Gratis Zomerkrant bij de PZC De hele zomer lang dagelijks kans op een mountainbike! Van 4 juli tot en met 27 augustus Stil Geluk in Hoog Soeren www.pzc.nl/abonneren ABONNEEACTIE: De PZC geeft dagelijks een mountain bike weg aan haar abonnees. Ga naar PZC.nl/foto en plaats in fotoalbum Zomer 2011 uw mooiste, leukste, gekste zomerfoto en maak iedere dag kans op deze fantastische fiets. Nog geen abonnee? Neem nu hetzomerabon- nement, kijk op www.pzc.nl/abonneren www.pzc.nl/webwinkel Dagelijks een apart zomerkatern, boordevol interessante verhalen en praktische infomatie over wat er deze zomer te doen is. Met nieuws, reportages, nuttige tips, leuke rubrieken over onder meer musea en koken en een uitgebreide dagagenda. categorie reizen (hotelovernachtingen) Ontdek de ongerepte natuur van de Veluwe! Diep verscholen in de bossen van de Kroondomeinen bij Apel doorn, ligt het gezellige en knusse familiehotel Hoog Soeren. Een bijzonder hotel in een hele bijzondere omgeving. De echte natuurliefhebber voelt zich hier helemaal thuis. De Veluwe is elk jaargetijde anders en biedt u de kans om kennis te maken met de afwisselende, ongerepte en kleurrijke natuur. Op fiets- afstand van het hotel ligt de Koninklijke stad Apeldoorn. Brengt u hier een bezoekje aan Paleis Het Loo? Het entreekaartje is al inbegrepen! Of kiest u liever voor Nationaal Park De Hoge Veluwe? Naast prachtige natuur vindt u hier ook veel architec tuur en kunst, met name in het Kröller Muller Museum en de beeldentuin. Natuurlijk mag een dagje winkelen in Apeldoorn ook niet ontbreken. Na een drukke dag komt u terug in uw ge zellige hotel, waar u kunt génieten van een heerlijk drankje op het terras of in de lounge met openhaard. De dag sluit u af met een voortreffelijk diner. Heerlijk toch! Drie dagen boslucht, lek ker eten, leuke uitstapjes maken en genieten in Hoog Soeren. Hotel Hoog Soeren: Hotel Hoog Soeren is een gezellig, kleinschalig familiehotel waar service en gastvrijheid nog heel gewoon zijn. Het hotel beschikt over 12 eenvoudige doch nette kamers. De ruime comfortkamerszijn gesitueerd op de le etage en beschikken over een bad, douche,tv en toilet. Om culinair te genieten hoeft u het hotel niet uit! Er is een sfeervol restaurant, een gezellig terras en een prachtige tuin met een jeu-de-boules baan. Op de specialiteiten van de Frans-Hollands georiënteerde kaart komen mensen uit de hele regio af. Dit arrangement is geldig t/m 31 december 2011, m.u.v, feestdagen Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-277744. Marrea Adviesprijs 133,- Lezersprijs* 99,- •Prijs per persoon o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag aankomst op vrijdag: 10,- p.p. Korting bij verblijf in een standaard kamer met douche: 10,- p.p. Toeristenbelasting: 1,10 p.p.p.n. Toeslag alleen- gebruik: 25,- per nacht. Reserveringskosten: 7,50 per boeking Inhoud: Ontvangst met koffie en boerenappeltaart 2 x overnachting in een comfortkamer met bad 2 x ontbijt aan tafel geserveerd 1 x een 3-gangendagmenu op de 2e dag Entree tot Paleis Het Loo of Nationaal Park de Hoge Veluwe

Provinciale Zeeuwse Courant | 2011 | | pagina 107