J KW Event in haven Vlissingen festiviteit 04 Onder auspiciën van de Ju nior Kamer Walcheren zul len op zaterdag 10 september dui zenden badeendjes het ruime sop kiezen in de Michiel de Ruijter ha ven in Vlissingen. De JKW organi seert die dag namelijk de eerste editie van de Vlissingse Eendjes Race ten behoeve van de Stich ting KiKa. door Henk van de Voorde singen) en commissie coördinator Jo ris Jobse (register makelaar/taxateur o.z. en eigenaar van Kuub Makelaars te Goes). Goede doelen De Junior Kamer Walcheren is een dynamische club van ondernemende jonge mensen, die bedrijfsbezoeken, lezingen en grote evenementen orga niseert. Training, zelfontplooiing, ge zelligheid èn het ondersteunen van goede doelen zijn de pijlers waarop de JKW is gegrondvest. Na de succes volle Haringparty in Veere is de JKW ondertussen druk doende met zowel de Eendjes Race als het jaarlijkse Fun- draise evenement in november. Zo hebben Alexander Bom, Esther van den Brink en Natalie Verhoef van de Event commissie al het vizier op het B2B evenement voor Zeeuwse onder nemers op-vrijdag 25 november, dit jaar in het nieuwe Van der Valk Ho VLISSINGEN - KiKa (Kinderen Kan- kervrij) werft fondsen, die ten goede komen aan de zeven kinderkankercen tra in Nederland. De financiële mid delen worden aangewend ten bate van onderzoek waarmee deze centra versneld therapieën beschikbaar wil len maken voor een betere behande ling en genezing van kinderkanker. De Eendjes Race belooft uit te groeien tot een sensationele happe ning en een publiekstrekker van for maat. Alle eendjes zijn voorzien van een uniek nummer dat correspon deert met een adoptiecertificaat. Voor de eendjes die het eerst de finish passe ren, zijn mooie prijzen te winnen. Bij de haven zijn ook veel andere activi teiten voor de Walcherse jeugd aan wezig. Het Zeeuwse bedrijfsleven wordt in de gelegenheid gesteld on dit nieuwe evenement te steune door eendjes te kopen of prijzen ter beschikking te stellen. De speciale commissie inzake de Vlissingse eend jesrace staat gelijk aan het bestuur van de JKW. Voorzitter Ronald Wielema- ker (directeur Wielemaker B.V. te Middelburg) wordt bijgestaan door vi ce-voorzitter John van Nunen (direc teur De Berk voor Werk te Vlissin gen), secretaris Femke de Nooijer (kandidaat-notaris en estate planner bij Notaris Herwig te Vlissingen), penningmeester Jaap van der Velde (sales engineer bij Amels B.V. te Vlis- Het Pink Ribbon Event in het najaar van 2010 in de Middelburgse Abdij. Foto: Rolf de Feijter Het bestuur van de JKW, vlnr: Femke de Nooijer. Jaap van der Velde, Joris Jobse, Ronald Wielemaker en John van Nunen Foto: Rob Postma tel te Middelburg. Dit traditionele za kelijk trefpunt staat dit jaar in het te ken van 'Dromen, Durven, Doen'. De opbrengst gaat naar de Zeeuwse Kindertelefoon en de stichting Jong Zeeuws Talent. Doelstelling is name lijk om het waarmaken van dromen te faciliteren. „Dromen om ieder kind de mogelijkheid te bieden om te kunnen praten over hun probleem. Of het nu pesten is, een echtschei ding of gewoon een vraag waar ze mee zitten. De Zeeuwse Kindertele foon biedt een plek waar kinderen en jongeren in vertrouwen kunnen pra ten over deze problemen en waar zij hulp, advies en informatie krijgen. Dromen om jonge Zeeuwen hun cul tureel talent verder te laten ontwikke len. Niet alleen door het bieden van een muziekinstrument als een hoorn of muzieklessen, maar ook de moge lijkheid om auditie te doen voor een gerenommeerde balletschool of het maken van een film voor filmfestivals. De stichting Jong Zeeuws Talent steunt deze talenten op het gebied van muziek, beeldende kunsten, dans, theater, literatuur en film." Om de Zeeuwse Kindertelefoon en de stichting Jong Zeeuws Talent te helpen hun dromen om te zetten in actie, maar ook om inspiratie te bie den aan ondernemers in Zeeland, zal dr. Ben Tiggelaar tijdens het JKW-event spreken over gedragsver andering en persoonlijke groei. Hij is de bekendste managementspreker van Nederland met als doel mensen te hel pen hun dromen om te zetten in ac tie. Tiggelaar is één van de meest ge vraagde sprekers van Nederland over leiderschap en gedragsverandering. Hij spreekt over de fundamenten van menselijk gedrag, de kern van leider schap, verandering, prestatie verbete ring, ondernemerschap en groei. Ontwikkelen De Junior Kamer Walcheren telt mo menteel 25 leden en drie aspirant le den. „De vereniging heeft als doel om jonge mensen de mogelijkheid te geven hun individuele capaciteiten te ontwikkelen door management-trai ning en zelfwerkzaamheid, waarbij het leveren van een positieve bijdrage aan de samenleving een belangrijk ele ment vomit. De leden zijn onderne mende mensen tussen de 23 en 40 jaar die wonen of werken op Walche ren. We streven naar een zo divers mogelijk gezelschap, afkomstig uit al le branches in het bedrijfsleven. We vergaderen één keer per maand, maar zien elkaar daarnaast ook regelmatig op diverse bijeenkomsten. Verder worden er regelmatig trainingen en bedrijfsbezoeken georganiseerd die ge combineerd worden met de maande lijkse vergadering. Om de onderlinge band te versterken worden er ook activiteiten georgani seerd voor de leden, hun partners en kinderen, zoals een sportdag, een run ning dinner, het jaarfeest en een kam- peerweekend", aldus secretaris Fem ke de Nooijer. Iedereen die interesse heeft in de Junior Kamer Walcheren kan contact opnemen met de secreta ris of een van de andere leden. minv.juniorkaiuemmlchereii.nl mwv.badeendjesvlissingen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 128