Mels Üysrlüilen Dr. Ninette Bakker Nienke Piet Gijssel Marinus Cornelis Blok 40 [familieberichten zaterdag 16 juli 2011 niensenlinq.nl Dolblij zijn wij met de geboorte van onze zoon geboren 12-07-2011 Fysiotherapie "Le Passage" Kamperland Debra Zwemer en Sander van Ham Haltestraat 63 4411 NE Rilland Mitten im Schimmer der spiegelnden Wellen Gleitet, wie Schwane, der wankende Kahn: Auch, auf der Freude sanftschimmernden Wellen Gleitet die Seele dahin wie der Kahn Schubert, Auf dem Wasser zu singen Tot onze grote droefheid is op 95-jarige leeftijd overleden onze lieve nicht, tante, oudtante en vriendin oud-redacteur Woordenboek der Nederlandsche Taal lid Maatschappij der Nederlandse Letterkunde te Leiden erelid van het Guido Gezellegenootschap erelid van de Zeeuwse Dialect Vereniging partner van wijlen Albert Blumer dicht, dichter, dichtst Amsterdam, 30 januari 1916 Katwijk, 13 juli 2011 Elly Krul-Schutte en Johan Jet en Cas de Vries-Krul Nelleke en Bob Meijer-Krul Maria en Joop Jansen-Zeilmaker Peep en Jos van Beek-Zeilmaker Babs (Paternostre)-Zeilmaker Gerda (Etty) Lewis Kroon Afina Krabben-Bakker Dr. Hans Heestermans Achternichten en -neven Executeur-testamentair Mr. R. van den Nouland Rhijngeesterstraatweg 40 E, 2341 BV Oegstgeest Nienke is overgebracht naar uitvaartcentrum Monuta 't Leidse Huys, Gitstraat 1 te Leiden, alwaar geen bezoek. De uitvaartplechtigheid vindt plaats op woensdag 20 juli om 15.15 uur in de kleine aula van crematorium Westerveld, Duin en Kruidbergerweg 2-6, 1985 HG Driehuis NH. Gelieve een kwartier voor aanvang van de plechtigheid aanwezig te zijn. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Ik ga heen om u plaats te bereiden Johannes 14:2 Verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid genomen van onze moeder, oma en overoma IJke Maria Duerink - van der Zee sinds 22 juni 1997 weduwe van Jacobus Duerink in de leeftijd van 86 jaar Kamperland: Ko en Tonnie Duerink - Geelhoed Remco en Geertje Miriam en Jeffrey Kamperland: Connie en Henk Sandee - Duerink Bert en Susan Elma en Ronald Heico en Janneke Heinkertszand: Leunie en Cor Clement - Duerink Door de Here Thuisgehaald, mijn lieve schoonzus en onze tante Mientje Feijtel-de Bil Zo sterk, en altijd zo vastberaden. Nu mag je rusten. We wensen (ome) Wim, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. M. de Bil-Flikweert Kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 11 juli 2011 Johanneke en Arno Lenneke en Bas Roel Zwijndrecht: Jannie en Wim Sandee - Duerink Enuin en Ana Marianne en Martin Carolien en Cuno Willemijn en Rinze Heinkenszand: Ger en Trudi Duerink - Geschiere Erika en Richard Marjon en Ramon Judith-en Ruben en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank voor het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. 15 juli 2011 Dr. Maasstraat 4, Colijnsplaat Correspondentieadres: Ripstraat 25, 4493 BP Kamperland De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op donderdag 21 juli om 13:00 uur in kerkgebouw De Ark, Veerweg 100 te Kamperland. Aansluitend zal omstreeks 14:00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het 'Jhr. Mr. de Casembroothuis' aan het Alexiaplein te Kamperland. Dankbetuiging De mensen van voorbij zij worden niet vergeten. De mensen van voorbij zijn in een ander weten. Bij God mogen ze wonen, daar waar geen pijn kan komen. De mensen van voorbij zijn in het licht, zijn vrij. Voor uw medeleven en belangstelling na het overlijden van onze lieve moeder, oma en andere oma Jantina Frederika Donze - Plasman betuigen wij u onze hartelijke dank. Paula Marit en Francis, Fêline Marianne en Frans Peter, Shirin, Colin, Milan Tineke en Jaap in herinnering Lian en Ned Breskens, juli 2011 Hierbij willen wij een ieder bedanken voor het medeleven en de steun die wij hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en opa Wilhelm Geelhoed D.Geelhoed-Meulmeester kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, juli 2011 Vanwege de overweldigende belangstelling, in de vorm van kaarten, 'brieven en telefoontjes en aanwezigheid bij de begrafenis van mijn lieve man, onze lieve pa en opa en mijn lieve schoonzoon is het ons niet mogelijk ieder persoonlijk te bedanken, daarom middels deze advertentie iedereen van harte bedankt. Het heeft ons erg goed gedaan. uit aller naam: Corrie Gijssel - Dominicus Wemeldinge, juli 2011. Hartverwarmend was het dat zo velen ons tijdens haar ziekte en bij het afscheid van mijn vrouw, onze moeder, schoonmoeder en onze oma Bernadette Janse terzijde stonden. De belangstelling neemt het verdriet niet weg, maar geeft ons het gevoel dit niet alleen te dragen. Uit de grond van ons hart bedanken wij u voor uw steun, vriendschap, liefde, bloemen en kaarten. Bas Janse, kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, juli 2011 Na een liefdevolle verzorging in hospice Het Clarahofje is overleden onze zoon, broer, zwager err oom Andries Adriaan van der Cingel André Hij werd 62 jaar. Arie en Jannie van der Cingel Corrie en Adrie de Marco Sabrine, Mario en Finn Dineke en John Schrier Maikel, Donna en Luna Goes, 14 juli 2011 in plaats van kaarten Voor de vele blijken van medeleven na het onverwachte overlijden van mijn innig geliefde man en vader wil ik u namens mijn kinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven, bloemen en aanwezigheid bij de crematie. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Wemeldinge: G. Blok - van Stel Voor uw blijk van belangstelling en medeleven in de vorm van de vele kaarten tijdens haar ziekte en het overlijden van onze zeer geliefde dochter, zus, schoonzus en tante Joke Janse zeggen we een ieder hartelijk dank. Het is ons tot steun geweest. Uit aller naam Familie Janse-Gabriëlse Westkapelle, juli 2011

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 40