1 Vergroot uw kennis! NTI PZC .nl/abonnee Hoorn, Medemblik, Enkhuizen en Volendam WEBWINKEL Wat dacht u van onderstaande cursussen? Spaans voor beginners Kinderpsychologie Zelf sieraden maken Visagie pzc.nl/webwinkel vrijdag 22 juli 2011 Studeren op je eigen manier Uw krant biedt u in samenwerking met NTI maar liefst twintig verschillende cursussen aan! De verschillende cursussen worden allemaal met een hoge korting op de reguliere prijs aan u aangeboden, zonder verborgen kosten. Alles zit in de lezersprijs inbegrepen: van inschrijfgeld tot certificaat en eventueel een af te nemen examen. Spaans is een wereldtaal die absoluut de moeite Wilt u inzicht krijgen in de psychologie van uw Bent u graag creatief bezig en houdt u van waard is om te leren. Na het volgen van deze cursus spreekt u Spaans en kunt u gesprekken voeren in veel voorkomende situaties. Adviesprijs 540,- Lezersprijs 436,-* kind(eren)? Dan is de cursus Kinderpsychologie sieraden? Dan is onze cursus Zelf sieraden zeker iets voor u. Adviesprijs 340,- Lezersprijs €268,- maken echt iets vooru! Lezersprijs €224,50* Wilt u alles over visagie leren van een pro fessional? Tijdens de afwisselende cursus Visagie is beautyspecialist Tom Sebastian uw persoonlijke docent! Adviesprijs €020, Lezersprijs 502,-* Bekijk het gehele aanbod of voor nadere informatie onze webwinkel en vergroot uw kennis binnen uw interessegebied! De lezersprijs is een totaalprijs van lesgeld, inschrijfgeld, certificaat en eventueel te maken examen. Alle cursussen hebben betrekking op afstandsonderwijs. categorie Cursus en opleiding Home Op 13 of 14 augustus kunt u genieten van een dagtocht waarbij u de histori sche Zuiderzeestadjes Hoorn, Medemblik en Enkhuizen maar ook Volendam bezoekt. U maakt kennis met de nostalgische stoomtrein van Hoorn naar Medemblik en vaart vervolgens over het IJsselmeer naar Enkhuizen. U vertrekt in de ochtend vanaf Goes of Middelburg naar Harmeien waar koffie en gebak wacht. Vervolgens doorreis naar Hoorn waar u per stoomtrein naar Medemblik reist. In dit middeleeuws, nostalgisch gelegen stadje aan het IJsselmeer heeft u tijd voor een verkenning. Daarna gaat de reis per boot verder naar Enkhuizen: Vanuit Enkhuizen naar Volendam voor een bezichtiging en/of een wandeling, tevens wordt hier het diner gebruikt. Rond 18.30 uur vertrek vanaf Volendam naar de eigen regio. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze dagtocht zijn 69,50 p.p. inclusief: - vervoer per tourist-class reiswagen - koffie met gebak in Harmeien - stoomtrein-Hoorn-Medemblik - boottocht Medemblik-Enkhuizen - diner in Volendam. De dagtochten op 13 en 14 augustus gaan door bij een minimum aantal van 25 deelnemers. Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, telefoon 0412-482828 o.v.v. PZC 69,50 p.p. Maaskant eizen ABONNEE VOORDEEL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72