Vakantieplannen? Ontdek Corsica, Sardinië Elba PZC PZC PZC ft 1111111 PZC 12-daagse Comfort Class busreis v.a. 774,- incl. verblijf, ontbijt en diner! ed.nl/webwinkel Cars boek met naam pzc.nl/webwinkel Zoekt u personeel? Gebruik de kracht van de combinatie! 020 517 5165 maandag 18 juli 2011 Deze prachtige busrondreis laat u de vele gezichten zien van drie ware juweeltjes! We brengen een bezoek aan Corsica, ook wel het 'Eiland van de Schoonheid' genoemd. Daarna rijden we door naar traditierijk Sardinië. Tot slot nemen we de ferry naar het Elba van Napoleon. Kortom, een reis vol afwisseling met natuur, cultuur en geschiedenis. Wij selecteerden voor u deze 12-daagse busreis inclusief verblijf, ontbijtbuffet en diner. En als lezer van deze krant, krijgt u 50 korting bij 2 personen met de actiecode WEG40006 DAGPROGRAMMA Dag 1: we rijden per Comfort Class touringcar naar ons overnachtingshotel in Duitsland of Frankrijk. Dag 2: na het ontbijt rijden we verder naar Livorno in Italië, waar we overnachten. Dag 3: in de ochtend nemen we de ferry naar Bastia, waar we kennismaken met het prachtige gebied van Cap Corse. De overnachting vindt plaats in de omgeving van Bastia. Dag 4: via Corte, de oudste stad van Corsica, nemen we de natuurroute van het eiland naar Ajaccio voor de komende 2 overnachtingen. Dag 5: vandaag bent u vrij om de hoofdstad van Corsica, Ajaccio, te bezoeken. In het geboortehuis van Napoleon kunt u een glimp opvangen van 18e-eeuws Corsica. Dag 6: na ons ontbijt rijden we naar Bonifacio, waar we in de namiddag inschepen op de ferry naar Sardinië. Dag 7: geniet van het 'echte' Italiaanse leven op Sardinië. Dag 8: we nemen u mee naar Costa Smeralda, één van de meest exclusieve vakantiebestemmingen ter wereld. Dag 9: de overtocht naar het Italiaanse vasteland staat vandaag op het programma. De 2 komende nachten zullen we verblijven in Livorno of Piombina. Dag 10: per boot varen we naar het verrassende Elba, bekend van Napoleon. Hier maken we een rondrit over dit bijzondere eiland. Dag 11: terugreis, overnachting in Duitsland of Frankrijk. Dag 12: we rijden door naar Nederland, waar op het centrale wisselpunt, de koffietafel voor u klaarstaat. Vertrekdata LR 39.261 Maandag 5,12,19 en 26 september 12 dagen normaal vanaf €799 nü vanaf €774 Prijzen zijn p.p., o.b.v. een 2-persoonskamer. Op 19 september geldt een vertrekgarantie. Inclusief: Comfort Class busreis, ervaren chauffeur/reis leider, 2 tussenovernachtingen op de heen- eri terugreis, 9 nachten verblijf, 11 x ontbijt en diner, de genoemde ferryovertochten en afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, entreegelden, verplichte stadsgidsen, eventuele optionele excursies, fooien, reis- en annuleringsverzekering, reserveringskosten 17,50 (verplicht, per boeking) en bijdrage Calamiteiten fonds 2,50 per boeking van max. 9 personen (verplicht). Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel, of bel met KRAS.NL tel 0900 - 9697 (0,15 pm) o.v.v. reisnummer LR 39.261 en actiecode WEG 40006 Boeken met deze korting is mogelijk t/m 17 augustus 2011. waarom zou je meer betalen categorie reizen rondreizen s 2011 Disney Adviesprijs 10,05 Lezersprijs €16,95* exclusief verzendkosten Een uniek Disney boek met de naam van uw (klein) kind! Lezen wordt nog leuker als uw (klein) kind de hoofdrol speelt in zijn of haar eigen Disney kinderboek! Verhaal Cars Radiator Springs is in rep en roer, want Bliksem McQueen maakt samen met uw (klein) kind een nieuwe race baan! Terwijl alle auto's zich voorbereiden op het grote openingsfeest, vertelt Doe hoe Radiotor Springs ooit is ontstaan, en waarom Takel, Bliksem en andere Cars- vriendjes er kwamen wonen. Formaat boek: 21cm x 21cm, 28 pagina's, hardcover full colour omslag en binnenwerk. categorie Boeken Maak dan gebruik van de vakantieservice! U kunt uw krant bijvoorbeeld bij iemand anders laten bezorgen. Wij ontvangen uw aanvraag graag uiterlijk 2 weken voor uw vakantip Kijk voor alle mogelijkheden op www.pzc.nl/vakantieservice Heeft u geen toegang tot internet, neem dan contact op met de afdeling Lezersservice. O JobTrack Puzzel ouderwets gezellig mee en ga een middagje schilderen bij kunstenares Josien Broeren! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl Een initiatief van

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 72