w ]gX M Jiiöjgum G. Blom en T. Blom-Joosse Ovsrlextefi Johannes Almekinders m IHensenlinq.nl woensdag 20 juli 2011 familieberichten 131 Wegens ziekte kan de geplande receptie i.v.m. het 50-jarig huwelijk van onze ouders op vrijdag 22 juli 2011 niet doorgaan. Namens kinderen en kleinkinderen Wie zijn eigen huis bouwt in het leven, hoort in zijn kamer eens zijn eigen lied Het was op. Hij mag gaan. Ook al waren we onze John soms al een beetje kwijt, hij is voor ons altijd die warme, gezellige echtgenoot, vader en opa gebleven. We zijn verdrietig dat we afscheid van hem moeten nemen. 28-8-1928 14-7-2011 Connie Almekinders-Van de Velde Maarten Almekinders Claire Groenen Flora, Luc, Emile Boudewijn Almekinders Hanneke Kijne Robin, Jonas Joan Almekinders Riëtte Bosch Evy Mique, Puk, John Lucca Correspondentieadres: Veldzigt 45 4356 NJ Oostkapelle Op 19 juli hebben wij John in besloten kring begraven op de begraafplaats van Zoutelande. Je moeder blijft je moeder, zo eigen en vertrouwd. Je wilt haar niet graag missen, omdat je van haar houdt. Dankbaar dat zij niet langer heeft hoeven lijden, maar intens verdrietig om het verlies, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Lenie Baijens-de Vries weduwe van Cor Baijens eerder weduwe van Gijs Wassenaar Parrega, 3 april 1927 t Vlissingen, 17 juli 2011 Greet en Ruud van de Runstraat-Wassenaar Annemieke en Sander, Stijn Mark en Maaike Rein en Ina Wassenaar-de Kok Mirjam en Floris, Annet Wouter en Giulia Gijs en Kirsten Correspondentieadres: Kanaalstraat 48, 4388 BN Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 21 juli van 12.15 tot 12.45 uur in de Protestantse Kerk De Open Haven aan het Oranjeplein te Oost-Souburg, waarna aansluitend om 13.00 uur de afscheidsdienst zal worden gehouden. Daarna zullen wij haar naar haar laatste rustplaats begeleiden op de Algemene Begraafplaats te Oost-Souburg, waar omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Verdrietig delen wij u mede, dat na een langdurige ziekte is overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Jans Gideonse-Melse weduwe van Jacobus David Gideonse Veere: Simon en Leini t Breukelen: Co en Annie Veere: Bep en Bart t Vrouwenpolder: Gerrit en Nel Deventer: Izaak t en Bep t Serooskerke: Jan en Nelly Neven en nichten - Marina Evelina Brust-Breemer - Lieve, lieve Marina, mijn Vrouw, mijn Minnares, mijn Zielsverwante, mijn Vuurpaard, ontembaar. Ik hou met jou, mijn Zoet na de zee. Jaap Brust Fazantenlaan 6 4351RV Veere Marina Evelina Brust-Breemer Lieve ontaarde smoeders, Ik hou van jou, zoveel als naar de maan en de sterren en weer terug. Egon Wesdorp Putseweg 44 4645RK Putte (NB) Marina Evelina Brust-Breemer 14-04-1966 12-07-2011 Tk huil niet omdat ik verdrietig ben, maar omdat ik blij ben dat ik je heb gekend. Kats: Nannette Godfried Middelburg: Oei Arjan Nina Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht. Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van de kracht. Ik heb de berg beklommen die jullie nog moeten gaan. Huil daarom niet, geliefden, ik ben in vrede gegaan. Heden overleed zacht en kalm, na eén liefdevolle verzorging, in zorgcentrum Ter Valcke te Goes mijn schoonzus, onze tante en buurvrouw Pieternella Maria Koenders-Vermue weduwe van Henricus Theodorus Koenders in de gezegende leeftijd van 98 jaar en 8 maanden. J. Vermue f A. Verheij-Vermue t S. van den Dries-Vermue t M. Vandenbosch-Vermue t Canada: A. Vandenbosch Neven en nichten uit Canada en Nederland Vlissingen: ForryenLeen Correspondentieadres: Piersonstraat 14384 HK Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 22 juli van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op zaterdag 23 juli om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singel straat te Goes. Deze dienst zal worden voorgegaan door pastor dhr. W. Hacking. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren en samenzijn in de koffiekamer van het crematorium. Een woord van dank aan de vrijwilligers, leidinggevenden en het verplegend personeel van zorgcentrum Ter Valcke voor de vele jaren van liefde\'olle verzorging aan Pia gegeven. Zij die geen rouwbrief hebben on Wangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. EdPollé Wij zullen je missen Ed, Biljartclub "De Veste" Met grote verslagenheid deel ik u mede dat, in de leeftijd van 66 jaar, onverwachts is overleden mijn vrouw Christina de Jong - Dingemanse Tiny Ko de Jong Kerkstraat 28 4371 AP Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 21 juli van 19.00 - 19.30 uur in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 22 juli om 14.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Lieve Danny Verborgen liefde heeft zijn grenzen Het komt en gaat wanneer het leven dat wil Mijn hart heeft nu iets verloren Dat ik nog lang niet wil Inés Diep.geschokt zijn wij door het overlijden van Danny Jowenko Wij wensen de familie veel sterkte toe. Namens: Marijke, Cindy, familie en de klanten van Café Kanaalzicht Verdrietig om het verlies van mijn maatje Danny Heel veel sterkte voor Ingrid, Nicky en Layla. Saks, Sandra Wij hebben met droefheid kennis genomen van het overlijden van onze buurman Danny Jowenko Wij herinneren hem als een behulpzame buurman. We wensen Ingrid, Nicky,Layla en de familie veel sterkte toe. Mevr. A. Kasse-Lorier Jan, Lien en Ylona Schroevers Fam. Vos We zijn getroffen door het overlijden van buurman Danny Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. familie Janse familie Louwerse familie Marinissen Veere 18 juli 2011 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van Danny Jowenko Dit bericht heeft ons diep geraakt. Dierbaar is ons zijn loyaliteit en betrokkenheid als mens en springmeester binnen ons bedrijf. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en naaste familie. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Medewerkers Afdeling AL/Brasquage Zeeland Aluminium Company N.V.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 31