341 lezerstour
Super
hoofdprijs
2e prijs
3e prijs
4e en 5e prijs
6e prijs
7e prijs
Canon
8e prijs
9e prijs
10e prijs
dagprijzen 21 keer
Prijs finale
dagwinnaar
^^RDGRLLOn
vrijdag 22 juli 2011
ALGEMEEN KLASSEMENT
De Koninginnenrit tussen Pinerolo en Col du Galibier was de tweede Alpenetappe in de Tour de France.
foto Nicolas Bouvy
UITSLAG VANDAAG
1.N. Verdonk Kapelle
2. J. Proos Middelburg
3. A. Kingtuur-Aerssens Koudekerke
4. H. Witkam Heinkenszand
5. M. Oude Elferink-Devries O-Souburg
6. H. Weeda
7.J. Weeda
8. D. Weeda
9. M. Weeda
10. R. van Belzen
11. J. Baillie
12. R. Verstraate
13. G. de Tyssonsk
14. P. romain Pieters
15. J. Spijk
16. H. van der Weel
17. R. Verseput
18. R. van Baaien
19. W. Hoondert
20. J. Jasperse
21. J. van den Broeke
22. W. Baan
23. J. Buijze
24. E. Sturm
25. J. Bliek
26. A.'de Witte-Hubregtsen
27. J. Fortrei
28. A. Willemsen
29. J. Hoekman
30. N. van Gunst
Philippine
Philippine
Philippine
Philippine
Arnemuiden
IJzendijke
Vlissingen
Kloetinge
Terneuzen
Goes
Schoondijke
Terneuzen
Goes
Heinkenszand
Vlissingen
Wolphaartsdijk
Vlissingen
Hoek
Terneuzen
Vlissingen
Zoutelande
Breskens
Middelburg
Kwadendamme
Middelburg
31W. de Klerk Nieuw- en Sint Joosland
32. R. de Jonge
33. J. de Regt
34. A. Stawny
35. L. Remijn
36. T. Hoek- Van Dijke
37. V. van Looveren
38. P. Remijn
39. J. de Witte
40. T. Mast
41. W. Verrips
42. D. Verduijn
43. A. Tolhoek
44. J. van den Berge
45. W. van de Kreeke
46. K. Karelse
47. J. de Rijke
48. M. Verkeste
49. C. Mooij
50. M. Katsman
51. P. Bouman
52. W. Hoondert
53. S. Voorbach
54. P. Huser
55. J. Roose
56. J. Karman
"57. G. van Gessel
58. A. Clarisse
Vlissingen
Biervliet
Middelburg
Goes
Vlissingen
Wolphaartsdijk
Wolphaartsdijk
Vlissingen
Kamperland
Zoutelande
Zuiddorpe
Yerseke
Hansweert
Wilhelminadorp
's-Heer Hendrikskinderen
Zoutelande
Aardenburg
Goes
Kloetinge
Hulst
Heinkenszand
Goes
Vlissingen
Terneuzen
Middelburg
Heinkenszand
Ovezande
Ovezande 146
Arnemuiden 146
Middelburg 146
Breskens 146
Terneuzen 146
's-Gravenpolder 144
Zierikzee 144
Kortgene 144
Kloosterzande 144
Vlissingen 144
Vrouwenpolder 144
59. J. Stroo
60. E. Kok
61. J. Ruissen
62. J. Fortrei
63. J. Michels
64. E. Bogaert
65. J. Juffermans
66. R. Buteijn
67. R. de Bakker
68. K. Minderhout
69. K. Alewijnse
70. W. Barbecuespecialist.nl 's-H Arendsk 144
71N. de Visser-Van dalen W'dorp 144
72. A. Bakker Axel 144
73. N. van Duin Middelburg 144
74. M. van der Hart Middelburg 144
75. B. van den Broeke Serooskerke 144
76. M. Verdonk Kapelle 144
77. E. van Kortenhof-Goosens O-Souburg 144
78. H. Balthazar Koudekerke 144
79. R. de Visser Goes 144
80. R. Engel Zierikzee 144
81M. Jumelet Bruinisse 144
82. S. de Bliek Breskens 144
83. C. Traas Arnemuiden 143
84. S. Tramper Krabbendijke 143
85. J. de Visser Kloetinge 142
86. J. Slingerland Goes 142
87. D. van Muiken Hoofdplaat 142
88. M. Wisse Goes 142
89. J. Danielse Goes 141
90. F. Roelofs Goes 141
91.H. Riemens Breskens 141
92. A. Kant Schore 140
93. G. de Jonge Kapelle 139
94. M. Murre Vrouwenpolder 139
95. J. Maas Kloosterzande 139
96. M. van Sabben Vlissingen 138
97. F. Doolaege Westdorpe137
98. C. Schröevers Goes 137
99. J. Geelhoed Kloetinge 136
100. R. Geelhoed Kloetinge 136
101A. Scheele Terneuzen 136
102. A. de Jonge Renesse 136
103. L. Molto Lieto Bruinisse 136
104. F. de Wolf Vlissingen 135
105. C. Francke Oostkapelle 135
106. S. Steunenberg Vlissingen 135
107. M. Woutersen Vlissingen 135
108. O. Francke Middelburg 135
109. B. Schuitert Goes 135
110. G. Kort Vlissingen 134
111M. de Pagter Vlissingen 134
112.1. Laroes Kapelle 133
113.J. deWild -Wemeldinge 133
114. B. den Toonder Yerseke 133
115. L. Groot Nibbelink Wolphaartsdijk 133
116. J. Koppejan Goes 133
117.
118.
119.
120.
121.
122.
123.
124.
125.
126.
127.
128.
129.
130.
131.
132.
133.
134.
135.
136.
137.
138.
139.
140.
141.
142.
143.
144.
145.
146.
147.
148.
149.
150.
151.
152.
153.
154.
155.
156.
157.
158.
159.
160.
161.
162.
163.
164.
165.
166.
167.
168.
169.
170.
171.
172.
173.
174.
B. Rentmeester Nieuwdorp Zld 133
C. de Kramer Terneuzen 133
D. Stoelhorst Vlissingen 133
J. Wisse Meliskerke 133
D. Matthijs Terneuzen 133
M. Goormachtig Nw- en Sint JoosI 133
K. Rijborz Lewedorp 133
M. de Vos Zaamslag 133
J. Wisse Zoutelande 133
W. den Engelsman Oost-Souburg 133
K. Geldof Kamperland 133
T. Engel Zierikzee 133
W. de Rijke Vlissingen 133
J. Sturm Terneuzen 133
j. van Damme Hulst 133
P. Bom Waarde 133
D. Haasnoot Middelburg 133
J. Guiljam Wemeldinge 133
A. den Dekker 's-Gravenpolder 133
A. Pijpelink Terneuzen 133
T. de Rooij Goes 133
P. Sterrenburg Middelburg 133
F. Scheéle Terneuzen 133
J. de Waele Terneuzen 133
E. Steijaert Hoofdplaat 133
F. Cambier Oostburg 133
S. van Hekken Yerseke 133
G. Meulmeester Vlissingen 133
P. de Pooter Vlissingen 133
J. Dijkwel Yerseke 133
B. van den Broecke Aardenburg 133
H. Francke Middelburg 133
B. de koeijer Yerseke 133
B. Sinke Kruiningen 133
J. van der Weele Kruiningen 133
G. Brunsveld Westkapelle 133
J. Beenakker Kapelle 133
R. Klaasse Goes 133
J. de Looff-Vermeulen Kortgene 133
H. Goudappel Middelburg 133
K. van Gorp Kruiningen 133
A. van Gilst Kloetinge 132
F. de Milliano 's-Heerenhoek 132
C. van As Nieuwdorp 132
T. Mattheijer Krabbendijke 132
P. Hamelink Middelburg 132
J. de Koeijer Zonnemaire 132
I. van Putten Yerseke 132
C. 't Crisisteam Vlissingen 131
S. Schrier Vlissingen 131
J. Janse Zoutelande 131
R. Richard Vlissingen 131
E. Bruijns Heinkenszand 131
K. van der Maas Kats 131
P. Dourleijn Colijnsplaat 131
T. op't Hof Goes 131
E. Hennekeij Groede 131
A. Martens Kapelle 130
1. A. Willemsen
2. A. de Smet
3. G. van Gessel
4. R. de Visser
5. J. van Damme
6. K. Mulder
7. P. Sterrenburg
8. P. van Vooren
9. G. Meulmeester
10. M. Murre
11. J. de Waele
12. H. Walraven
13. J. Stokman
14. H. de Waele
15. C. Traas
16. E. Mallie
17. J. Koets
18. M. de Waele
19. J. Karman
20. T. Schröevers
21. A. de Visser
22. N. de Visser-Van dalen
23. J. Wolf
24. A. Bauer
25. F. Goosens
26. A. Sol
27. R. Eversdijk
28. R. Dingemanse
29. K. van de Velde
30. F. de Rijke
31. J. Hage
32. M. Jumelet
33. R. Spruit
34. R. van Belzen
35. R. Beije
36. R. Titiheru
37. J. de Jonge
38. P. van der Heijden
39. E. de Dreu
40. L. Groot Nibbelink
41. L .van Belzen
Middelburg 2102
Terneuzen 2099
Heinkenszand 2091
Goes 2081
Hulst 2050
Goes 2050
'Middelburg 2047
Middelburg 2017
Vlissingen 2007
Vrouwenpolder 2003
Terneuzen 2000
Middelburg 1999
Goes 1996
Terneuzen 1995
Arnemuiden 1992
Vlissingen 1990
Westkapelle 1989
Terneuzen 1988
Middelburg 1988
Arnemuiden .1982
Goes 1981
W'dorp 1981
Vlissingen 1977
Goes 1972
Kloosterzande 1972
Philippine 1971
Koudekerke 1964
Wolphaartsdijk 1963
Kerkwerve 1960
Veere 1959
Oost-Souburg 1959
Bruinisse 1958
Nieuwdorp 1957
Arnemuiden 1953
Goes 1943
Middelburg 1943
Lewedorp 1939
Koudekerke 1933
Kapelle 1932
Wolphaartsdijk 1925
Arnemuiden 1925
42. K. de Visser-Van Hoorn H'zand 1920
43. R. van Hertum 's-Heer Hendriksk 1919
Axel 1916
44. R. Maas
45. E. Kok
46. Y. van Gilst
47.M. Rooze
48. M. Dingemanse
49. M. de Groote
50. E. van den Broeke
51. B. Minnaard
52. S. Voorbach
53. K. Eversdijk
54. E. Bogaert
55. E. Smits
56. J. Katsman
57. B. Vijftien
58. R. van Rosevelt
59. A. Bakker
60. P. Meliefste
61. S. Wielemaker
62. R. Bloks
63. B. Francke
64. S. van Hertum
65. A. de Rooij
66. W. van der Maas
67.1. van de Zande
68. R. Stawny
69. N. van der Want
70. G.de Jonge
Arnemuiden 1914
Bruinisse 1912
Lewedorp 1911
Wolphaartsdijk 1910
Wilhelminadorp 1909
Axel 1908
Middelburg 1907
Goes 1906
's-Heer Arendskerke 1906
's-Gravenpolder 1904
Kloetinge 1904
Middelburg 1902
Terneuzen 1902
Oost-Souburg 1901
Axel 1900
Vlissingen 1900
Vlissingen 1899
Vlissingen 1898
Aagtekerke 1896
's-Heer Hendriksk 1896
Vlissingen 1896
Yerseke 1895
Goes 1894
Middelburg 1893
Vlissingen 1892
Kapelle 1891
71. C. Souren-Meulblok Retranchement 1891
72. A. Stawny
73. R. Verboom
74. J. Buijze
75. S. Lilipaly
76. J. Aalberts
77. M. Verbart
78. J. Marteijn
79. S. Proos
Middelburg 1891
Goes 1889
Terneuzen 1888
Middelburg 1888
Arnemuiden 1887
Hoedekenskerke 1886
Vlissingen 1885
Colijnsplaat 1882
80. J. Leys 's-Heer Hendrikskinderen 1879
81K. de Jonge Middelburg 1878
'82. C. Maas
83. R. Bogaard
84. N. Valke
85. R. de Booy
86. T. Engel
87. L. Bosvelt
88. W. van de Kreeke
89. M. Marteijn
90. A. Beije
91. W. Souren
92. J. Harthoorn
93. K. Bek
94. C. Fraanje
95. N. Roelofsen
96. H. Verstraate
97. M. Gokke
98. C. Heiboer
99. R. Vaes
Vlissingen 1870
Sluis 1868
Colijnsplaat 1867
Terneuzen 1861
Zierikzee 1860
Zuidzande 1858
Wilhelminadorp 1858
Arnemuiden 1858
Burgh Haamstede 1858
Retranchement 1857
Goes 1857
Driewegen 1855
Heinkenszand 1854
Kapelle 1854
Goes 1853
Terneuzen 1851
Kruiningen 1850
Zierikzee 1848
100. W. van Oers Veere 1847
101P. Koole Terneuzen 1844
102. M. Hozee Kortgene 1842
103. N. Zestien Zaamslag 1842
104. R. Danielse straub Goes 1841
105. G. During Heinkenszand 1840
106. C. Boon Goes 1840
107. M. de Smit Sluiskil 1840
108. P. Kraak Kapelle 1840
109. N. De jonge Hoedekenskerke 1837
110. B. Kaptein Zaamslag 1836
111J. de Voogd-paree Middelburg 1834
112. A. van Huizen Vlissingen 1833
113. J. Slingerland Goes 1833
114. S. Vader Oost-Souburg 1833
115. R. Tazelaar Goes 1832
116. J. Herfst Noordgouwe 1831
117. R. Tissink Kapelle 1830
118. S. van Hee Oostburg 1830
119. J. Becks Arnemuiden 1829
120. D. Hiensch Hoedekenskerke 1829
121T. Kloet Wolphaartsdijk 1828
122. A. van de Velde Kerkwerve 1828
123. L. Cycling Arnemuiden 1826
124. J. Geluk Noordwelle 1825
125. J. Koster Goes 1824
126. Z. Janse Nieuw En Sint Joosland 1822
127. A. van den Dries Hansweert 1821
128. G. Elstgeest S-Heerenhoek 1820
129. E. de visser De visser Yerseke 1820
130. A. Siereveld Arnemuiden 1819
131A. van Bockel Oost-Souburg 1818
132. C. van den Dries S-Heerenhoek 1818
133. B. Jumelet Bruinisse 1818
134. R. van Geersdaele Oost-Souburg 1815
135. P. Bouman Hulst 1815
136. D. Winne Ijzendijke 1813
137. P. Matthijsse Heinkenszand 1812
138. K. Bastiaanse Goes 1812
139. C. Terpstra Vlissingen 1811
140. A. Rentmeester Nw- en St Joosland 1808
141H. Goudappel Middelburg 1808
142. S. van Rosevelt Oost-Souburg 1806
143. E. Bolle Kloetinge 1805
144. A. de Bat Kruiningen 1803
145. M. van Overdulve Zaamslag 1803
146. J. van Hoeve Oostburg 1802
147. A. Koole Terneuzen 1802
148. D. Kampen Philippine 1802
149. P. Corrie Sas Van Gent 1801
150. R. van de Zande Wissenkerke 1801
151W. de Vries Middelburg 1799
152. K. de Vrieze Goes 1799
153. J. Maljers Veere 1799
154. J. de Jonge Lewedorp 1795
155. E. Jonkheijm Middelburg 1795
156. A. van de Kreeke Middelburg 1793
157. P. Remijn Wolphaartsdijk 1793
158. T. op 't Hof Goes 1792
159. D. Stevense Bruinisse 1792
160. E. de Slager Westkapelle 1791
161J. Maranus Oostkapelle 1791
162. A. van Hertum 's-Heer Hendriksk 1791
163. L. Bosselaar Oudelande 1790
164. T. de Vrieze Goes 1790
165. M. van den Ende Zaamslag 1789
166. S. van der Does Wemeldinge 1788
167. P. Schmelzer Middelburg 1788
168. B.Verhaeg Nisse1788
169. B. Verhaeg Nisse 1788
170. T. Alewijnse Middelburg 1788
171. T. de Rooij Goes 1785
172. G. Steenbakker 's-Heerenhoek 1784
173. W. Steketee Middelburg 1782
174. J. Bekker Heinkenszand 1782
175. J. Bomhof Nieuw- en Sint Joosland 1781
176. W. Barbecuespecialist.nl H Arendsk 1781
177. S. sr Van gelderen Vlissingen 1781
178. G. van de Kreeke Middelburg 1781
179. G. van de Kreeke Middelburg 1781
180. D. Huibregtse Zoutelande 1781
181. A. Tolhoek Yerseke 1781
182. C. Hendrix Middelburg 1780
183. M. Heiboer Kruiningen 1780
184. K. Janse Nieuw- en Sint Joosland 1779
185. E. Spruit Heinkenszand 1779
186. M. Geijs-Platschorre 's-Heerenhoek 1779
187. B. Engels Terneuzen 1778
188. J. Harthoorn Heinkenszand 1778
189. M. de Clercq Sas Van Gent 1778
190. H. Westveer Kruiningen 1777
191P. Minderhoud Wilhelminadorp 1777
192. E. Steijaert Hoofdplaat 1776
193. M. Verdonk Kapelle 1776
194. H. Heiboer Kruiningen 1775
195. D. Matthijs Terneuzen 1775
196. F. Roelofs Goes 1775
197. R. Mohr Heinkenszand 1774
198. W. Janse Nieuw- en Sint Joosland 1774
KIJK VOOR DE VOLLEDIGE UITSLAG OP WWW.PZC.NL/LEZERSTOUR
Cannondale Supersix
t.w.v. 5499,-
Piet Voskamp
aangeboden door Piet Voskamp,
Middelburg
www.pietvoskamp.nl
NORTA C5000 t.w.v. 1299,-
ET
norta
aangeboden door
Rens Petiet Tweewielers, Middelburg
www.renspetiet.nl
Outdoor-/ Wandelkledingset van
Regatta t.w.v. 400,00
aangeboden door Outdoor Center
Vlissingen
www.outdoorcentervllssingen.nl
4 dagen Parijs o.b.v. logies en
ontbijt in een hotel t.w.v. 398,-
Moeslpmtfectrcn
aangeboden door Maaskant Reizen, Lith
www.maaskantreizen.nl
Hometrainer van BH t.w.v. 379,-
aangeboden door Sport 2000,
Middelburg
www.sport2000middelburg.nl
Canon Powershot SX220HS
t.w.v. 279,-
VERSCHOORE p,0$
aangeboden door Foto Verschoore
www.digitalefotowinkel.nl
Oakley zonnebril met verwissel
bare lenzen t.w.v. 200,-
aangeboden doorTilroe Optiek,
Vlissingen
www.tilroe.nl
Videocamera Toshiba Camileo
S10 t.w.v. 89,95
eReader Archos 70 t.w.v. 79,99
Bidon
Fietspomp
VAN OOSTERHOUT
Aangeboden door
Van Oosterhout Bikes Sport
www.rijwielspecialist.nl
Ballonvaart voor twee personen
t.w.v. 170,-
öflLLonvafuvren
aangeboden door Ad Ballon, Breda
www.adballon.nl