dit kon gebeuren' A LET OP! A ÉXTRA LAGE PRIJZEN! zeeland 119 SLA UW SLAG! Tn het Goese'8 'Nieuwe regels regiotaxi Daar is alles voordeliger! communicatie met bewoners Goese Polder tegen Ambachtscentrum duperen grote groep' Lenorwasuerzachter Calvé pindakaas Spa Fruit Royal Gouda kaas Gelderse gekookte worst Runderhamburgers Pitloze wine druiven dinsdag 19 juli 2011 bewoners te elfde ure een gesprek gehad met wethouder Jo-Annes de Bat. Toen was het schip al niet meer te keren. „We verkeerden in de veronderstelling dat het ver schuiven van sportaccommodaties richting de wijk van de baan was. Tot we in de PZC over dit college voorstel lazen. Volgens mij een ge val van miscommunicatie." Hartog betreurt dat. Er leven zor gen onder bewoners over mogelij ke overlast van de hockeyvelden, die op een steenworp afstand van woningen worden aangelegd. Dat bewoners worden betrokken bij de uitwerking van het plan wordt wel gewaardeerd. Hartog: „Ik heb op zich een goed gevoel overgehouden aan het gesprek met wethouder De Bat. We vin den deze ontwikkeling niet leuk, maar we krijgen de kans mee te denken, zodat de overlast tot een naar een akker aan de rand van Goese Polder (bruine vlak rechtsboven). GOES - In het Ambachtscentrum in Goes wordt zaterdag 23 juli een poppenhuisdag gehouden. Het middenplein is die dag gevuld met hobbyisten, die hun poppen huizen, kijkkasten, winkeltjes en miniaturen laten zien. Ook verko pen ze zelfgemaakte spullen. Als vakminiaturisten zijn Wim van Soest en Tine Krijnen met mi- niatuurboeken aanwezig. Die laat ste zal ook workshops geven. Uiter aard is het poppenhuismuseum tij dens de dag ook geopend, evenals de andere ateliers in het Ambachts centrum. Dat is gelegen in recrea tiegebied De Hollandse Hoeve. De dag duurt van 11.30 tot 16.30 uur. door Luc Oggel GOES - Door de regels voor het ge bruik van de Wmo-regiotaxi aan te scherpen, wordt een grote groep mensen uitgesloten van gesubsidi eerd vervoer. Dat stelt de Goese SP-ffactie in schriftelijke vragen aan B en W. De gemeenten in de Oosterschel- deregio willen bezuinigen op de re giotaxi en daarom wordt per 1 ja nuari 2012 een inkomens- en kilo- metergrens ingevoerd. Vooral over de inkomensgrens is onrust ont staan. Volgens SP-raadslid Loes Passieux is die grens 'bijzonder laag'. „Voor een alleenstaande on- minimum kan worden beperkt. In dertijd is dat ook gebeurd bij de aanleg van de mountainbikebaan, hier vlakbij. Dat is goed verlopen." De Bat onderstreept dat bewoners inspraak krijgen in de aanleg. „Je kunt bij de inrichting rekening houden met omwonenden. Bij voorbeeld door een groenzone aan te leggen. Ia, het is waar, de sport komt dichterbij, maar dat is nog al tijd beter dan woningbouw." archieffoto Willem Mieras Diverse geuren. OP OP elders .1*2# K Diverse smaken. N i Pak 1.5 liter SPA elders Zp,weTn der de 65 jaar ligt de inkomens grens al bij 75 procent van het mi nimumloon. Zit je daar vlak bo ven, dan heb je nauwelijks draag kracht, maar toch moet je 1,30 eu ro per kilometer betalen. Een re tourtje Wolphaartsdijk-Goes is dan 18 euro." De SP vreest dat mensen met dat soort bedragen be zoeken aan zorgverleners gaan mij den. „Wmo-pashouders worden gi gantisch op kosten gejaagd, deze maatregel heeft een asociale uit werking." De partij is ook verbol gen over het feit dat de raad gepas seerd is bij het nemen van het be sluit en dat de brieven naar gebrui kers al zijn verstuurd. Aanbiedingen geldig t/m zaterdag 23 juli 2011.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 51