zeeland25 Fiets- en voetpad langs Stoofweg Sint-Annaland Vlissingse winkeliers beginnen sms-alarm nü Ik weet dat we het allebei kunnen Samen uit, samen thuis ...OP DE ZOMER COLLECTIE BIJ BOUWMAN LIFESTYLE MIDDELBURG zaterdag 16 juli 2011 95e editie van de Vierdaagse, Aantal inschrijvingen: 47.680, (2009: 48.435); waaronder 684 Zeeuwen, Uitgeloot: 1961 wandelaars, 71 nationaliteiten, de oudste deelnemer 'over all': de heer B. Mann uit München, Duits land, 10 maart 1921, afstand 30 km, 31ste beloning, de jongste deelnemer 'over all': Anne Hoogendam, Aruba, 13 juni 1999, afstand 30 kilometer, loopt onder begeleiding, i Jubileumloopster mevrouw M.L.A.R. van Waterschoot (17 fe bruari 1928) uit Kloosterzande loopt voor de 60ste keer mee. Annemarie de Jonge (I) en Margret Boot. door Rob Paardekam SINT-ANNALAND - Langs de Stoof weg in Sint-Annaland wordt een fiets- en voetpad aangelegd. Dat heeft het waterschap besloten. De gemeente Tholen is van plan gra tis grond af te staan. De Stoofweg is een drukke door gaande weg, die ook veelvuldig wordt gebruikt door fietsers en voetgangers. Zij voelen zich vaak onveilig, omdat ze over de rijbaan moeten. De roep om maatregelen werd de afgelopen jaren steeds lui der. Eind vorig jaar haalde een 12-jarige jongen uit het dorp nog een groot aantal handtekeningen op om aandacht te vragen voor de gevaarlijke situatie. Het waterschap heeft nu besloten een drie meter breed voet- en fiets pad aan te leggen aan de kant van de huizen. Daarvoor zal wel een rij bomen gerooid moeten wor den. Het schap is van plan daar jonge bomen voor terug te plan ten. Om de haalbaarheid van dat plan te vergroten heeft het college beslo ten om de benodigde grond die in handen van de gemeente is gratis ter beschikking te stellen. Het waterschap hoopt het voet- en fietspad in het najaar van 2012 aan te kunnen leggen. Naam: Annemarie de Jonge Leeftijd: 45 Woonplaats: Zierikzee Beroep: werkt in zmlk-onderwijs, Beatrix-school Loopt voor de: 4e keer Afstand: 40 kilometer Training: vanaf mei iedere week paar keer wandelen „Het geeft een kick om mee te doen. De adrenaline die je voelt bij het wandelen in het gezelschap van zoveel mensen uit verschillen de culturen en landen. Ik verleg mijn grenzen. Want na 30 kilome ter wandelen kom ik vaak de man met de hamer tegen. Het oplopen van blaren hoort er bij; helaas ben ik er supergevoelig voor. Maar roze smarties en de pijnstiller Ibupro- fen helpen geweldig. Samen met mijn vriendin Margret Boot heb ik getraind. We starten samen en blij ven bij elkaar. Samen uit, samen foto Ronald den Dekker thuis." Naam: Theo en Marjolein van Deurzen (vader en dochter) Leeftijd: 47,20 Woonplaats: Terneuzen, Middel burg Beroep: productiecoördinator Ya- ra, student Roosevelt Academy Lopen mee voor de: 6e en te keer Afstand: beide 50 kilometer Training: vanaf november vorig jaar, bij elkaar 500 kilometer. „Ik heb de vierdaagse drie keer sa men met mijn schoonvader gelo pen. Hij is in 2007 overleden. De tocht draag ik dan ook nog steeds aan hem op. De afgelopen twee keer (2008 en 2009) was het toch emotioneel toen ik alleen finishte. Nu ga ik samen met mijn dochter. Heel speciaal. We zijn in novem ber gestart met trainen door de Be- vrijdingsmars in Knokke te lopen. Dat pakte goed uit. De laatste we ken hebben we veel gewandeld, onder andere 50 kilometer. Ik weet dat we het allebei kunnen." Houtkaai 19 Middelburg Fraai monument met natuurlijk veel sfeer en authentieke details, gelegen in Hartje Middelburg. Dit huis beschikt over vier slaapkamers, een vernieuw de badkamer, toilet én keu ken en is netjes onderhou den. Centrale verwarming en een open haard. Vraagprijs 279.000,- k.k. Theo en Marjolein van Deurzen. foto Mark Neelemans www.bouwmanlifestyle.nl Dames, heren kids-kleding van o.a: Gaastra, Riverwoods, Gant, Tommy Hilfiger, McGregor, Napapijri, Geisha, Maison Scotch, Vingino, Scotch Soda, NZA en Polo-jeans. Cadeau-interieur-artikelen van o.a: Rivièra-Maison, Riverdale, Bridgewater en Disenyo. r Verkoop bij inschrijving Schinkel de Weerd Te Makelaardij oost souburg 0118 - 460300 - Inschrijvingsvoorwaardén: www,schinkeldeweerd.nl door Theo Ciele VLISSINGEN - Om elkaar te kunnen waarschuwen bij incidenten heb ben de Vlissingse winkeliers in sa menwerking met de politie een alarmeringsysteem opgezet dat werkt via sms-berichten. Dit zogeheten sms-alert past in het project Keurmerk Veilig On dernemen. Dat heeft tot doel om het Vlissingse winkelgebied schoon, heel en veilig te krijgen en te houden. Met het sms-alert kunnen winke liers alarm slaan bijvoorbeeld bij winkeldiefstal of bij een vechtpar tij. Maar ook als een kind zijn ouders kwijt is of de ouders hun kind. Het alert wordt verstuurd via een meldkamer van een beveili gingsfirma nadat een winkelier aan de meldkamer een incident heeft gemeld. Leden van de Vereni ging Winkelcentrum Vlissingen zijn bij het sms-alarmeringssys- teem aangesloten. Volgens woord voerder Ronald Vonk zijn de kos ten voor het systeem te overzien en kan het sterk bijdragen aan de veiligheid in het winkelgebied. Hij kan niet voorspellen hoe vaak een sms-alert op de mobieltjes van de winkeliers, zal oplichten. SCHULTING www.schulting-partners.nl Nwe Vlissingseweg 312 Gemoderniseerde en uit gebouwde hoekwoning, met flinke tuin met ber ging en vrije achterom. Vraagprijs 179.000,- k.k. domburg goes middelburg renesse terneuzen zoutelande OOSTSTRAAT 1 GROTE MARKT 1 MARKT V'. HOGEZOOM I71 -NOORDSTRAAT 109 LANGSTRAAT 13

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 61