Colofon fZ De Bevelanden j.C. Hoekman L amilieberichten ID0ns9nlinq.nl woensdag 20 juli 2011 familieberichten 133 Sterven doe jé niet ineens Maar af en toe een beetje En alle beetjes die je sterft, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, Je zegt, ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je Aan je laatste beetje toe. In zijn eigen vertrouwde omgeving is op de leeftijd van bijna 81 jaar rustig van ons heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa René Theodorus Maerman Echtgenoot van: Graauw: Jenny Maerman-Bonte Vader en opa van: Voorst: Emile en Marilène Maerman-de Winter Sébastien Véroline en Maurice Graauw: Christianne en Hans Altenburg-Maerman Claudine Olav en Sharona Heinkenszand: Carla en Paul Volleman-Maerman Katrien Anouk Carolien Graauw, 17 juli 2011 Zandbergsestraat 17,4569 TC Graauw De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 23 juli 2011 om 11.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemelvaart, Dorpsstraat te Graauw. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot afscheid nemen is mogelijk op vrijdag 22 juli 2011 van 18.00-18.30 uur in het uitvaartcentrum aan de van Maelstedeweg 102 b te Hulst. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen brief heb ben ontvangen, gelieve dit bericht als zodanig te beschou wen. Een speciaal woord van dank aan de huisartsen de heer Rolcs en mevrouw Verdral en de medewerkers van de Thuiszorg voor de goede zorgen en steun. Licht na het donker, vrede na strijd Lied 614 Dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, maar bedroefd om haar heengaan, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, schoon moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Mina Poortvliet-Oosterling sinds 27 oktober 1981 weduwe van Simon Pieter Poortvliet Arnemuiden, 31 oktober 1924 Hoofddorp, 18 juli 2011 Bram en Ellen Rinus en Francien Leo Tonny en Dineke Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Van den Berghlaan 457 2132 AN Hoofddorp Ma is op haar kamer in Eijkenhove, Van den Berghlaan 120 .te Hoofddorp, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren op donderdagavond van 19.00 tot 19.45 uur. De afscheidsdienst zal gehouden worden op vrijdag 22 juli om 11.30 uur in de Hoofdvaartkerk, Hoofdweg 774 te Hoofddorp, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de oude algemene begraafplaats Iepenhof gelegen naast de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in het uitvaartcentrum nabij de begraafplaats. Ik ben de wijnstok en gij zijt de ranken. Johs. 155a Een half jaar na het overlijden van tante Betsie is tot ons groot verdriet overleden onze lieve oom Johan Remijnse sinds 13 januari 2011 weduwnaar van Elisabeth Dingena Zwartepoorte in de leeftijd van 85 jaar. Neven en nichten Yerseke, 18 juli 2011 Correspondentieadres: Marijkelaan 22 4401 GG Yerseke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. H. van Oostende, wordt zaterdag 23 juli om 11.00 üur gehouden in de Hervormde kerk te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het Hervormd kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebbendan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Geborgen in Gods hand Na jaren van vriendschap, moeten wij afscheid nemen van onze lieve, zachtmoedige vriendin Mien de Wolf-de Lignie We wensen haar man Cor, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Dronten: Cathrien en Wim Wattel Grijpskerke: Koos en Theunis Janse Kapelle: Lenie en Martinus Verhage Doornspijk, 16 juli 2011 *Na een lang ziekbed moeten wij helaas afscheid nemen van ons gewaardeerd lid Koos Offerman Wij wensen Aliette heel veel sterkte. Leden en bestuur van de ZWR Geschokt vernamen we het bericht van het onverwacht, plotseling overlijden van Piet Oosterman de vader van onze VSO-leerlinge Dineke We herinneren ons pa Oosterman als een betrokken ouder die steeds opkwam voor Dinëke's belang. Wij wensen Dineke, haar moeder en verdere familie heel veel sterkte om dit grote verlies te kunnen verwerken. Bestuur, directie, medewerkers en leerlingen van De Regenboog-De Wingerd Terneuzen Zoveel kaarten, Zoveel warme woorden, Zoveel belangstelling, Zoveel troost Voor de vele blijken van medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en vader Nico van Nieuwenhuijze willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat hij bij velen zo gezien was. Jenny van Nieuwenhuijze-van der Welle Paul Zonnemaire, juli 2011 Het oprechte medeleven en de warme aandacht bij het overlijden van onze lieve moeder en onze super oma fohanna Jannetje Rexwinkel-Poortvliet Joke is ons tot grote steun geweest. Het zal ons gemis niet kleiner maken, wel helpt het ons met de verwerking van ons verdriet. Wij willen een ieder daarvoor heel hartelijk danken. Kinderen en kleinkinderen Yerseke, juli 2011 Uw blijken van medeleven,de vele hartelijke reacties, kaarten en prachtige bloemstukken, ontvangen tijdens haar ziekte en na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Carin Vinke - Meeusen waren overweldigend en voor ons een enorme steun. Wegens de grote belangstelling bij de uitvaartdienst is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het doet ons goed dat Carin niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel betekond heeft. Wim Vinke Marcel en Ingrid Jordy en Dennis Sandra en Michèl Terneuzen, 20 juli 2011 au jorjïmi 20-07-2009 In Memoriam Jaap Hengst 20-07-2011 Lieve jaap, Lieve papa en opa, We voelen je afwezigheid diep, we missen je liefde en betrokkenheid. Westkapelle, familie Hengst-Verhulst Altijd in onze gedachten 20-7-2008 20-7-2011 Jelle d'Hondt mm MS temmen Voor een zorgzame begeleiding UlTVMRÏZORGCENTRUM All Geideioozepad 20,4463 AJ GOES (0113) 227525 ■J* Voor een volledige en waardige verzorging van tl uitvaarten in geheel Midden-Zeeland www.uitvaartzorgcfcntrum.nl l ERZORGING Peter Butler Voor een peróoontij-ke begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel. (0113) 340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 33