20 zeeland 'Als die Koninginnedag goed gaat, Concurrentie te groot voor ICT-service Atos naar Vlissingen Waterschap maait sloten 'Made in' is een rubriek waarin opmerkelijke bedrijven worden belicht. Vandaag: Hofman Productions uit Goes. Goesenaar (17) aangehouden na een ruzie dinsdag 26 juli 2011 VLISSINGEN - De Vlissingse Kennis- werf heeft een groot bedrijf bin nengehaald: Atos. De ICT-dienst- verlener vestigt dit najaar een ser vicecentrum in het 'witte huis' aan de Prins Hendrikweg. Atos, waar tot voor kort het woord je Origin aan was toegevoegd, is de grootste beursgenoteerde ICT- dienstverlener van Europa. Het bedrijf neemt in september, ui terlijk oktober intrek in het monu mentale pand. Er is plek voor 35 flexwerkers. Een deel hiervan wordt in Vlissingen en omgeving geworven. De ICT'ers verzorgen de software bij bedrijven in Zeeland, waaron der Delta. Op de Kenniswerf zelf maakt in middels Dok4i, de broeiplaats van innovatieve starters in de oude energiecentrale, gebruik van de diensten van Atos. MIDDELBURG - Het waterschap Scheldestromen gaat in de toe komst in heel Zeeland op dezelfde manier de waterlopen maaien. In het verleden gebeurde dat boven en onder de Westerschelde op twee verschillende manieren. Nu worden waterlopen met een bodembreedte van meer dan 70 centimeter met een zogenaamde maaikorf gemaaid. Het maaisel wordt dan binnen vijf werkdagen gehakseld. Smalle sloten met een bodem breedte van minder dan 70 centi meter worden gemaaid met een zogenaamde klepelmaaier. Daarbij wordt het gras afgeslagen en het komt dan op de kant en in de weg berm te liggen. Het waterschap maait de sloten en andere waterlopen voor een goede doorstroming van het water. De nieuwe eenduidige werkwijze zal pas in 2013 in heel Zeeland zijn in gevoerd. Dat heeft te maken met beschikbaar materieel en nog lo pende contracten met aannemers. HOFMAN PRODUCTIONS door Frank Balkenende Koninginnedag in Wemel- dinge, Concert4Kids met Ralf Mackenbach op de Goese Grote Markt, een chic be drijfsfeest in Land- en Zeezicht in Kamperland of de muziek op de Colijnsplaatse Havendagen. Achter de schermen van deze evenemen ten opereert Hofman Productions uit Goes. De ene keer verzorgt het bedrijf licht- en geluid, de andere keer de productie van A tot Z. Neem nou Koninginnedag 2010. Wemeldinge wacht op de komst van koningin Beatrix, kroonprins Willem-Alexander en zijn gade Maxima en de rest van de Oranjes. Dat alles moet in goede banen worden geleid. De burgemeester moet geluid hebben om de vorstin te kunnen toespreken, er zijn gro te televisieschermen nodig waarop toeschouwers het koninklijk be zoek kunnen volgen, er dienen op verschillende plaatsen tribunes te zijn. Dat facilitaire verhaal kwam op het bordje van Hofman Produc tions te liggen. Eigenaar Eelco Hof man (36): „We werkten deels in opdracht van de Oranjevereniging en deels van de gemeente Kapelle. Een feesttent, een podium, het licht en het geiuid, de artiesten. Al les hebben we geregeld. Voor de gemeente hebben we de facilitei ten verzorgd, zoals vier kilometer dranghekken, toiletten langs de route, de stroomvoorzieningen, een extra geluidsinstallatie in geval van calamiteiten, drie tribunes en drie enorme tv-schermen. Niet al les daarvoor hebben we in huis, maar we hebben een breed net werk, zodat we aan alle benodigde voorzieningen kunnen komen. Ja, en dan regen op de dag zelf Daar moet je op voorbereid zijn. Als dan alles goed gaat, geeft dat een enorme kick." Hofman Productions be staat al zeventien jaar, maar sinds 1 maart dit jaar wijdt Eelco Hofman zich voltijds aan zijn bedrijf Dat dreef hij voor heen altijd naast zijn reguliere werk als manager bij diverse bedrij ven. Als twaalfjarig jochie draaide hij al op schoolfeestjes om later in cafés en discotheken te draaien. Allengs groeide zijn hobby uit tot een bedrijfje, dat licht en geluid verzorgt bij concerten en evene menten, maar inmiddels is het een echte onderneming geworden. Van de organisatie van feesten tot standbouw, van partyverhuur tot videoregistraties. „We hebben bijvoorbeeld het gehe le parkeerbeheer georganiseerd voor de doorkomst van de Tour de France in Goes. Daarnaast zijn we sterk in totaaloplossingen. Eén tele foontje en we regelen alles. Voor een bekende bank hebben we een feest verzorgd, van de uitnodiging, de reminders, tot de aankleding van Land- en Zeezicht. Het moest een feest worden om nooit te ver geten. We hebben er een verlichte dansvloer ingelegd en een verlich te sluis naar de feestzaal: lampjes in doek. We kregen alleen maar lof Ik zie het als een uitdaging om mensen te verrassen. Dat is de lol." Hofman denkt juist dat die totaal- aanpak - 'want je neemt een be drijf alles uit handen' - zijn kracht is. Verder bedenkt hij creatieve concepten. Hij verzon Con- cert4Kids om tien jaar Goes Kin- derstad te vieren. Haalde Ralf Mackenbach, de winnaar van het Junior Eurovisie Songfestival 2009, naar Goes. De zaken gaan goed. Hij heeft in middels voor twee dagen per week een technicus in dienst. Het stre ven is hem voltijds aan te stellen. „Je moet dan wel blijven onderne men, nieuwe dingen verzinnen." www.hofmanproductions.com Eelco Hofman Koninginnedag Wemeldinge 2010: Hofman Producties verzorgde het evene ment: van hekken, via feesttenten en toiletten tot geluid.foto Lex de Meester Hofman Producties organiseerde Uit het exploot d.d. 18-07-2011 van gerechtsdeurwaarder A.A.A.M.G. van Damme te Terneuzen, blijkt dat ten verzoeke van Aannemingsbedrijf Haers Philippine BV, gevestigd te Philippine, gemeente Terneuzen, zijn gedagvaard B.C. van Vliet en J.C. Stevens, beiden thans zonder beken de woon- of verblijfplaats in Nederland en daarbuiten, om op 19-10-2011 om 10.30 uur in persoon of bij gemachtig de te verschijnen ter terechtzitting van de rechtbank Middelburg, sector kan ton, locatie Terneuzen, zitting houdend aan het Stadhuisplein 121 te Terneuzen om alsdan en aldaar te horen eisen als nader omschreven in voormelde dagvaarding. Van dit exploot kan belanghebbende afschrift krijgen op onderstaand adres: VAN DAMME C.S. GERECHTSDEURWAARDERS Adres: Axelsestraat 12 4537 AJ Terneuzen T: 0115 613651 E: deurwaarders@vandamme-holland.nl GOES - Een ruzie in de relationele sfeer zorgde in de nacht van zon dag op maandag voor veel commo tie in een woning in de Spaak straat in Goes. Rond 1.15 uur kreeg de politie de melding dat in de woning een ruit was vernield. Ter plaatse bleek daar een ruzie tussen de bewoon ster en een t7-jarige jongen aan vooraf te zijn gegaan. Die laatste gooit op een gegeven moment de ruit in en rende weg. Niet veel la ter werd hij door een agent aange houden. Het vermoeden bestaat dat de jongen uit de woning een mobiele telefoon heeft meegeno men. door Carla van de Merbel Bottelarij op de hoek van de Wal-Stroopoortgang, ca. 1930. foto uit boek Hop en gerst veredeld Bijna 200 pagina's en ruim 270 illustraties telt Hop en gerst veredeld, het nieuwe Middelburg se bierboek van Eric Ha- geman en Toon Franken. Binnen kort ligt het in de winkel. Eigenlijk is Hop en gerst veredeld niet het 'nieuwe' bierboek van Middelburg, maar het eerste 'ech te'. Sinds 1986 is er al wel het 'Wal- chers bierboek'. Bij de presentatie daarvan zei medeauteur Peter Sijn- ke dat er nog veel niet bekend is over de geschiedenis van de bier brouwerijen in Middelburg. Het onderwerp stond dan ook jaren op de 'Lijst van leemten' van het

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 36