Vakantieplannen? Hoorn, Medemblik, Enkhuizen en Volendam Jlp de msmm sw ipw -- Contact Home Op 13 of 14 augustus kunt u genieten van een dagtocht waarbij u de historische Zuiderzeestadjes Hoorn, Medemblik en Enkhuizen maar ook Volendam bezoekt, li maakt kennis met de nostalgische stoomtrein van Hoorn naar Medemblik en vaart vervolgens over het IJsselmeer naar Enkhuizen. U vertrekt in de ochtend vanaf Goes of Middelburg naar Harmeien waar koffie én gebak wacht. Vervolgens doorreis naar Hoorn waar u per stoomtrein naar Medemblik reist. In dit middeleeuws, nostalgisch gelegen stadje aan het IJssel meer heeft u tijd voor een verkenning. Daarna gaat de reis per boot verder naar Enkhuizen. Vanuit Enkhuizen naar Volendam voor een bezichtiging en/of een wandeling, tevens wordt hier het diner gebruikt. Rond 18.30 uur vertrek vanaf Volendam naar de eigen regio. Zo profiteren abonnees De kosten voor deze dagtocht zijn 69,50 p.p. inclusief: - vervoer per touri'st-class reiswagen - koffie met gebak in Harmeien - stoomtrein Hoorn-Medemblik - boottocht Medemblik-Enkhuizen - diner in Volendam. De dagtochten op 13 en 14 augustus gaan door bij een minimum aantal van 25 deelnemers. Meer informatie en direct boeken Rechtstreeks bij Maaskant Reizen, telefoon 0412-482828 o.v.v. PZC 69,50 p.p. Moasftaritpeizen Selectie uit Abonneevoordeel Kijk voor een compleet overzicht op www.Dzc.nl/abonneevoordeel Vaartocht Lage Zwaluwê 42,25 p.p. www.pzc.nl/abonnee Bezorgklachten doorgeven Abonnementwijzigingen doorgeven Informatie over abonnementsvormen PZC webwinkel Lijst met veel gestelde vragen Algemene voorwaarden PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. Op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Vakantieservice Wanneer u langer dan 6 dagen op vakantie gaat, kunt u gebruik maken van de vakantieservice. U kunt bijvoorbeeld de bezorging stop laten zetten of uw krant gratis bij buren/kennissen laten bezorgen. Wilt u 2 weken voor uw vakantie contact met ons opnemen? Ga naar www.pzc.nl/abonnee of bel 088 - 013 99 10 Contact Heeft u een vraag over de bezorging van uw krant, uw abonnement of AbonneeVoordeel? Ga naar www.pzc.nl/abonnee 24 uur per dag, 7 dagen per week Bel met 088 - 013 99 10 Maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 17.00 uur Zaterdag van 08.00 tot 12.00 uur bezorgklachten vanaf 07.00 uur inspreken PZO.nl/abonnee ABONNEE VOORDEEL I ll ;PINNf;RiNGf.N AAN 1 Boek: herinneringen aan de verdwe nen stad, Middelburg 1940 15,- Maak dan gebruik van de vakantieservice! - - - U kunt uw krant bijvoorbeeld bij iemand anders laten bezorgen. Wij ontvangen uw aanvraag graag uiterlijk 2 weken voor uw vakantie. Kijk voor alle mogelijkheden op www.pzc.nl/vakantieservice Heeft u geen toegang tot internet, neem dan contact op met de afdeling Lezersservice.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 108