A .J. van de Linde Bram Geertruida Corstanje l8 familieberichten maandag 18 juli 2011 (H fnensenlinq.nl Hoe vaak niet zijn mensen door hun kleine gebreken des te nauzoer met elkaar verbonden. Te meer wanneer de een zich zorgen maakt om de ander. Hans Carossa Verslagen zijn wij door het veel te vroege verlies van mijn f man, onze vader, schoonvader en opa echtgenoot van P.M. van Geersdaele in de leeftijd van 65 jaar. Temeuzen: Terneuzen: Heemstede: Paula van de Linde-van Geersdaele Michel en Zita Daantje, Julius, Tyra Francois en Monique Doris 16 juli 2011 Willem de Zwijgerlaan 3 4532 BB Terneuzen Er is gelegenheid om afscheid van Bram te nemen op f woensdag 20 juli van 19.00 tot 19.30 uur in het Monuta j Uitvaartcentrum, Bellamystraat 28c, Terneuzen. De crematieplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, wordt gehouden op donderdag 21 juli om 15.30 uur in het crematorium naast het uitvaartcentrum. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen Zeer bedroefd delen wij u mede dat na een leven van veel zórgen van ons heengegaan onze moeder, oma, overgroot-oma en over-overgroot-oma weduwe van Jacob Marinus de Bruijne levensgezel van Cornelis Leijs in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Henk Bets t en Jan Jannet Anita en Frits Janneke en Adriaan Joop en Adrie Denny en Karin Rinus en Jopie Marga Rini en Anneke Truus en Daan Trudy en Tonny Jenny en Mario Lilly en Frank Dany Corrie en Ko Sjacko en Cindy Patrick en Anna Kees en Corrie Michel en Peggy Ilse en Arno Bart en Thea Jan en Metje Jeffrey Achterkleinkinderen en achter-achterkleinkinderen Zaamslag, 15 juli 2011 corr. adres: IJzendijkseweg 12, 4522 PP Biervliet. Woensdag 20 juli is er vanaf 10.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 10.30 uur de dienst aanvangt in het centrum. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar het team wan verpleeghuis 'De Molenhof', en huisartsenpraktijk Zaamslag voor hun inzet en goede zorg. Dit einde kwam heel onverwacht En ontegenzeggelijk hard Het gevoel van machteloosheid Viel ons ook ten part. Je-blijft een deel van ons We koesteren je humor en hartelijke lach Bram, we zullen je missen goede vriend, dag- Jan en Riet, John en Willy, Wim en Joke Mijn naam is: Ik zal er zijn voor jou zegt de Heer. (Exodus 5,14) In "De Leystroom" te Breda is, gesterkt door het H. Sacrament van de Zieken, overleden onze beminde medezuster Zuster Josina Geertruida van Scheppingen Franciscanes van de congregatie "Alles voor Allen Geboren'te Wilnis, 26 december 1911 Geprofest, 8 september 1931 Overleden, 16 juli 2011 Namens medezusters en familie De heer mr. M.J.H. Marijnen, voorzitter bestuur Mgr. Hopmansstraat 2 4817 JS Breda De uitvaartliturgie, waarbij u wordt uitgenodigd, wordt gevierd in de kapel van Maria Mater Dei, Mgr. Hopmans straat 2 te Breda, op woensdag 20 juli om 11.00 uur, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats "Zuylen", ingang Tuinzigtlaan 11 te Breda. Op dinsdag 19 juli is er om 19.00 uur in bovengenoemde kapel een avondwake. En nu blijft geloof, hoop en liefde, deze drie; doch de meeste van dezeis de liefde. 1 Korinthiërs 13: vers 13 Na een leven van liefde en zorg voor velen, is thuis rustig, maar tochnog plotseling, overleden onze tante en schoonzus Theodora Wilhelmina Maria Lippens - Jaspers Focks getrouwd geweest met Polly Lippens Zutphen 23 november 1925 t Zutphen 14 juli 2011 Een bijzondere dank aan de medewerkers van Sensire, Gisela en Thea voor de liefdevolle verzorging. Namens de familie: M.W.M. Jaspers Focks (ex. test.) j Correspondentieadres: Weerdslag 119 7206 BW Zutphen Thea verblijft deze dagen in het uitvaartcentrum van Monuta, Piet Heinstraat 31 te Zutphen, waar woensdag 20 juli van 9.30 tot 9.45 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De plechtige af schei dsviering zal aansluitend om 10.30 uur worden gehouden in de St. Janskerk aan de Nieuwstadskerksteeg te Zutphen, waarna om 12.30 uur de crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de IJsselzaal van het crematorium te Dieren, Imboslaan 6. Na afloop is er gelegenheid elkaar te-ontmoeten in de koffiekamer van het crematorium. Ik ben de opstanding en het leven; wie in Mij gelooft, zal leven, ook al is hij gestorven. Johannes 1125 Dankbaar voor alle liefde en zorg die wij tijdens zijn leven van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat de Heere tot Zich riep mijn man, onze vader en opa Kristiaan van Rooijen in de leeftijd van 85 jaar. Westkapelle: Jo van Rooijen-Pouwelse Koudekerke: KeesenTanny Kristiaan Martin Westkapelle: Ineke en Kris Jacco Jordi Rotterdam: Eline en lurgen Johan Levien f Michiel Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van zorgcentrum 't Gasthuis, afdeling Bolwerk voor de goede zorgen. Middelburg, zorgcentrum 't Gasthuis, 15 juli 2011 Correspondentieadres Noordstraat 14 4361. BM Westkapelle De dienst van Woord en Gebed voor familie en belang stellenden wordt gehouden op donderdag 21 juli om 11.00 uur in de Moriakerk aan de Markt te Westkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er van 10.15 tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het Jeugdgebouw. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Westkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voor noemde kerk. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een langdurig lijden is van ons heengegaan onze geliefde broer en oom Kristiaan van Rooijen in de leeftijd van 85 jaar. Wij gedenken zijn medeleven en betrokkenheid mét ons wel en wee door de jaren heen. Joh. van-Rooijen Laura van Rooijen-Wouters (in herinnering) Joost van Rooijen Neven en nichten Westkapelle, 15 juli 2011 Wie in Mij gelooft, zal leven. Bedroefd zijn we bij het overlijden van onze zwager en oom Kris van Rooijen We wensen Jo, de kinderen en de kleinkinderen troost en vrede toe van onze Here Jezus. Jan Pouwelse Maarten en Nel Pouwelse Jaan Pouwelse Willem en Leine Pouwelse Janneke Pouwelse Ko Pouwelse Wim Louws Neven en nichten Broers en zussen in herinnering: Dingeman Pouwelse Miene en Arie Janssens Loura Pouwelse Joost Pouwelse Kees Pouwelse Nel Pouwelse Nel Louws Westkapelle, 15 juli 2011 We zijn getroffen door het overlijden van buurman Kris Ons medeleven gaat uit naar zijn familie. Bo en Ma Verstraate Piet en Nel Jongepier Willem en Heieen van der Heijden en (klein) kinderen Westkapelle, 15 juli 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 18