geslaagd 127 vrijdag 22 juli 2011 KOC Westerschelde, Terneuzen Beroepsonderwijs Administrateur: Brenda Christiaens-Billiet,Koe wacht; Ingrid Jones-Verwijmeren,Terneuzen; <^ansu Kiran, Terneuzen; Danielle Korts, Hoek; Hala Salih Elamien, Sas van Cent; Linda Seghers, Spui. Administratief medewerker (Bedrijfsadmini- stratief medewerker): Roos Agababyan, Oost burg; Manon Eggermont, Terhole; Andrea van Rijsewijk, Hulst; Arthur Tserunian, Aardenburg. Administratief medewerker (Secretarieel me dewerker): Nicole van Alphen, Axel; Naomi Boone, Axel; Kimberley Coossens, Terneuzen; Iris Lakerveld, Oostburg; Stephanie Smallegang, Terneuzen. Administratief medewerker (Telefonist/re ceptionist): Nicole van Alphen, Axel; Kimberley Coossens, Terneuzen; Iris Lakerveld, Oostburg; Stephanie Smallegang, Terneuzen. All-round Kapper: Santana Bartelen, Terneuzen; Eline Coossen, Axel; Yasmien Kayisci, Terneuzen; Esmée Lucasse, Koewacht; Lindey de Nijs, Kloos- terzande; Remke de Smet, Biervliet; Chantal Strooband, Sint Jansteen. Allround Metselaar: Nick de Kraker, Sas van Gent; Stefan Lensen, Zaamslag; Sibran Roelandt, Terneuzen; Evert Vonk, Hulst; Joey Weemaes, Clinge. Allround operator (Operator B): Christof Ger- res, Zuiddorpe; Fatih Günes, Terneuzen; Yella van der Kolk, Kuitaart; Luca Wullems, Terneu zen. Applicatieontwikkelaar: Yannick van den Ber gen, Hulst; Sander de Caluwé, Sluiskil; Wesley Coppens, Oostburg; Michiel Elshout, Sas van Cent; Rico de Feijter, Terneuzen; Nick Geleedst, Terneuzen; Rens Hamelink, Axel; Marcellino van Hecke, Westdorpe; Talitha Lansman, Terneuzen; Gert-Jan Meersschaert, Hulst; Merijn de Roeck, Vogelwaarde; Mike Sipido, Graauw; Olaf Vogel, Hulst. Arbeidsmarktgekwalificeerd Assistent diffe rentiatie Economie en Handel: Angelina Bare- man, Terneuzen; Sevda ^oban, Terneuzen; Rem- co Hemelaar, Terneuzen; Shiwan van Hussen, Ter neuzen; Samir Loukili, Terneuzen; Britt Mertens, Sas van Gent; Danny Vanreusel, Axel; Tim Walg- rave, Hulst. Arbeidsmarktgekwalificeerd Assistent diffe rentiatie Techniek: Remy Goethals, Heikant; Re ginald Kik, Terneuzen; Angelo Kuipers, Terneu zen; Mike Michielsen, Axel; Eli de Pooter, Terneu zen; Marino van Puijvelde, Axel; Giovanni Serra- rens, Kloosterzande. Arbeidsmarktgekwalificeerd Assistent diffe rentiatie Zorg en Welzijn: Ramon Baars, Hilva- renbeek; Valentina Claeys, Oostburg; Dimphy Es- seling, Hulst; Gina Geerling, Sas van Gent; Es ther Smedeman, Terneuzen; Esmeralda Wissel, Terneuzen; Cevriye Yuruk, Clinge; Rebecca Zon dervan, Axel. Assistent Installatiemonteur: Jos Boidin, IJzen- dijke; Bart Dekker, Axel; Vedat Kahya, Sas van Gent; Wouter Koekkoek, Axel; Ferry Meijer, Ter neuzen; Marco de Putter, Zaamslag. Assistent installatiemonteur: Bas Minneboo, Biervliet; Liam O'Shea, Axel. Assistent Mobiliteitsbranche: Martin de Bur ger, Hulst. Assistent monteur sterkstroominstallaties: Danny-Boy Schweitz, Kloosterzande. Assistent schilderen/industriële lakverwer- king (Assistent schilder): Peter-Paul Andries- sen, Terneuzen; Sudath de Groot, Goes; Erdo Li man, Zierikzee. Assistent Verwarmingsmonteur: Hüseyin Atm- aca, Terneuzen; Gudo Rijk, Vogelwaarde. Autotechnicus: Jürgen Eschenröder, Sas van Gent; Lucca Heijdens, Sint Jansteen; Dennis de Jaeger, Breskens; Paul Kunath, Breskens. Autotechniek (Autotechnicus): Sven Meulen- berg, Hulst. Bedrijfsautotechnicus: Robin de Braai, Hoek. Bouwplaatsassistent: Joris Boekhorst, Hoek; Giovanni Boerman, IJzendijke. Commercieel medewerker marketing en com municatie: Philippe van Koert, Hulst; Martijn Stouthamer, Axel. Constructie- en Apparatenbouwer: Damiën Bernard, Hoek; Jorny van Bunder, Clinge; Ghis- lain van Esbroeck, Clinge; Arjan Ie Feber, Axel; Ti- mo Schanssema, Breskens. Constructiebankwerker/lasser: Alko Alomero- vic, Terneuzen; Sebastiaan Baert, Hulst; Param Mahalingam, Hulst; Athanasius Nji, Axel; Vilen Sarkisian,Terneuzen; Bob Vereist, Clinge. Directiesecretaresse/Management Assistent: Suzette de Bruijne, Terneuzen. DTP-er (Medewerker grafische multimedia ogmaak Savantis): Wesley Machielsen, Terneu zen. DTP-er (Allround DTP-er Savantis): Leroy Klep- pe, Koewacht; Linsey Maes, Hulst. Eerste Autotechnicus: Sebastian van den Berg- hen, Graauw; Stefan Hemelaar, Terneuzen; Kevin Koekkoek, Koewacht; Bart Offerman, Axel. Eerste Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties (EMBI): Richard Bosman, Terneuzen; Jelle van Duyse, Clinge; Leo Fieret, Oostburg; Jaap van Keeken, IJzendijke; Jonathan van der Meer, Ter neuzen; Robert Pfaff, Oostburg; Alexander van Waterschoot, Hoek. Eerste Monteur Elektrotechnische Panelen (EMEP): Tom van Helvoirt, Zuiddorpe. Eerste Monteur Sterkstroominstallaties (EM- SI): Sasan Fikrat, Terneuzen; Niek Wisse, Terneu zen. Eerste verkoper: Arjan Verhelst, Terneuzen. Financiële beroepen (Bedrijfsadministrateur): Peter ten Hoor, Terneuzen; Robbin van den Kie- boom, Terneuzen; Tim Voet, Kloosterzande. Helpende: Chantal de Brouwer-van den Bos, Koewacht; Mina Daria-Melf, Axel; Judith van Dorsselaer, Hulst; Ireen Freijzer, Hulst; Jennifer Hamelink, Axel; Alda Isakagic, Hulst; Ellen Jan- sen-de Groote, Breskens; Jeannette Kegels-van Dijk, Heikant; Marianne Malcontent-Roctus, Kloosterzande; Judeska Mercerak, Hoek; Marjet Murre-de Pooter, Zaamslag; Jennifer Ocalia, Ter neuzen; Sarita Persoon-Van Slycken, Sint Jan steen; Wendy van den Pol, Terneuzen; Marina Poorter, Hulst; Samantha de Rechter, Klooster zande; Charla de Reus, Heikant; Maaike van Roe yen, Axel; Lonny Scheerders-van Gimst, Hulst; Femke Sijnesael-Kints, Vogelwaarde; Karin Tail- lie, Breskens; Rita Vaders-de Kort, Kloosterzan de; Sonja Verras-Boussen, Graauw; Lucinda Vol- kers-Martens, Oostburg; Petra Willaert, Nieuw Namen; Marian van Willigenburg, Vogelwaarde. Helpende Zorg Welzijn: Marie-Christine Bak ker, Axel; Tessa Braem, Hulst; Elvira Brandsma, Terneuzen; Vita Buzeyn, Sluis; Shirley Hofstra, Hulst; Stephan Jansen, Oostburg; Gamze Kara- manli, Axel; Jeroen Kartner, Graauw; Kelly de Koeijer, Terneuzen; Jazz Kolijn, Terneuzen; Sue-Ann Kroonstadt, Terneuzen; Esmeralda Michielsen, Hoek; Lisanne Pfaff, Oostburg; Mela- nie Roelofs, SLUIS; Cynthia Roose, Sas van Gent; Adinda van der Schelling, Terneuzen; Lesley van Tatenhove, Sluiskil; Nadine Ultee-de Schepper, Aardenburg; Wouter van der Velde, Terneuzen; Evelien Voerman, Sluis; Jeffrey Voet, Koewacht; Lindsey Voet, Axel; Judith de Vries, Oostburg; Ve- nize Weiss, Terneuzen. Horeca-assistent: Joey Hamelink, Terneuzen; Shirley Kerkhove, zuiddorpe; Stephanie Koster, Sint Jansteen Suzanna Vartanian, Oostburg; Thomas Verstraten, Axel. ICT Beheer (ICT-beheerder): Dominique Dek ker, Axel; Wesley Vandamme, Axel. ICT-beheerder (Servicedesk): Hugo Roest; Ter neuzen; Kevin Voet, Kloosterzande. Installatiemonteur met specialisatie dakbe dekking: Raoul Lecluijze, Sas van Gent; Marco Wegman, Westdorpe. Installatiemonteur met Specialisatie Utiliteit: Huibert den Dikken, Nieuw Namen. Installatiemonteur met specialisatie woning bouw: Paul de Kraker, Hoek; Rudy de Maat, Ter neuzen; Christepher Sint Jacoba, Terneuzen; Mi ke Warringa, Hoofdplaat. Installeren (Monteur werktuigkundige instal laties): Stijn Impens, Ijzendijke. Kapper: Junita van Bree, Terneuzen; Jolanda Ka- merik, Zaamslag; Annique Kole, Axel. Kok: Wesley van Assche, Terneuzen; Yannick de Bie, Hoofdplaat; Hanna van Houten-ldris, Terneu zen; Sandy Koppejan, Vlissingen; Priscilla Pillinini Pascolo, Terneuzen; Job Princen, Westdorpe; Jor- dy de Reus, Terneuzen; Bas de Ruiter, Oostburg; Guo Shun Wen, Axel. Kok (Zelfstandig werkend kok): Marco Burm, Hulst; Bart de Graeve, Assenede; Jeffrey de Ko ning, Lamswaarde; Piet Majoor, Koewacht. Kok 4: Jasper Dophemont, Hengstdijk. Leisure Hospitality (Leisure Hospitality Executive): Nandi van Hecke, Koewacht; Emme- lou van Heese, Sint Jansteen; Manon Overdulve, Schoondijke; Vicky van Schaick; Zuiddorpe; Lise Smallegange, Breskens; Daisy Versluis, Biervliet. Leisure Sz Hospitality (Leisure Hospitality Host): Lidia de Bruijn, Hulst; Saïdja de Deckere, Terhole; Natasja Groothaert, Terneuzen; Whit ney van Houte, Sint Jansteen; Karlijn de Jonge, Terneuzen; Veronique de Wever, Schoondijke. Maatschappelijke Zorg (Medewerker gehandicap tenzorg): Marleen Deij, Terneuzen; Gonda van Et- tinger, Clinge. Maatschappelijke Zorg (Medewerker maat schappelijke zorg): Romy Aerssens, Ijzendijke; Vincent Boussy, Destelbergen; Jeffrey Buize, Hulst; Linsey Burm, Kloosterzande; Nienke Bus- ch, Westdorpe; Lydia van Craenenbroeck-Bogae- rt, Clinge; Karlijn van Dam, Hulst; Anouschka Dieleman, Hoek; Elisabeth van Doeselaar, Sas van Gent; Elise de Feijter, Terneuzen; Jessica De Fleurquin, Westdorpe; Maarten D' Haese, Terneu zen; Eline Hamelink, Terneuzen; Jolanda Harte, Middelburg; Suzanne d' Hondt, Westdorpe; Ton- nie van Hooijdonk, Axel; Claudia van Houcke, Terneuzen; Miriam van Houten-de Roeck, Wals oorden; Naomi de Klerk, Breskens; Sveta Koekas- jan-Bagirova, Terneuzen; Anja Koster-van der Hooft, Terneuzen; Jelle Krol, Clinge; Corrie van Limbeek, Terneuzen; Paula Maas, Zaamslag; Niki- ta Pauwels, Terneuzen; Marina de Potter-de Boeye, Clinge; Jetske Reinders, Sas van Gent; Sandra Romeijnders, Terneuzen; Marlot Rouw, Axel; Tatjana Schigt, Sint Jansteen; Natasja van Smaalen, Axel; Willy Vink, Axel; Natasja de Vries, Breskens; Koos de Waal, Hulst; Stan Willems, Ee- de; Francis Wolffensperger, Koewacht. Maatschappelijke Zorg (Medewerker volwas- senenwerk): Maud Dekker, Hulst; Marieke Ger- reman, Vogelwaarde; Christa ter Veld, Schoondij ke; Signe Vonck, Sint Jansteen. Maatschappelijke Zorg (Persoonlijk begelei der gehandicaptenzorg): Cindy Boogaert-de Waal, Hulst; Marijke van Brink-Stienen, Clinge; Suzan Dees, Terneuzen; Marieke van Dode- waard, Axel; Mariëlla Van den Eede, Terhole; Ge rard Guldemond, Hulst; Debbie Hemelaar, Hulst; Tillij Hoefeijzers, Zaamslag; Gulya Huijgens-Kaly- kova, Axel; Irma van der Made, Hoek; Astrid de. Mul, Zaamslag; Andrea Remijn-Bakker, Zaam-* slag; Ankie Remmerts-van Meurs, Axel; Anoeska de Roos, Axel; Tosca Sergeant-Coone, Zuiddor pe; Jeannet de Smet, Middelburg; Chantal van der Sneppen, Zaamslag; Wendy Uyttersprot, De Klinge; Ilse Verlinde, Zaamslag; Irene Verschrae- gen, Sas van Gent; Joyce Vlaeminck, Terneuzen; Els de Vos, Terneuzen; Aps Vrijhoef, Terneuzen; Gonnie van Waterschoot, Vogelwaarde; Malissa Willems, Lamswaarde. Maatschappelijke Zorg (Persoonlijk begelei der specifieke doelgroepen): Marina de Bruijn, Sint Jansteen*; Chantal Oele, Axel; Kimberley van der Valk, Sas van Gent; Mariska Vink, Axel. Manager handel (Filiaalmanager): Kelly Corne lls, Hoofdplaat; Demi Geleedst, Terneuzen; Nic ky Rouw, Terneuzen; Armando Schriemer, Eede Zld; Emmy de Waele, Hulst. Mechanisch Operator A: Walter Gazan, Terneu zen. Mechanisch Operator B: Sander van Doorn, Zaamslag. Medewerker bediening/café-bar: Pieter-Paul Antheunis, Axel; Jeroen de Buck, Zuiddorpe; Femke de Theije, Westdorpe; Fallon Weermann, Hoek. Medewerker bediening/café-bar (Leidingge vende bediening): Camiel van Iwaarden, Sluis. Medewerker beheer ICT: Dennis Durinck, Ter neuzen; Ramon Maes, Spui. Medewerker ICT: Jerry Donker, Hulst; Axel Kruithof, Hoek; Abdu Nureddin, Axel; Douwe Vrieswijk, Terneuzen. Medewerker marketing en communicatie (Marketing medewerker): Annette de Bakker, Vogelwaarde; Ismaël den Boer, Terneuzen; Elise Cosijn, Terneuzen;" Prissila van Jole, Axel; Kai Mer- ckx, Sint Jansteen; Michael van Mol, Zuiddorpe; Liam Williams, Terneuzen. Medewerker schilderen (Gezel schilder, aan komend voorman): Martijn Apperlo, Axel; We sley Bahnerth, Scharendijke. Medewerker schilderen (Gezel schilder, afwer king van interieurs): Leonard Boeder, Kruinin- gen; Lenny Duijster, Yerseke; Harm Klap, Krab- bendijke; Samantha van der Zalm, Heerle. Medewerker schilderen (Gezel schilder, totaal- onderhoud): Richard van Laarhoven, middel burg; Roy van Oeveren, Roosendaal. Medewerker schilderen (Schilder): Almir Ba sic, Wemeldinge; Tobi de Bruijn, Putte; Sedin Campara, Kapelle; Killian van Eenennaam, Mid delburg; Silvano Èssed, Middelburg; Björn Goed hart, Terneuzen; Rico Holla, Vlissingen; Sander de Hoon, Etten-Leur; Emilio Jangbahadoer, Vlis singen; Michael de Jonge, Terneuzen; Abu Kou- rouman, Oostburg; Anne Landman, Hoedekens- kerke; Jerome Pattipeilohy, Middelburg; Lemmy Schipper, Goes; Glenn van der Schoor, Goes; Marnix van der Slikke, Scherpenisse; Mario van Wanrooij, Vlissingen. Metaalbewerken (Metaalbewerker): Martijn Guiljam, Philippine; Eric Houg, Zaamslag; Tho mas Kemp, Nieuw Namen; Sil Tielemans, Hoek; Evan de Velde Harsenhorst, Oostburg; Bryan Vis ser, Terneuzen; Michael Willems, Sluiskil. Metselaar: Niki Drijdijk, Koewacht. Meubelmaker: Dirk Blom, Terneuzen. Middenkaderfunctionaris Automatiserings Energietechniek (MK-AEN): Stewart Cobban, Axel; Marco Drabbe, Sluiskil; Stephan Epskamp, Philippine; Frank Guiljam, Zaamslag; Tim van der Hoeven, Nieuwdorp; John Hollestelle, Goes; Remco de Kesel, Hulst; Roy Metsemakers, Sas van Gent; Harjon Spakman, Axel; Alexander de Vries, Axel; Eddy de Waal, Terneuzen; Randy van Waarde, Hoek. Middenkaderfunctionaris Bouw-lnfra(Bouw): Roald van den Berghen, Clinge; Joris Boënne, Graauw; Colin Spanhaak, Breskens; Glenn Vlae minck, Sint Jansteen. Monteur Elektrische Bedrijfsinstallaties (MBI); Michel Broekmeijer, Sint Jansteen; Ilias Dimkos, Axel; Jan van Gilst, Aardenburg. Monteur Elektrotechnische Panelen (MEP): Kris Becude, Breskens. Monteur Laagspanningsnetten (MLN): Jimmy van de Velde, Sluiskil. Monteur Middenspanningsinstallaties (MMI): Tim van der Hoeven, Nieuwdorp. Monteur Sterkstroominstallaties (MSI): Jente Bouterse, Terneuzen; Kenny Colle, Axel; Rutger Francke, Terneuzen; Wesley Hemelsoet, Spui; Mi guel Stockman, Terneuzen; Arjen Westland, Ter neuzen. Onderhoudstechnicus Instrumentatie: Dennis Andriessen, Kloosterzande; Alex Antheunisse, Vlissingen; Rens Joziasse, Middelburg; Peter Lems, Oostburg; Marco Meertens, Terneuzen; André van Rie, Aardenburg; Ankie Scheffer, Ijzen dijke; Michel Seghers, Sint Jansteen. Onderhoudstechnicus Werktuigbouw: Marco Bijman, Axel; Martin van de Velde, Terneuzen; Remko Vermeulen, Sluiskil. Ondernemer Horeca/Bakkerij: Jolien Wonder- gem, Terneuzen. Onderwijsassistent: Carine van Aken, Terneu zen; Lieke Blondeel, Terneuzen; Sara de Bree, Terneuzen; Rianne Broekaart, Kloosterzande; Si- bel Cretin, Terneuzen; Roel van Drongelen, Axel; Marinda Gordijn, Hulst; Sandra Harinck, Kortge- ne; Jony D' Hont, Zuiddorpe; Simone de Hoon, Terneuzen; Doenja Izeboud, Hulst; Jeffrey van der Kooij, Terneuzen; Jessica Lauret, Hulst; Lieke Leenhouts, Axel; Dinah Van Overmeiren, Nieuw Namen; Kelly Seghers, Sint Jansteen; Evelien Verstraten, Terneuzen; Kim van Walsem, Nieuw Namen; Saskia van Waterschoot, Walsoorden; Hester Wens, Terneuzen. Operator A: Jeffrey Picavet, Terneuzen. Operator C: Bas Boerman, Terneuzen; Alexan der van den Bos, Terneuzen; Jurriën Buzeyn, Sluis; Marcel de Cock, Kuitaart; Sander Diele man, Kamperland; lloy Duysserinck, Biervliet; Jeroen Esseling, Hulst; Rik Fermont, Sluiskil; Len- nert van Gent, Koewacht; Tim van Iwaarden, Aar denburg; Wim Kaijser, Terneuzen; Niels de Kra mer, Breskens; Thom Rijnberg, Terneuzen; Ste fan Sijrier, Oostburg; Kevin de Smet, Terneuzen; Nick Willems, Aardenburg. Operator (Operator A): Mare Pijpelink, Terneu zen; Enzo Schoonakker, Terneuzen. Pedagogisch Werk (Pedagogisch Werker Kin deropvang) niv. 4: Maaike Bauwens, Sint Jan steen; Renée Bernaert, Axel; Bianca Corne- lis-Hulsman, Terneuzen; Stephanie van Doese laar, Sluiskil; Sandra de Groot, Nieuw Namen; No na van den Hemel, Biervliet; Madeion Kaijser, Terneuzen; Femke Kamp-van der Roest, Terneu zen; Samantha Krull, Oostburg; Melanie de Poor ter, Terhole; Manon Roels, Westdorpe; Amber van der Sijpt, koewacht; Charlotte Sintjacoba, Terneuzen; Suzanne van Vugt, Koewacht; Kelly de Waele, Koewacht. Pedagogisch Werk (Pedagogisch Werker kin deropvang) niv. 3: Saida Aouragh, Axel; Lotte Bakker, Terneuzen; Zeynep Baytemir, Terneuzen; Anita Bendegem-Meeusen, Zaamslag; Romy Boe- ije, Oostburg; Nandi de Braai, Terneuzen; Saskia de Bruijne, Axel; Marieke Buijsse, Walsoorden; Bonita van Cadsand, Koewacht; Renske Celie, Koewacht; Marieke de Cocq, Aardenburg; Patri cia Colsen-Kroes, Hulst; Martine Corijn-De Caus- maecker, Ijzendijke; Tessa Cortvriendt, Sas van Gent; Jennifer Crestian, Terneuzen; Lynn De Decker, Hulst; Marjolein Dieleman, Biervliet; Leo- nie van Dijk, Axel; Caitlin Dophemont, Vogel waarde; Anette Durivou, Ijzendijke; Kimberly Faas, Hulst; Marleen Goossens-Calle, Axel; Natas ja Harms, Terneuzen; Anouschka Herman, Sas van Gent; Evie Hermus, Hulst; Tessa van Hove, Koewacht; Mariska Jongman, Breskens; Nanda Kaijser, Terneuzen; Kimberly van de Linde, Hoek; Petra Luteijn, Middelburg; Sophie Meerschaert, Clinge; Michelle Meeusen, Zaamslag; Chantal van Meurs, Axel; Stephanie Misilje, Breskens; Marcha Morcus, Ossenisse; Tina Oppeneer, Ter neuzen; Diana Pielaet, Oostburg; Sanja de Poot er, Axel; Irina de Roo, Goes; Eliza de Rooij; Bres kens; Ashley Saman, Sint Jansteen; Sabrina Scher penisse, Terneuzen; Stephanie Scholten, Sas van Gent; Nicole Schreij, Biggekerke; Hilde Sonnevijl- le, Terneuzen Jessica Taalman, Philippine; Rem co Thuij, Heikant; Naomi Vermeire, Koewacht; Valesca Verschooten, Hoek; Shelley Verschuren, Sint Jansteen; Lucinda van Vlaenderen, Ret- ranchement; Eileen de Waele, Sas van Gent; Francine van Waterschoot, Walsoorden; Mariëlle van Westen, Zaamslag; Comé Westerhout, Sluis kil; Sevda Yilmaz, Terneuzen. Pedagogisch Werk (Pedagogisch Werker 4 Jeugdzorg): Suzy Awad, Axel; Scarlett-Jane Cur- ran, Zaamslag; Dionne Wauters, Zaamslag. Primaire Timmerkracht: Tim van den Bos, Axel; Joan Bouwman, Terneuzen; Mike Van Broeck, Koewacht; Jamie van Hoeve, Oostburg; Björn Lourenssen, Clinge; Sjoerd der Weduwe, Kapel- lebrug; Kevin van Zeitveld, Axel. Procesoperator A: Patrick van der Kevie, Vlissin gen; Christian Mulder, Hoek; Kurt Neyt, Sas van •Gent; Angelo Poppe, Koewacht; Frans de Windt, Sas van Gent. Procesoperator B: Mohammed Afes, Terneuzen; Bram de Baare, Breskens; Bob Bezemer, Sluiskil; Anita de Blaeij, Terneuzen; Rikkert Boom, Vlissin gen; Dennis Boudewijns, Heinkenszand; Rens Bouterse, Terneuzen; Rudy Compiet, Sas van Gent; Djowie Dupree, Breskens; Remco Faasse, Westdorpe; Ad Francke, Meliskerke; Roland van Glabbeek, Borssele; Evert van Hoecke, Axel; Chris Kapel, Middelburg; Alwin Kerkhof, Middel burg; Kurt Keukelier, Zelzate; Adrie de Koster, Terneuzen; Michiel van Kruijssen, Axel; Elmar Lauret, Breskens; Michiel Lausberg, Wolphaarts- dijk; Sergio Leoni, Colijnsplaat; Dennis Lind- green, Terneuzen; Richard van der Meijden, Rit- them; Björn van Mossevelde, Westdorpe; Carlos de Mul, Sas van Gent; Stefan Pijpelink, Philippi ne; Raoul Poortvliet, 's-Heerenhoek; Jon van Rae- mdonck, Stekene; Mike Ruitenbeek, Sas van Gent; Jerome Schipper, Veere; Ward Steijns, Graauw; Dennis Tange, Biervliet; Michiel Tange, Terneuzen; John Tijhuis, Middelburg; Wesley Vaal, Terneuzen; Frans van der Velde, Terneuzen; Jeffrey van de Ven, Zoutelande; John Verduijn, Terneuzen; Jeroen Verstraeten, Terneuzen; Perry Vlaming, Goes; Jouke Vluggen, Middelburg; Dan ny Volwerk, Kapelle; Jeroen de Waele, Kield- recht; Peter van der Wal, Waterlandkerkje; Peter van Wingen, Hoedekenskerke; Robin de Witte, Clinge. Procesoperator C: Alex ten Berge, Sas van Gent; Mark de Beule, Heikant; Gerrit de Graaf, Oostburg; Krijn Hamelink, Hulst; Theo van Hulle, Sluiskil; Mariëlle Muurling-van der Wiel, Vlissin gen; Danny Valckx, Vogelwaarde Remy Zolnet, Middelburg. Secretariële beroepen (Directiesecretaresse): Nebiye Arslan, Terneuzen; Anouska van Damme, Clinge; Birdie-Lynn Giele, Sluiskil; Inge Kouwen- berg, Walsoorden; Sylvia Rijksen, Terneuzen; Akya Verhoosel, Westdorpe; Annemarie Verplan- ke, Terneuzen; Nadja Vives Batista, Terneuzen. Secretariële beroepen (Secretaresse): Soraya 't Hoen, Terneuzen; Elif Kiliq, Terneuzen; Manon Koene, Hoek; Sylvia Rijksen, Terneuzen; Christi- anne van Vuuren, Zaamslag. Servicemonteur Installatietechniek: Natascha Bakker, Hoek; Carina Breijaert, Ijzendijke; Tim Minneboo, Biervliet. Signmaker (Allround signmaker): Jacqueline Herman, Axel; Ruben Pijcke, Aardenburg. Signmaker (Medewerker sign): Luciën van Hootegem, Hulst. Specialist interieurafwerking: Erika Kunath, Koewacht. Sport en bewegen (Sport- en bewegings coördinator/Bewegingsagoog): Rik-Jan De Let ter, Terneuzen; Erik Martens, Hulst; Anthony Martijn, Terneuzen; Kenneth Okorley, Terneu zen; Samantha van Splunder, Sint Jansteen. Sport en bewegen (Sport- en bewegings- coördinator/BOS-medewerker): Florian Boek horst; Hoek; Maaike Boon, Terneuzen; Edwin Buijs, Terneuzen; Mourad Lekfif, Sluiskil; Tarik Maes, Terneuzen; Randy van Overmeeren, Sluis kil; Yarred Pel, Zaamslag; Kevin Smithuis, Hulst; Guy Strijdonk, Hulst; Jaimy de Visser, Hulst; Len- nard Wijgand, Axel; Meivin de Wolf, Terneuzen; Mentor Zeqiri, Terneuzen. Sport en bewegen: Muhammed Kiiic, Terneu zen; Anthony Martijn, Terneuzen; Randy van Overmeeren, Sluiskil; Jeffrey Romondt, Terneu zen; Marley Schelfhout, Axel. Sport- en bewegingsbegeleider: Allan Abbosh; Oostburg; Kevin Chapelier, Sas van Gent; Marjo lein Metzelaar, Zuiddorpe; Gabriel Wamba, Hulst. Technicus middenkader WEI (Werktuigbouw kundige constructies): Joost van Diën, Klooster zande; Mathieu van Doeselaar, Terneuzen; Step han van der Linde, Aardenburg; Koen Mannaert, Hulst; Sebastian de Rijcke, Terhole. Tegelzetter: Thomas de Pooter, Terneuzen; Edward Wisse, Yerseke. Verkoopspecialist (Verkoopspecialist detail handel): Chris Albus, Terneuzen; Pim Debacker, Koewacht; Junior Deij, Axel; Arjan Dekker, Zaam slag; Jasmijn de Groot, Terneuzen; Suzan Helm ons, Vogelwaarde; Angelique Jonker-Pijcke, Sas van Gent; Jantine Koster, Terneuzen; Nathan Lu teijn, Terneuzen; Ben Ongenae, Biervliet; Sam Pieters, Hulst; Louise de Poorter, Terhole; Mélo- dy Robbers, Terneuzen; Larissa Roets, Oostburg; Dennis Stouthandel, Sint jansteen; Rowie van der Velden, Hoek; Daisy van de Vijver, Oostburg; Senne van de Walle, Vogelwaarde. Verkoper (Verkoper detailhandel): Femmy An- beek, Koewacht; Marjolein Dierx, Sint Jansteen; Patrick Dudok, Oostburg; Brenda Eier, Terneu zen; Esmeralda de Feber, Kloosterzande; Frans Harms, Terneuzen; Marieke Maljaars, Hoek; Shee- ba Mehra, Terneuzen; Susan Peersman, Sint Jan steen; Jannick Pleunis, Sint'jansteen; Anndenus- ha Sebastiampillai, Kloosterzande; Ricardo Wage- naer, Hulst. Verpleegkundige: Gert van den Berge, Arnemuï- den; Jelmer van den Bossche, Clinge; Jenneke de Bruin-Boom, Heikant; Astrid de Bruin-Schutt- kowski, Hulst; Deborah Buijsrogge, Axel; Imke Celie, Koewacht; Tim Cornelis, Hulst; Jessica van den Eeckhout, Axel; Karlijn van Esch, Klooster zande; Eric Faas, Zaamslag; Martina Grabovac, Hulst; Evy Grofsmid, Axel; Ingeborg Hamelink, Koewacht; Beaudine Jeroense, Terneuzen; Cristel van Kerschaver, Sluis; Inge Knoops, Hulst; Daph ne Koekkoek, Axel; Erlijn van Laere-Verstraeten, Clinge; Najia Laïri, Terneuzen; Mertijn Loof, Ter neuzen; Rian de Looze, Schoondijke; Martina Ma- rinissen-Korstanje, Middelburg; Manon Ploegae- rt, Terneuzen; Mattanja de Pundert, Terneuzen; Jessica de Reu, Sluiskil; Esther Rijnberg, Vlissin gen; Fenanda Ruijtenburg, Spui; Aukje Scheele, Axel; Joyce Schelleman, Axel; Elisabeth Seijdlitz, Axel; Cilla Steijaert, Graauw; Anne Toes, WoId- haartsdijk Annet Top, Zaamslag; Bianca de V Middelburg. Verwarmingsmonteur: Gudo Rijk, Vogelwaarde. Verzorgende: Aswintha De Baere, Ijzendijke; Carmen van Belois, Breskens; Kristel Blaakman, Sluis; Talitha Bogerd, Terneuzen; Ramona Bracke-Vereecken, Westdorpe; Jessica Clijncke, Sluis; Joyce van Denderen, Axel; Monique Dob belaar, Vogelwaarde; Gerby Draaisma, Hulst; San dra de Feijter, Axel; Ans Hartman-Lazaroms, Ter neuzen; Hanneke Heijnen, Graauw; Femke Hout zager, Axel; Jorieke Jansen, Hoek; Monique Joos- se, Middelburg; Manon Kauffmann, Philippine; Rianne Kindt, Axel; Natascha Kuijsters, Schoon dijke; Margreet Lucasse, Nieuwvliet; Marlous Mark, Cadzand; Maaike de Nijs, Walsoorden; Ce cile Nijskens-Bogaert, Clinge; Silvia Pijcke, Basse- velde; Evie Ploegaert, Hoek; Miranda Reijns-van der Poel, Kloosterzande; Kim Setrowidjojo, Ter neuzen; Nicole van Staveren, Terneuzen; Veroni que Tazelaar, Hoek; Magda Tournois-Turpijn, Ee de; Linda de Witte, Zaamslag; Sindia de Wolff, Oostburg; Daniëlle Zegers, Zaamslag. Voortgezette Timmerkracht: Jan-Niek van He se, Axel; Wim Meesen, Zaamslag; Evert de Rijke, Hoek; Gert-Jan Ruben, Hoek. Zelfstandig Werkend Kok: Brian van den Berk,Terneuzen; Chris Blom, bennekom.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 47