3 2 I familieberichten woensdag 20 juli 2011 (Hensenlinq.nl Huil niet omdat ik er niet meer ben maar glimlach omdat ik er was Met veef verdriet moeten wij nu te snel afscheid nemen van onze altijd positieve lieve vrouw, moeder en bijna-oma Trudy Janse-van der Hoek Amsterdam, 29 juni 1951 t Zoutelande, 18 juli 2011 Wij zijn dankbaar dat wij tot op het. laatst bij haar konden zijn en vonden het bijzonder dat zij zo helder van geest was en bleef. mp Bram Monique ènBarth Jessica en Michael Boy 45» Majoorwerf 9, 4374 CA Zoutelande Tru is thuis, wie nog even bij haar wil zijn is welkom op woensdag 20 en donderdag 21 juli van 10.00 tot 11.30 uur en van 19.00 tot 21.00 uur. Op zaterdag 23 juli om 14.00 uur willen wij in een bijeenkomst gezamenlijk afscheid van Tru nemen in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Nadien is er van 17.30 uur tot 19.30 uur in de Meeuwenkantine gelegenheid ons te j condoleren en na te praten bij een hapje en een drankje. Kende u Tru of ons en heeft u geen kaart ontvangen;dan mag u deze advertentie als uitnodiging 1 beschouwen. In plaats van bloemen liever een gift aan de KWF-bestrijding, er is een collectebus aanwezig in het crematorium en in de Meeuwenkant ine. Mj Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve vriendin Trudy Bram, Monique en Barth, Jessica en Michael, we wensen jullie veel sterkte met dit zware verlies. We denken aan jullie. Koos en Daan Ans en Kees Anita en Lourus M Nooit klagend en optimistisch tot het laatste toe. Hard gevochten, maar dit kon je niet winnen. Wij zijn heel verdrietig omdat onze lieve vriendin Trudy is overleden. We wensen Bram, Monique en Barth, Jessica en Michael heel veel sterkte toe. Floor en Anja Kim en Job Niels Eva en Mike M Dag lieve Trudy We gaan je zo missen, maar nooit vergeten, we houden van je. Jan en Yvonne Schuit M Bewondering voor haar hoop, kracht en strijdlust. Dag lieve mooie, Tru Wil en Evelien Bert en Maria Mar ja en Jan Joop en Sjannie Neven en nichten Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn lieve dappere schoondochter onze schoonzus en tante Trudy Janse-van der Hoek Met respect voor je doorzettingsvermogen. Pa Janse (in herinnering) Ma Janse-Labruyere Lenie Janse Kees Janse Ella Dingemanse Katinka Martijn Rebekka Zoutelande, 18 juli 2011 Trudy Wat hebben we je bewonderd om je vechtlust en positiviteit. Altijd waren we welkom om bij je te zijn, je was bijzonder. Nu moeten we afscheid van je gaan nemen Wij wensen Bram, Monique en Barth, Jessica en Michael heel veel sterkte voor nu en in de toekomst. Jos en Marianne van de Graaf Herma en Ben Kemper, ook namens onze kinderen MJ Lieve Tru, Wat hebben we je bewonderd en wat gaan we je missen! Sterkte voor Bram, Mo en Jes. Bas, Sijs, Max en Robbert, je buurjongens van de Majoorwerf Wij zijn verdrietig door het overlijden van onze nicht Trudy Janse We leven mee met Bram, de kinderen en familie. Zoutelande: Mina Dingemanse-Janse Rogier Dingemanse (in herinnering) Katrien Lous-Janse Piet Lous Neven en nichten Onze lieve vriendin is er niet meer Lieve Tru, Rust zacht.. Theo en Addy, Bas en Femmy, Gijs en Stephanie, Max, Nina UNIEK Trudy een 2e zoals jij was er niet. Jij stond altijd positief in het leven. Het was een voorrecht om je te kennen. We missen je nu al, en zullen je nooit vergeten. Je was UNIEK! TrudyJanse Arie Tempelman en Yolanda Tempelman-van den Ouden William Brans en Angelique Brans-Tempelman Sem, Daan en Cas Adriaan de Visser en Mascha Tempelman Johanna van den Ouden-Rübe Verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht nemen wij afscheid van Trudy Wij wensen Bram, Monique Barth, Jessica Michael veel sterkte toe met dit grote verlies. Erich Nelleke Ernst en Sabine Melchior Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze trouwe damesleidster van het eerste uur Trudy Janse Wij wensen Bram, Monique Barth, Jessica Michael veel sterkte toe. Bestuur en leden V.V. De Meeuwen You'11 nei>er walk alone. Lieve Tru, Groot is het verlies, mooi zijn de herinneringen die blijven.. Met veel bewondering kijken wij terug op alle jaren waarin jij voor ons klaar stond. Wat zullen we jouw warmte en gezelligheid missen! Wij wensen Bram, Monique Bart, Jessica Michael en verdere familie veel sterkte toe. Meeuwen Dames 1 en 2 We kregen het verdrietige bericht dat Trudy Janse moeder van onze collega Jessica is overleden. Wij wensen Bram, Monique, Bart, Jessica en Michael veel sterkte toe met dit grote verlies. Hair Nailsalon Vigio Dave, Vivian en Giovanno Marlot, Noëlle en William Verdrietig zijn wij omdat Trudy is overleden. Moeder van onze vriendin Jessica en schoonmoeder van onze vriend Michael. Wij wensen hen, Bram, Monique en Barth veel sterkte toe. Job Kim, Lianne, Sabine, Tim Marloes, Rian, Danny Marion, Matthieu, Willem-Jan Anne, Pieter, Jochem Cindy en Thijmen, Maarten Miriam, Ronnie, Niels, Danny Marloes, Wilbert, Reijnier Annemiek, Ronnie Christianne, Youri Fay, Karlien Alfaro, Tobias Marliek

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 32