Colofon Lodewijk de Klerk Tim Spronk 'amiiieberichten MAREA Uitvaartbegeleiding 0 IDenseniinq.nl zaterdag 16 juli 2011 familieberichten 141 Voor uw getoonde belangstelling voor en na het overlijden van onze pa en opa zeggen wij u hartelijk dank. kinderen en kleinkinderen juli 2011 Voor uw medeleven en belangstelling tijdens het ziek zijn en na het overlijden van AddieKole willen wij u hartelijk dankzeggen. Jan Kole Annie Zonnevijle Jan van Toor Juli 2011 We '11 meet again Voor de zeer vele blijken van medeleven tijdens zijn ziekte, de grote belangstelling na het overlijden en uw aanwezigheid bij de crematieplechtigheid van mijn man en onze vader Hans Lansen zeggen wij u hartelijk dank. Gé Maaike en Henry Ronald en Marcella Kloetinge, 16 juli 2011 Bedankt Voor de liefde en steun die wij ontvingen via uw aanwezigheid,kaarten,telefoontjes en op andere manieren na het overlijden van André Meulmeester hebben ons ontroerd. Het heeft een warm gevoel te weten dat André geliefd was bij zoveel mensen. Vlissingen Uit aller naam D.Meulmeester Voor de vele blijken van belangstelling en het medeleven dat wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij de begrafenis van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overoma Jannetje Ridderhof-Minnaard Betuigen wij u onze welgemeende dank. De wijze waarop u met ons hebt meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. S.C. Koster-Ridderhof J. Koster Annelies Koster Mathiano, Joey Yerseke, juli 2011 Het heeft ons goed gedaan zoveel blijken van belangstelling en medeleven te hebben ontvangen na het plotselinge overlijden van De leegte blijft nog moeilijk te aanvaarden. Uw/jullie medeleven vergroot de moed om verder te gaan. Kapelle Frans en Eveline Spronk Lieke en Danny Peter Voor uw blijk van medeleven aan ons betoond na het overlijden van onze lieve ma, oma, overoma en zus Cornelia Wielemaker-van Leeuwen willen wij u oprecht bedanken. De wijze waarop u met ons heeft meegeleefd, zowel persoonlijk als schriftelijk, heeft ons erg goed gedaan. Kinderen Kleinkinderen Achterkleinkinderen en zus Oost-Souburg, juli 2011 W&Whi'd!) bachweg 2 middelburg tel. 0118 46 22 05 www.hj0bse-uitvaart.nl Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Voor de vele blijken van medeleven, ontvangen na het overlijden van mijn geliefde vrouw Suzanna Pieternella Moeleker-Dekker zeggen wij u hartelijk dank. 's-Gravenpolder, juli 2011 C.J. Moeleker en familie De beste service van Nederland. Bezoek onze bekroonde website lartverzorqii Dillenburglaan 63, Goes 0113-216815 www.uitvaart.vg "Omdat ieder mens Marianne van de Graaf een liefdevol afscheid verdient..." Voorbespreking - Begeleiding na overlijden - Nazorg 24 uur per dag bereikbaar Majoorwerf 5, 4374 CA Zoutelande. - 407 96 513 - Internet: www.marea-uitvaart.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 41