springen en glijden 3 gestaan! top of flop Maïsdoolhof in Stavenisse open Waar? Zwierelantijn in Aagtekerke Wat is er te doen? Er is een ballenbad, spookhuis, uitkijktoren en een glijbaan. Het allerleukste? Nuray Aydin (5) uit Domburg en Joery Bonte (4) uit Vrouwenpolder vinden het spookhuis heel leuk. Eng vinden ze het niet. Nuray: „Ik heb een pistool en ik ben ook stoer!" En voor de ouders? Er is een restau rant met uitzicht over de speeltuin. Wanneer kun je erheen? Tot 19 augustus van 11.00 uur tot 19.00 uur. Daarna gelden gewijzigde openingstijden. Wat kost het? Kinderen 1 tot en met 14 jaar: 4 euro. Voor meer informatie zie: www.zwierelantijn.nl. foto Marcelle Davidse - woensdag 20 juli 2011 Waar? Toversluis in Sluis. Wat is er te doen? Van alles! Kinderen kunnen van glijbanen roetsjen, springen op de zes trampolines en springkussens, van de kleine rodelbaan afrijden, klimmen in de speelkooi en de op- blaasklimwand. Buiten kun je onder meer zwemmen en een ritje over de skelterbaan maken. Laura Marchand (8) en haar broertje Simon (6) uit Lo keren, België zijn erg gecharmeerd van de speelkooi. Het allerleukste? „De twee glijbanen, want die hebben we thuis ook", zegt Laura. Simon: „Die zwarte glijbaan vind ik het leuk ste. Of eigenlijk vind ik ze allebei even leuk." En de ouders? Zowel bin nen als buiten is er een groot zitge deelte dat uitkijkt op de speelruim tes. Extra fijn: er wordt gewone mu ziek gedraaid. Wat kost het? Kinde ren van 2 t/m 12 jaar 5,50euro. Van af 17.00 uur 3 euro. Wanneer kun je erheen? In juli en augustus elke dag van 11.00 tot 21.00 uur. Voor meer informatie: www.toversluis.nl. foto Mark Neelemans tact toch moeilijker", vindt Simon. Joke is van geboorte Zeeuwse en heeft tot haar twaalfde jaar in Kloosterzande gewoond. Het stel woont inmiddels in Amstel veen, maar Joke voelt zich in Zeeland nog altijd thuis: ,-,Ik sta met mijn voe ten weer op vertrouwde bodem". „Dat is het gevoel dat ik krijg' als ik hier weer ben." STAVENISSE - In Stavenisse kun je verdwalen tussen de maïskolven: maïsdoolhof De Zuidmoer- is weer open! Er zijn ook speeltoestellen, reuze gezelschapsspellen en een uitkijktoren. De doolhof is. geo pend van dinsdag tot en met vrij dag van 10.30 tot 20.00 uur, en op zaterdag van 10.00 tot 20.00 uur. Zondag en maandag gesloten. En tree: kinderen van 2 tot 4 jaar 1 eu ro, kinderen vanaf 4 jaar 2,75 euro. Maïsdoolhof De Zuidmoer, Zuidmoer- seweg 2 in Stavenisse. Kijk ook op www.maisdoolhofdezuidmoer.nl. Schoon sanitair, veel ruimte en gezelligheid: op camping De Vlas schelf in Kamperland is het goed toeven, vinden de gasten. Nadeel: het is er nog wat stilletjes. Z2 en de zomer- redactie bezoeken elke dag een camping. Woens dag zijn ze op Zuiderduin in Westkapelie.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 69