ÖysrJklan Maria Pieternella Jacoba Burger Piet Oosterman (J m9nsenLinq.nI maandag 18 juli 2011 familieberichten 117 Enige en algemene kennisgeving "Neem Heer mijn beide handen en leid uw kind, tot ik aan d' eeuw'ge stranden de ruste vind. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van "de zuster" Kapelle, 12 december 1916 Goes, 17 juli 2011 Namens de familie: D. M. Burger - Paardekooper Zorgcentrum "Ter Valcke". Correspondentieadres: fam. Kole - Burger, Elstarstraat 57,4421 DV Kapelle We willen iedereen die haar een warm hart toedroeg, haar verzorgde en nabij stond van harte bedanken. De afscheidsbijeenkomst vindt plaats op woensdag 20 juli om 13.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede 1a te Kapelle. Aansluitend ontmoeten wij elkaar in voornoemd rouwcentrum. De crematie vindt in stilte plaats in het crematorium te Terneuzen. Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je lach Je genoot van het leven Bedankt voor alles watje hebt gegeven. Na alle fijne jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze papa en opa echtgenoot van Wilma Hoogenraad in de leeftijd van 65 jaar. Terneuzen: Wilma Oosterman-Hoogenraad Hulst: Vanessa en Alexander Terneuzen: Natasja en René Amber Melissa Terneuzen: Dineke Terneuzen: Diana en Joan Delft: Sylvia en Rick Joey Angel Damian 15 juli 2011 Simon Stevinhof 38 4532 KZ Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van Piet te nemen op donderdag 21 juli van 12.00 tot 12.30 uur in het Monuta Uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 21 juli om 13.00 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in het crematorium. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangengelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt, maar nu is het over, het is gestopt. V Je liefhebbende vrouw. Bedroefd, omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven geven wij u kennis dat thuis na een liefdevolle verzorging is overleden, mijn lieve man, onze pa, schoonvader en opa Willem de Die Wim echtgenoot van Corrie de Back Zuidzande, 19 mei 1928 Zuidzande, 15 juli 2011 Zuidzande: Corrie de Die-de Back Nieuwvliet: Marianne en Johan Aardenburg: Annemarie en Tillo Schoondijke: Jorien en Arno Kleinkinderen en achterkleinkinderen Platte weg 1 4505 PG Zuidzande Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 19 juli om 19.00 uur in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaart zal plaatsvinden op 20 juli om 10.00 uur in het crematorium te Terneuzen. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren na de afscheidsdienst in de aula van het crematorium. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. ■V p- Het is voorbij, de vele mooie dingen. v- Wat blijft zijn de herinneringen. Dag lieve opa Wim Barry en Sandra V Corine en~Gregor Jacqueline en Frank Wim en Cindy Wilfried en Marjan Carina en Sjaak Michel en Marleen Corrie Ven Anthony John William en achterkleinkinderen. Ik zie je handen voor me liggen Eens zo werkzaam, nu zo stil Duizend dingen, duizend zaken Die ik nu nog weten wil Ik wil met je praten, je horen vertellen Ik weet, het kan niet meer In mijn gedachten zal je altijd bij me blijven Ik za l je m issen, elke dag weer. Heden overleed thuis in zijn eigen vertrouwde omgeving, omringd door allen die hem lief waren mijn lieve man, mijn vader, schoonvader en lieve opa Henricus Edmundus Josephus Ducheine Harry echtgenoot van Agnes Maria Kouijzer Hij overleed in de leeftijd van 70 jaar. Koewacht: Agnes Ducheine-Kouijzer Sint lansteen: Marco en Silvia Matthew 16 juli 2011 Correspondentieadres Lijnzaadstraat 3,4576 BH Koewacht De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 22 juli om 11.30 uur in de aula van crematorium Terneuzen, Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Ik ga heen om u plaats te bereiden Johannes 14:2 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen moeder, oma en overoma van onze IJke Maria Duerink - van der Zee sinds 22 juni 1997 weduwe van Jacobus Duerink in de leeftijd van 86 jaar Kamperland: Ko en Tonnie Duerink - Geelhoed Remco en Geertje Miriam en Jeffrey Kamperland: Connie en Henk Sandee - Duerink Bert en Susan Elma en Ronald Heico en Janneke Heinkenszand: Leunie en Cor Clement - Duerink Arjan Johanneke en Arno Lenneke en Bas Roel Vlissingen: Ria Duerink Zwijndrecht: Jannie en Wim Sandee - Duerink Erwin en Ana Marianne en Martin Carolien en Cuno Willemijn en Rinze Heinkenszand: Ger en Trudi Duerink - Geschiere Erika en Richard Marjon en Ramon Judith en Ruben en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging 15 juli 2011 Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Ripstraat 25, 4493 BP Kamperland De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op donderdag 21 juli om 13:00 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het 'Jhr. Mr. de Casembroothuis' aan het Alexiaplein te Kamperland. Verdrietig, maar ook dankbaar dat haar verder lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze moeder, groot- en overgrootmoeder Janna Neeltje Koster-Polderman weduwe van Jan Gilles Koster Wissenkerke, 08-01 -1927 Goes, 16-07-2011 Wissenkerke: Jan en Ina Goes: Jan-Willem en Diane Elise, Sophie Wissenkerke: André en Tineke Olivia, Lynn Wissenkerke: Ad Wissenkerke: Marco en Nellie Wij willen directie, personeel en vrijwilligers van zorgcentrum 'Cleijenborch' bedanken voor de goede en fijne verzorging aan haar besteed. Correspondentieadres: Beatrixstraat 2 4491 GE Wissenkerke Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid van haar te nemen 'op donderdag 21 juli om 10.15 uur in 'Zaal onder de Toren', Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemd gebouw.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49