr Eric Edith Hetty Rinus Jeroen van Son Clarence Jessica Yoo-Jin Kim Mandy John Diana Robbert Baart Op 93-jarige leeftijd is overleden onze schoonzus en tante Nel Harinck-Kole M. Harinck-Janse J. Harinck-Poppe Neven en nichten Beetje bij beetje moest je ons verlaten We konden niet zo goed meer met je praten Die blik, die stilte deed vaak zeer De moeder en oma van vroeger was je niet meer Maar nu je voorgoed bent heengegaan Zeggen wï] "Dank jevoor alles wat je hebt gedaan Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Neeltje Jozina Harinck-Kole sinds 19 juli 1984 weduwe van Adriaan Harinck in de leeftijd van 92 jaar. Waarde: Dini en Gerrit van Houte-Harinck Kruiningen: Robert en Corina, Jeffrey, Melissa, Steffan 's-Heer Abtskerke: Michel Krabbendijke, 25 juli 2011 Zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Kerkweg 34 4414 AC Waarde - De afscheidsdienst, geleid door Ds. H. van Oostende, wordt vrijdag 29 juli om 13.30 uur gehouden in het ver enigingsgebouw Hansweertsestraatweg 1 te Kruiningen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis is er in het verenigingsgebouw gelegen heid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Onze dank gaat uit naar de medewerksters van Ter Weel te Krabbendijke, AfdelingD, voorde goede en liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Waar iemands eindstreep is weten we gelukkig niet. s Komt deze eindstreep in zicht, dan moeten wij dat aanvaarden. Hoe moeilijk dat ook is. Na een arbeidzaam leven hebben we, toch nog sneller dan verwacht, afscheid moeten nemen van mijn geliefde man, onze zorgzame vader en opa Jacob Cornelis Herman Oole Jaap Echtgenoot van Ella Oole - Goudzwaard 18 februari 1921 Zierikzee t 25 juli 2011 Brouwershaven: G. Oole - Goudzwaard Hans Oole in herinnering Roosendaal: Cees Oole Leny Oole - Marcusse Edwin Arnout en Marieke Linda Zorgcentrum Allévo "Cornelia" Afd. Schelphoek. Correspondentieadres: Poortdijkstraat 2-11 4318 AN Brouwershaven De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zaterdag 30 juli om 1315 uur in het crematorium te Rotterdam - Zuid, Maeterlinckweg 101. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft onh'angen, gelieve dan deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde zwager en oom Jacob Cornelis Herman Oole Jaap Echtgenoot van G. Oole-Goudzwaard in de leeftijd van 90 jaar. Ouwerkerk: C.L. Dalebout-Goudzwaard Zierikzee: P.D. Kommer-Goudzwaard Hoogvliet: J. Goudzwaard-Dijkstra Bant (N.Op): J. van Dijk-Goudzwaard Zierikzee: C.A. Goudzwaard-de Looze Neven en nichten Zierikzee, 26 juli 2011 Onverwachts is overleden onze geliefde schoonzuster en tante Tan Poleij-van Paasschen Familie Poleij Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden, je hebt het dapper gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden, wie kan voelen watje hebt doorstaan. Rust nu maar uit. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat hij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste man, onze vader, schoonvader en trotse opa Jacobus Wilhelmus Johannes Ruijten - Jac- echtgenoot van Maria Elisabeth Antohia Gemma Ruijten-van Uden Hij overleed in de leeftijd van 77 jaar. Temeuzen: Marlies Ruijten-van Uden Teun en Debbie Mariska en Stefan Renske Frank Maurice en Ilse Xam Lotte Temeuzen, 26 juli 2011 Edvard Grieghof 53 4536 EP Temeuzen De plechtige uitvaartdienst vindt plaats op zaterdag 30 juli om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alberdingk Thijmstraat te Temeuzen, waarna om 15.30 uur de crematie plechtigheid volgt in de aula van crematorium Temeuzen, Bellamystraat 28c. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid om de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ik heb een mooi leven gehad het was af en toe zwaar ik ben tevreden zo. Verdrietig, maar met fijne herinneringen, hebben wij afscheid genomen van Onze ma, oma en omi Martha Schijvenaars levenspartner van Piet Boogerd 23-02-2011 03-03-1921 t 24-07-2011 Zwaai even als je weggaat Ger en Ryan Meeusen-Geuze Mare Juliette, Dionne, Bo Ad Meeusen -in herinnering- Kelta, Serge Ineke en Rob de Vos-Meeusen Tijs Lisette Judith Correspondentieadres: Vinkenhof 24 4332 DL Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 29 juli van 11.30 tot 12.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 13.00 uur plaatsvinden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Onze bewondering en dankbaarheid gaat uit naar "de meiden" van Hof Klarenbeek voor hun liefdevolle verzorging.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28