Öysrlailüji Danny Jowenko Danny Jowenko Danny Jowenko Danny Jowenko Danny Jowenko 28 I familieberichten dinsdag 19 juli 2011 CU ni0ns0nijnq.nl We zijn erg bedroefd dat Kathy de Brabander-Hoegee moeder van Bodhi en Indi leerlingen van onze school, is overleden. We zullen Michel, Bodhi en Indi steunen in deze moeilijke tijd. Team en MR van de Theo Thijssenschool in Zierikzee 15 juli 2011 Veilig in Jezus' armen Verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, dat gevuld was met liefde en zorg voor ons, geven wij u kennis dat in haar eigen vertrouwde omgeving rustig is heengegaan onze lieve moeder, oma en overgroot moeder Jans Gideonse-Melse 36 jaar gelukkig getrouwd geweest met Jacobus David Gideonse 129 januari 1988 A Vrouwenpolder, '?3 februari 1925 t Middelburg, 17 juli 2011 's-Heer Arendskérke: Nanny en Henk Wevers-Gideonse Ingrid Rachel Anni Middelburg: Izaak en Willy Gideonse-de Buck Sandra en Martijn Ronald Serooskerke: Ina en Bram de Visser-Gideonse Cora en Steven Eric en Nicolien - r Middelburg: Anke en Izaak de Buck-Gideonse Carolien en Gilles Vivian en Niels Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgstroom en de huisartsen Bruynzeel sr. en jr. /Manni voor de liefdevolle verzorging. Park de Griffioen 41 4334 CH Middelburg U wordt uitgenodigd op vrijdag 22 juli om 10.30 uur de afscheidsdienst bij te wonen in kerkcentrum "De Morgenster", Adriaan Lauwereyszstraat 6 te Middelburg, deze dienst wordt geleid door ds. J. Nauta. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.00 tot 10.20 uur gelegenheid tot afscheid nemen. -;De begrafenis zal omstreeks 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Lieve oma en overgrootoma Vol warmte, respect, dankbaarheid en waardering denken wij aan u terug. U bent nu thuis, en hebt uw plekje in de hemel. Liefs Ingrid Rachel Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze - schoonzuster en tante Jans Gideonse-Melse Wij wensen de kinderen en kleinkinderen veel sterkte dit verlies te dragen. Namens de familie Gideonse: Veere: D.Gideonse Gapinge: M.Goedbloed-Gideonse Gapinge: A.Blok-Gideonse Veere: P.Geerse Vlissingen: W.A.M.Wolf-Fedema Oss: M.Schuurmans Met in herinnering allen die ons in de afgelopen jaren zijn ••ontvallen. Hoop De mens is onderdeel van de natuur. De natuur is altijd in beweging. Er is geen stilstand, rust of einde. Alleen groei en verandering. Wij zijn ontzettend verdrietig vanwege het overlijden van onze lieve man en papa Middelburg, 14 december 1955 t Veere, 16 juli 2011 Ingrid Rijkse Nicky Layla Veerseweg 107 4351 SL Veere Danny is overgebracht naar rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan l..Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 20 juli van 19.30 tot 20.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 21 juli om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in restaurant 'De Tropen' aan het Damplein 27 te Middelburg. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Danny Jowenko is omgekomen door een auto-ongeluk. Het is al eens eerder gebeurd. Toen had hij alleen maar een heel groot litteken. Nu het anders is gegaan, mis ik hem heel erg. Rust zacht lieve.papa. Nicky Jowenko Lieve papa, Ik vind het jammer dat je dood ging. Eerst was het goed gegaan en toen is het mis gegaan. Ik zal je niet vergeten. Kusje voor papa van Layla Layla Jowenko Verbijsterd en vol ongeloof delen wij u mede dat na een noodlottig verkeersongeval onze broer, schoonzoon en zwager is overleden Rob en Edith Jowenko Ar is Jowenko David en Alice Rijkse Tanny Rijkse-Kesteloo Hans en öwenny Rijkse Saskia Rijkse Paul en Henriëtte Rijkse Hans en Barbara Hooftman Ewoud en Saskia Hooftman Heel verdrietig zijn wij vanwege het overlijden van onze oom Marjorie en Mourad, Stephanie en Robin, Dimara, Roman, Lennart en Nadja, Jeroen en Alexandra, Yoram en Deborah, Elmar, Rutger, Valentino en Patricia, Esperansa, Fabian en Christel, Justin en Hanne, Lody, David, Freek, Leonieke, Carien, Sophie, Mitchel, Jordan, Caitlynn, Stefan en Wendy, Jessica, Michael, Kevin. Door een noodlottig ongeval hebben wij onze goede vriend Danny Jowenko verloren. Wij wensen Ingrid, Nicky, Layla en verdere familie veel sterkte toe met dit verlies. Adri, Sien en Lenneke Nijsse Diep bedroefd zijn wij door het plotselinge overlijden van Wij wensen Ingrid, Nicky en Layla veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Middelburg: Jeroen en Renate van Raffen Senna en Mauro Na een noodlottig ongeval geven wij u vol ongeloof kennis van het overlijden van onze naamgever, oprichter en directeur Wij gedenken hem als een inspirator die door doorzettingsvermogen en creativiteit deze bedrijven heeft gevormd. Jowenko Explosieve Demolitie B.V. Jowenko Fabricage Industriële Dienstverlening B.V. Jowenko Explosieve Demolitie Bvba Jowenko Bohr- und Sprengtechniek GmbH Geschokt zijn wij door het plotseling overlijden van onze buurman Danny Jowenko Wij wensen alle nabestaanden veel sterkte toe met dit grote verlies Directie en medewerkers Kraanverhuur Melis Middelburg BV Verbijsterd en bedroefd zijn wij door het overlijden van Danny Jowenko Danny," levenspartner van Ingrid Rijkse onze opdrachtgever van ESS B.V. We verliezen in hem een zeer markant en uitgesproken persoonlijkheid. Wij wensen Ingrid, de kinderen Nicky Layla veel sterkte en kracht toe voor de komende tijd. Namens het ESS team Tom Mira de Boer Vinokic Peter Gerda van Tatenhove André Marleen Louwerse Dirk Tegtow Fam. P. Uittenboogaard Erik Louws Kirsten Lagers Jan Kees Sarijke Francké Wij zijn diep geschokt door het overlijden van de heer Danny Jowenko vader van onze leerlingen Nicky en Layla Onze gedachten gaan uit naar Ingrid, Nicky en Layla en naar overige familie en vrienden. Bestuur, Team en MR van de Algemene Basis School te Middelburg We kregen het verdrietige bericht dat de papa van Nicky (groep 4/5 b) en Layla (groep 1/2 b) Danny Jowenko is overleden. We denken aan jullie. We zijn er voor jullie. Groep 4b-5b: Daniël, Marith, Olivier, Tess, Luuk, Bram, Sarah, Pien, Rosanne, Floris, Emma, Bram, Juliëtte, Senna, Benjahmin, Levi, Xander, Sterre, Timo, Stijn, Puk, Laura; juf Hildie en juf Rosa Groep 1 -2b: Mèghan, Emily, Milo, Emma, Indy, Julia, Lindey, Mara, Nursena, Nienke, Benthe, Kiki, Sherijen, Lieven, Jeroen, Boas, Gina Maria, Luke, Philip, Ivan, Julia, Job, Izarah, Fiene, Siebe, Okke, Wolf; juf Saskia en juf Hildie Algemene Basis School te Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 28