Samen uit, samen thuis Ik weet dat we het allebei kunnen Circus laakt harde koers van gemeente Man gewond bij val van woning koktinq ...OP DE ZOMER COLLECTIE BIJ BOUWMAN LIFESTYLE MIDDELBURG zaterdag 16 juli 2011 95e editie van de Vierdaagse, Aantal inschrijvingen: 47.680, (2009: 48.435); waaronder 684 Zeeuwen, Uitgeloot: 1961 wandelaars, 71 nationaliteiten, de oudste deelnemer 'over all': de heer B. Mann uit München, Duits land, 10 maart 1921, afstand 30 km, 31ste beloning, de jongste deelnemer 'over all': Anne Hoogendam, Aruba, 13 juni 1999, afstand 30 kilometer, loopt onder begeleiding, I jubileumloopster mevrouw M.L.A.R. van Waterschoot (17 fe bruari 1928) uit Kloosterzande loopt voor de 60ste keer mee. OUD-VOSSEMEER - Een man is gis termiddag gewond geraakt toen hij in de Molenstraat in Oud-Vos- semeer enkele meters naar bene den viel. Hoe dat kon gebeuren, was gisteren nog niet duidelijk. De ambulance en de traumaheli kopter kwamen ter plaatse. Die laatste landde op het sportveld. Het slachtoffer is ter plaatse gesta biliseerd door het ambulanceperso neel en de mensen van de trauma helikopter. Hij is met de ambulan ce naar het ziekenhuis gebracht. Annemarie de Jonge (I) en Margret Boot. Naam: Annemarie de Jonge Leeftijd: 45 Woonplaats: Zierikzee Beroep: werkt in zmlk-onderwijs, Beatrix-school Loopt voor de: 4e keer Afstand: 40 kilometer Training: vanaf mei iedere week paar keer wandelen „Het geeft een kick om mee te doen. De adrenaline die je 'voelt bij het wandelen in het gezelschap van zoveel mensen uit verschillen de culturen en landen. Ik verleg mijn grenzen. Want na 30 kilome ter wandelen kom ik vaak de man met de hamer tegen. Het oplopen van blaren hoort er bij; helaas ben ik er supergevoelig voor. Maar roze smarties en de pijnstiller Ibupro- fen helpen geweldig. Samen met mijn vriendin Margret Boot heb ik getraind. We starten samen en blij ven bij elkaar. Samen uit, samen foto Ronald den Dekker thuis." Naam: Theo en Marjolein van Deurzen (vader en dochter) Leeftijd: 47, 20 Woonplaats: Terneuzen, Middel burg Beroep: productiecoördinator Ya- ra, student Roosevelt Academy Lopen mee voor de: 6e en re keer Afstand: beide 50 kilometer Training: vanaf november vorig jaar, bij elkaar 500 kilometer. „Ik heb de vierdaagse drie keer sa men met mijn schoonvader gelo pen. Hij is in 2007 overleden. De tocht draag ik dan ook nog steeds aan hem op. De afgelopen twee keer (2008 en 2009) was het toch emotioneel toen ik alleen finishte. Nu ga ik samen met mijn dochter. Heel speciaal. We zijn in novem ber gestart met trainen door de Be vrijdingsmars in Knokke te lopen. Dat pakte goed uit. De laatste we ken hebben we veel gewandeld, onder andere 50 kilometer. Ik weet dat we het allebei kunnen." KAMPERLAND - Circus Belly Wien stapt naar de rechter in een po ging volgende week toch voorstel lingen te mogen geven in Kamper land. De zaak dient dinsdag. Belly Wien wil van woensdag tot en met zondag in totaal acht keer optreden op een terrein aan de Campenseweg. De gemeente zegt dat het circus het evenement te laat heeft aangemeld en verbiedt de optredens. Als er toch voorstel lingen komen, volgt een boete van vijfduizend euro per dag. Terry Mullens van het circus zegt dat ze het evenement wel degelijk op tijd heeft aangemeld. Het moet minimaal acht weken vooraf en zij heeft het naar eigen zeggen onge veer tien weken geleden gemeld. „Door een medewerker van het waterschap, waar wij het terrein in Kamperland van huren, werd ik er onlangs op gewezen dat deze melding kennelijk niet is ver werkt", zegt Mullens. „Toen heb ik het opnieuw gedaan." Burgemeester Henny van Kooten gelooft niets van dit verhaal. „Me vrouw kan nu wel zeggen dat ze al eerder een melding heeft gedaan, maar daar is ons niets van bekend. De melding die wij wel hebben ge kregen, was te laat." Van Kooten beaamt dat in zo'n geval een uit zondering kan worden gemaakt, maar dat was deze keer niet moge lijk. „Het is vakantie. Ik heb er op dit moment de capaciteit niet voor binnen het ambtelijke apparaat." Volgens Mullens zit het circus nu met een probleem. Op dit mo ment staat Belly Wien voor optre dens in het Vlaamse Schilde, maar daar moet ze maandagochtend ver trekken. „Wij weten niet waar we dan heen moeten. Aan de gemeen te hebben we gevraagd of we, in af wachting van de rechtszaak van dinsdag, toch al in Kamperland mogen gaan staan, maar daar komt geen toestemming voor. Ik vind dit een harde opstelling en had gehoopt op een iets coulan- tere houding." Van Kooten verdedigt de opstel ling van de gemeente. „Het zou heel raar zijn om de voorstellingen te verbieden, maar het circus wel toestemming te geven om daar te gaan staan. Bovendien is het niet ons probleem." Mullens vreest vooral voor het wel zijn van de dieren. „Wij mensen kunnen nog wel een paar dagen er gens aan de kant van de weg gaan staan, maar je kunt de dieren geen dagen in hun wagens laten zitten." Houtkaai 19 Middelburg Fraai monument met natuurlijk vee! sfeer en authentieke details, gelegen in .hartje Middelburg. Dit huis beschikt over vier slaapkamers, een vernieuw de badkamer, toilet én keu ken en. is netjes onderhou den. Centrale verwarming en een open haard. Vraagprijs 279.000,- k.k. Verkoop bij inschrijving Burg. Stemerding- laan 29 Te Oost Souburg -1 nsc h rij vl ngsvöo rwaard e n 0118 - 460300 www.schinkeldeweerd.nl Theo en Marjolein van Deurzen. foto Mark Neelemans domburg goes middelburg renesse terneuzen zoutelande OOSTSTRAAT 1 GROTE MARKT] MARKT 73 HOGEZOOM 171 NOORDSTRAAT 109 LANGSTRAAT 13 Dames, heren kids-kleding van o.a: Gaastra, Riverwoods, Gant, Tommy Hilfiger, McGregor, Napapijri, Geisha, Maison Scotch, Vingino, Scotch Soda, NZA en Polo-jeans. Cadeau-interieur-artikelen van o.a: Rivièra-Maison, Riverdale, Bridgewater en Disenyo. www.bouwmanlifestyle.nl Nwe Vlissingseweg 312 Gemoderniseerde en uit' gebouwde hoekwoning, met flinke tuin met ber ging en vrije achterom. Vraagprijs 179.000,- k.k.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 49